رسما تأیید شد: ویدئوهای زنده به اینستاگرام می آیند

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Khodabakhsh Khani ،‏ 1 سال و 2 ماه پیش .

۳۸۳ visibility
نویسنده پست
یکشنبه ، ۲۳ آبان ۱۳۹۵     ۱۱:۴۹ ق.ظ #


Khodabakhsh Khani

Subscriber
0 پست6 تاپیک

رسما تأیید شد: ویدئوهای زنده به اینستاگرام می آیند
?
?

?ماه گذشته میلادی گزارشی در رسانه ها منتشر شد که از پشتیبانی احتمالی اینستاگرام از ویدئوهای زنده حکایت داشت. اگرچه مبنای این گزارش ویدئویی فاش شده در روسیه بود و اینستاگرام تا امروز هرگز آن را به طور رسمی تأیید نکرد.

?اما بالاخره ساعاتی پیش مشخص شد که این گزارش صحت داشته است. کوین سیستروم، مدیر عامل اینستاگرام در مصاحبه ای با فایننشال تایمز خبر آمدن ویدئوهای زنده به اینستاگرام را رسما تأیید نمود. سیستروم در این مصاحبه اذعان داشت که او و همکارانش برای ویدئوهای زنده بسیار هیجان زده هستند.

?به عقیده او برای تحکیم روابط با کسانی که دوست شان داریم، دریافت ویدئوی زنده از سوی آن ها می تواند راه شگفت انگیزی برای نزدیک تر شدن به آن ها باشد. سیستروم به تاریخ راه اندازی این قابلیت در اینستاگرام اشاره ای نکرد، اما با توجه به اطلاعات فاش شده از روسیه به نظر می رسد که برای اضافه شدن ویدئوهای زنده احتمالا مدت زیادی منتظر نخواهیم ماند.

?تنها چیزی که فعلا می دانیم این است که ویدئوهای زنده بخشی از قابلیت Stories اینستاگرام خواهند بود که اوایل امسال با کپی برداری مستقیم از اسنپ چت به اپلیکیشن اضافه شد.

?سیستروم در ادامه دلیل اینکه ویدئوهای زنده در قالب یک اپ مستقل به کاربر ارائه نمی شوند را موفقیت بی چون و چرای Stories دانست. وی در مصاحبه خود گفته که روزانه بیش از صد میلیون نفر از قابلیت Stories اینستاگرام استفاده می کنند و این موضوع شکی برای او و همکارانش باقی نگذاشته که روی آن بیشتر سرمایه گذاری کنند.

?باید منتظر ماند و دید که سرمایه گذاری اینستاگرام روی قابلیت Stories و اضافه کردن ویدئوهای زنده به آن چه تأثیری بر آینده این شبکه اجتماعی محبوب خواهد گذاشت.

منبع : PhoneArena (http://www.phonearena.com/news/Instagram-live-video-confirmed-by-CEO_id87668)

?
?

Instagram live video confirmed by CEO
Recently we reported that Instagram might be prepping a live video feature. However, this report was based only on a leaked video from Russia and it was not confirmed officially in any way until yesterday...

0  تشکر
پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .