ده روش برای افزایش بازدهی ایمیل مارکتینگ

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  http:// www.avadis.net ،‏ 11 ماه پیش .

١٧۴ visibility
نویسنده پست
چهارشنبه ، ۲۸ مهر ۱۳۹۵     ۱۱:۱۸ ب.ظ #


http:// www.avadis.net

Subscriber
0 پست13 تاپیک

امروزه در بازار تبلیغات کسب‌و کارهای اینترنتی یکی از امن‌ترین و پر بازده‌ترین روش‌های تبلیغ و برند سازی استفاده از ایمیل‌مارکتینگ است. اما نکته اساسی اینجا است که استفاده از چه روش هایی به افزایش میزان نرخ کلیک و بازدهی این ایمیل‌ها کمک می‌کند؟ اینکه ما باید از چه روش هایی استفاده کنیم تا بتوانیم نتایج عالی تری بگیریم، این است که از تجربیات افراد با تجربه استفاده کنیم. بدین منظور ما 10 پیشنهاد برجسته از با تجربه ترین بازاریابان اینترنتی در مورد افزایش نرخ کلیک، دریافت کرده ایم، که آن را با شما به اشتراک می گذاریم.

ده روش برای افزایش بازدهی ایمیل مارکتینگ

آقایJoshua Dorkin در این باره می گوید: از دکمه به جای لینک درCALL TO ACTION ها استفاده کنید. اقدام به بهنیه سازی ایمیل ها و خبرنامه های کلیدی و اساسی خود کرده و به جای لینک برای فراخوانی کاربران از دکمه های سبز رنگ استفاده کرده اند. در طی این تغییر، تعداد بازدید ها و کلیک ها به طور چشم گیری افزایش یافته است. یکی از دلایل موفقیت این کار این بوده است که بیشتر کاربران این روزها از موبایل برای وب گردی، یا خواندن خبرنامه ها و ایمیل ها استفاده می کنند. بر این اساس دکمه ها هم از وضوح بیشتری نسبت به لینک ها در حالت نمایش موبایلی، برخوردارند و این است که در واکنش به رنگ سبز، بر روی دکمه ها کلیک بیشتری شده است.

ده روش برای افزایش بازدهی ایمیل مارکتینگ

خانمKelly Azevedo در این باره می گوید: چیزهای غیر منتظره با کاربران به اشتراک بگذارید. زمانی که شما یک نظر سنجی، محصولی جدید و یا پیشنهادی جدید برای کاربران و مخاطبین خود ارسال می کنید، برخی از آن ها در ابتدای امر ممکن است خبرنامه شما را ترک کنند چرا که ممکن است با خود فکر کنند که کسی قرار است آن ها را سر کار بگذارد! اما شما با لحن صمیمانه و اعتماد آور، می توانید آن ها را در گیر سرویس های جدید و در خواست ها کنید و نتیجه ی افزایش کلیک ها را مشاهده کنید.

ده روش برای افزایش بازدهی ایمیل مارکتینگ

آقای Tarek Pertew در این باره می گوید: دکمه ها و عناوینCALL TO ACTION های خود را شبیه عناوین بنویسید. ماحصل پیشنهاد آقایTarek Pertew این است که شما می توانید در ایمیل ها و خبرنامه های خود از عناوین کاذب استفاده کنید تا کاربران را به سمت خود فراخوانی کنید، اما این روش نمی تواند برای همیشه سود آفرین باشد. تجربه ی ایشان در ارسال خبرنامه ی مشهور Wakefield این است که از دکمه هایی با عناوین جذاب مثل عنوان مطالب وبلاگ استفاده کرده اند و از دعوت مستقیم کاربران جلوگیری کرده اند. بدین طریق نرخ کلیک خود را به طور اساسی بالا برده اند.

ده روش برای افزایش بازدهی ایمیل مارکتینگ

آقای Josh Sprague در این باره می گوید: از عکس های بیشتر استفاده کنید و از متن کمتری استفاده کنید. از گفته های آقای Josh Sprague چنین بر می آید که کاربران امروزی با خیل بی شماری از خبرنامه ها روبرو هستند بنابراین یک خبرنامه متفاوت، که در کمترین زمان ممکن، کاربر را درگیر خود کند، و بتواند مفاهیم را دریابد می تواند نتیجه موثری داشته باشد. وی با استفاده از این روش، اعلام داشته که هم اکنون با این تکنیک، نرخ ایمیل های باز شده ی آنان برابر با 36.7 درصد است و نرخ کلیک بر روی ایمیل ها نیز 7.16 درصد است که رقم مناسبی است.

ده روش برای افزایش بازدهی ایمیل مارکتینگ

خانم Nicole Munoz نیز در توضیحات خود پیشنهاد می کنند که از ویدیو استفاده کنید. ایشان در یک تجربه که در یک نمایشگاه برای کسب و کار، به دست آورده اند، به این نتیجه رسیده اند که استفاده از ایمیل های حاوی فیلم می تواند بیشتر مناسب باشد و کاربران را به خود جذب کند. آنها طی این نمایشگاه با گروه های عالی بازاریابی اینترنتی و سئو، به آزمایش روش های مختلف پرداخته اند و در نتیجه به این مهم دست یافته اند که ایمیل های حاوی فیلم، نتیجه ی بهتری داشته است.

ده روش برای افزایش بازدهی ایمیل مارکتینگ

آقای Adam Roozen نیز توصیه دارند که از تفاسیر کارشناسانه برای مشتری های خود استفاده کنید. Adam Roozen معتقد است که مردم به دنبال این هستند که تجربیات خود را بیشتر کنند و از تجربیات دیگران استفاده کنند. شما می توانید از تجربیات خود یا افراد برتر استفاده کنید تا به اعتلای مخاطبین خود کمک کنید. به طور کلی باید تجربیات صنعت خود را با مشتریان در میان گذاشت این خود نوعی، اعتماد سازی و برند سازی شخصی است که به برند سازی سازمانی نیز کمک می کند.

ده روش برای افزایش بازدهی ایمیل مارکتینگ

آقای Andrew Saladino بر این اصل پافشاری دارند که پیام ایمیل های خود را شخصی سازی کنید بدین صورت که وقتی یک ایمیل شخصی سازی شده باشد، و مخاطب آن را از آن خود بداند تاثیر مثبت تری بر وی خواهد گذاشت و به طور چشمگیری واکنش وی نسبت به یک ایمیل عام بهتر خواهد بود.

ده روش برای افزایش بازدهی ایمیل مارکتینگ

آقای Vik Patel نیز معتقد است که باید یک نویسنده ی آگهی تجاری استخدام کنید. اگر ایمیل های شما نرخ باز شدن سالم و مناسبی دارد اما نرخ کلیک مناسبی ندارید به احتمال زیاد به این خاطر است که دارای محتویات ضعیفی هستید. در واقع برای حل این مشکل باید یک نویسنده ی آگهی تجاری خوب استخدام کنید تا بتواند با نوشتن جملات عالی، کاربران را با در خواست ها درگیر کند.

ادامه مطلب اینجا

0  تشکر
پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .