در سئو موتورهای جستجو چگونه کار می کنند؟

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  صبا ...saba ،‏ 1 سال و 9 ماه پیش .

۱۹۴ visibility
نویسنده پست
پنج شنبه ، ۲۶ فروردین ۱۳۹۵     ۷:۳۲ ب.ظ #


صبا ...saba

Subscriber
0 پست669 تاپیک

اندیس ها در یک پایگاه داده بسیار بزرگ که در آینده استفاده شوند. به عبارتی، فرایند اندیس گذاری از یک طرف شناسایی کلمات و عباراتی است که صفحه را به خوبی توصیف می کند و از طرف دیگر انتساب کلمات کلیدی یافت شده به صفحه می باشد.
پردازش یا Processing: وقتی درخواست جستجو به موتور جستجو می رسد، موتور جستجو آن را پردازش می کند. در واقع موتور جستجو رشته جستجو را با صفحات اندیس شده در پایگاه داده مقایسه می کند.
محاسبه ارتباط یا Relevancy: از آنجایی که ممکن است بیشتر از یک صفحه حاوی رشته جستجو باشند، بنابراین موتور جستجو شروع به محاسبه ارتباط هر صفحه با رشته جستجو می کند.
برگرداندن نتیجه: آخرین گامی که موتور جستجو انجام می دهد، بازیابی بهترین نتیجه منطبق می باشد. به عبارت ساده، این فعالیت چیزی نیست جز نمایش اطلاعات در مرورگر.

توجه: موتورهای جستجو از قبیل گوگل و یاهو اغلب الگوریتم های ارتباط یا relevancy خود را بیشتر از 10 بار در ماه به روز می کنند. هنگامی که تغییراتی را در رتبه سایت خود ملاحظه می فرمایید در نتیجه تغییر الگوریتم یا چیزی خارج از کنترل شماست.

توجه: اگرچه اصول کار همه موتورهای جستجو مشابه است، اما تغییراتی جزیی در الگوریتم های relevancy موتورهای جستجو، منجر به تغییرات چشمگیری در نتایج مرتبط می شود.

0  تشکر
پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .