درخواست چند کد php

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Amirmohammad Eghbaly ،‏ 4 ماه و 1 هفته پیش .

۱۵۷ visibility
نویسنده پست
شنبه ، ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷     ۶:۵۸ ب.ظ #

mohammad reza

Subscriber
11 پست4 تاپیک

سلام

دوستان من از php سر در نمیارم و الان میخوام ابزارک سایتم را ویرایش کنم به چند تا کد php نیاز دارم

لطفا دوستانی که زبان php بلدن پاسخ بدن ممنون

من داخل ابزارک سایتم چند تا تگ <li> دارم که داخل هر تگ li یک لینک قرار دادم

مثلا :

<li class="loginwcss"><a class="loginwcssLink" title="نوشتن مطلب جدید" rel="nofollow" href="<?php echo home_url() ?>/#/"> نوشتن مطلب جدید</a><i class="icon-shopping-basket"></i></li>
خب من میخوام این لینک در صورتی نمایش داده بشه که کاربر وارد شده ادمین باشه و در غیر اینطورت نمایش داده نشه

مورد دیگه اینکه مناز افزونه FES EDD  ( افزونه چند فروشندگی ) در سایتم استفاده میکنم و میخوام در صورتی که کاربر یک فروشنده هست لینک زیر

<li class="loginwcss"><a class="loginwcssLink" title="پنل فروشنده" rel="nofollow" href="<?php echo home_url() ?>/#/">پنل فروشنده</a><i class="icon-download2"></i></li>

نمایش داده بشه و در غیر این صورت لینک زیر

<li class="loginwcss"><a class="loginwcssLink" title="درخواست فروشندگی" rel="nofollow" href="<?php echo home_url() ?>/#/">درخواست فروشندگی</a><i class="icon-download2"></i></li>

نمایش داده بشه

پیشاپیش از همه دوستانی که کمک میکنن تشکر میکنم

0  تشکر
شنبه ، ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷     ۷:۱۱ ب.ظ #

mohammad reza

Subscriber
11 پست4 تاپیک

اصلاحیه سوال :

سلام

دوستان من از php سر در نمیارم و الان میخوام ابزارک سایتم را ویرایش کنم به چند تا کد php نیاز دارم

لطفا دوستانی که زبان php بلدن پاسخ بدن ممنون

من داخل ابزارک سایتم چند تا تگ <li> دارم که داخل هر تگ li یک لینک قرار دادم

مثلا :

خب من میخوام این لینک در صورتی نمایش داده بشه که کاربر وارد شده ادمین باشه و در غیر اینطورت نمایش داده نشه

مورد دیگه اینکه مناز افزونه FES EDD  ( افزونه چند فروشندگی ) در سایتم استفاده میکنم و میخوام در صورتی که کاربر یک فروشنده هست لینک زیر

نمایش داده بشه و در غیر این صورت لینک زیر

نمایش داده بشه

پیشاپیش از همه دوستانی که کمک میکنن تشکر میکنم

0  تشکر
پنج شنبه ، ۱۴ تیر ۱۳۹۷     ۴:۴۸ ب.ظ #

Amirmohammad Eghbaly

Subscriber
2 پست1 تاپیک

دوست عزیز شما باید تو دیتابیس خودتون دو تا جدول بسازید.یکیش برای ادمین و دیگری برای کاربرا سپس شرط بزارید که اگه یوزرینم پسورد واسه ادمین بود به صفحه ادمنی انتقال داده بشه ولی اگه نبود یه اروری بده که مثلا یوزرنیم یا پسورد اشتباهه برای جدول کاربرا هم همین کار رو می کنید.

1  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .