درخواست چند کد php

این تاپیک 1 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  mohammad reza ،‏ 1 ماه و 1 هفته پیش .

۳۶ visibility
نویسنده پست
شنبه ، ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷     ۶:۵۸ ب.ظ #

mohammad reza

Subscriber
11 پست4 تاپیک

سلام

دوستان من از php سر در نمیارم و الان میخوام ابزارک سایتم را ویرایش کنم به چند تا کد php نیاز دارم

لطفا دوستانی که زبان php بلدن پاسخ بدن ممنون

من داخل ابزارک سایتم چند تا تگ <li> دارم که داخل هر تگ li یک لینک قرار دادم

مثلا :

<li class="loginwcss"><a class="loginwcssLink" title="نوشتن مطلب جدید" rel="nofollow" href="<?php echo home_url() ?>/#/"> نوشتن مطلب جدید</a><i class="icon-shopping-basket"></i></li>
خب من میخوام این لینک در صورتی نمایش داده بشه که کاربر وارد شده ادمین باشه و در غیر اینطورت نمایش داده نشه

مورد دیگه اینکه مناز افزونه FES EDD  ( افزونه چند فروشندگی ) در سایتم استفاده میکنم و میخوام در صورتی که کاربر یک فروشنده هست لینک زیر

<li class="loginwcss"><a class="loginwcssLink" title="پنل فروشنده" rel="nofollow" href="<?php echo home_url() ?>/#/">پنل فروشنده</a><i class="icon-download2"></i></li>

نمایش داده بشه و در غیر این صورت لینک زیر

<li class="loginwcss"><a class="loginwcssLink" title="درخواست فروشندگی" rel="nofollow" href="<?php echo home_url() ?>/#/">درخواست فروشندگی</a><i class="icon-download2"></i></li>

نمایش داده بشه

پیشاپیش از همه دوستانی که کمک میکنن تشکر میکنم

0  تشکر
شنبه ، ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷     ۷:۱۱ ب.ظ #

mohammad reza

Subscriber
11 پست4 تاپیک

اصلاحیه سوال :

سلام

دوستان من از php سر در نمیارم و الان میخوام ابزارک سایتم را ویرایش کنم به چند تا کد php نیاز دارم

لطفا دوستانی که زبان php بلدن پاسخ بدن ممنون

من داخل ابزارک سایتم چند تا تگ <li> دارم که داخل هر تگ li یک لینک قرار دادم

مثلا :

خب من میخوام این لینک در صورتی نمایش داده بشه که کاربر وارد شده ادمین باشه و در غیر اینطورت نمایش داده نشه

مورد دیگه اینکه مناز افزونه FES EDD  ( افزونه چند فروشندگی ) در سایتم استفاده میکنم و میخوام در صورتی که کاربر یک فروشنده هست لینک زیر

نمایش داده بشه و در غیر این صورت لینک زیر

نمایش داده بشه

پیشاپیش از همه دوستانی که کمک میکنن تشکر میکنم

0  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .