خرید بک لینک برای سایت مفید است یانه

این تاپیک 6 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  حسین جعفری ،‏ 1 سال و 10 ماه پیش .

۸۹۳ visibility
نویسنده پست
چهارشنبه ، ۱۶ فروردین ۱۳۹۶     ۱۲:۱۵ ق.ظ #

حسین جعفری

Subscriber
5 پست4 تاپیک

باسلام من سایت دانلود فیلم دوبله زدم میخواستم از تجربه دوستان استفاد کنم ایا خرید بک لینک در سوو بیهنه سازی سایت خوب تاثیر داره .ایا در امار گوگل و الکسا تاثیرداره وباعث افزایش ورودی گوگل و بازدیدکننده میشه-ودر اخر ایا من که سایت فیلم دارم باید حتمان بک لینک سایت فیلم بگیرم تا تاثیرش خوب باشه یا سایت دیگه هم میشه-یا اصلان به جای خرید بک لینک با سایت های دیگر فیلم تبادل لینک کنم بهتره ممنون راهنمایی کنید

0  تشکر
check_box این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
چهارشنبه ، ۱۶ فروردین ۱۳۹۶     ۸:۲۴ ق.ظ #

مهران

Subscriber
307 پست4 تاپیک

بک لینک موجب افزایش ورودی گوگل میشه، حتما باید از سایت دانلود فیلم باشه و link anchor مناسبی داشته باشه ولی مشکل اینکه هزینه اش بالاست و سایت معتاد میشه، یعنی اینکه اگر یه ماه هزینه ندید تا براتون لینک رو بزارن به شدت افت ورودی خواهید داشت و اصلا توصیه نمی کنم این کار رو

در ثانی گوگل زرنگ تر از قبل شده و زرنگ تر هم خواهد شد، میتونه بک لینک های ساختگی رو تشخیص بده

بهترین حالت اینکه بک لینک به طور طبیعی ساخته شه و این کار در طول زمان انجام بشه ، زمان میتونه برای سایت بازدید کننده جلب کنه، مهمترین مطلب اینکه فردی سه ماهه سایت فیلم داره و انتظار داره بتونه در بازار موتور های جستجو گوی سبقت رو از یه سایت ده ساله بدزده! اگر فعالیتتون عالی باشه و بیشتر نکات سئو رو بهش دقت کنی و بک لینک طبیعی هم بدست بیاری در طول یکسال میتونی به یه جایگاه خوب برسی

0  تشکر
چهارشنبه ، ۱۶ فروردین ۱۳۹۶     ۱۱:۵۳ ق.ظ #

hamed

Subscriber
4 پست0 تاپیک

دقیقا منظورتان از لینک طبیعی چی می باشد؟؟

0  تشکر
چهارشنبه ، ۱۶ فروردین ۱۳۹۶     ۱:۰۵ ب.ظ #

Hoom@n

Subscriber
53 پست0 تاپیک

سلام

اگه شما سایت فعالی داشته باشی و محتوای با کیفیت هم در اون قرار بدی به مرور یه سری افراد ممکنه به مطالب سایت شما لینک بدن که اون لینک میشه لینک طبیعی(یعنی لینکی که واقعی هست و با پرداخت هزینه و یا تبادل لینک و ... به وجود نیومده). البته لینک طبیعی یک اصطلاح مربوط به سئو نیست و دوستمون با استفاده از این کلمه خواستن منظورشون رو برسونن.

0  تشکر
چهارشنبه ، ۱۶ فروردین ۱۳۹۶     ۱:۴۷ ب.ظ #       check_box پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

مهران

Subscriber
307 پست4 تاپیک

البته آقا هومن در زبان انگلیسی میگن Natural Backlink که یک عبارت جا افتاده اس ولی شاید هنوز معادل خوبی به زبان فارسی براش رایج نشده یا من از اون اطلاع ندارم

توصیه پایانی من: سئو یکی دوتا نکته بیشتر نداره، همه میدونن title و لینک seo friendly و لینک داخلی به مطالب باید داشته باشن، از تگ سری h به درستی استفاده کنن، قالب رسپانسیو با سرعت لود بالا داشته باشن، تو شبکه های اجتماعی فعال باشن و کمپین بزنن و لایک و فالوور بگیرن باید از بقیه لینک بگیرن و ...

همه موارد بالا رو میدونن و 90 درصد سایت های فعال وب دارن همه ی ابین نکات رو رعایت می کنن! پس سئو قرار نیست رتبه ی ما رو بیاره بالا، سئو قراره کاری کنه که از بقیه ی سایت هایی که نکاتی رو رعایت می کنن عقب نمونیم، همین، فقط پنج تا عامل هستن که سایت ما رو بالا میارن

1.محتوا

2.محتوا

3.محتوا

4.محتوا

5.محتوا!

چندین سایت با رتبه ی زیر 1500 ایران میشناسم که روزی دو تا پست خبری میزارن، از خیلی از سایت هایی که روزی 100 تا پست تکراری میزارن جلوتر اند، چون این دو تا پستی که میزارن پر کن صفحه نیست، روش واقعا کار میشه و افرادی مثل من منتظر اند که ساعت 7 بعد از ظهر بشه تا سایت آپدیت بشه و برن اون مقاله ها رو بخونن! اگر به سئوی یکی از این سایت ها نگاه کنم میبینم که از 0 تا ده باید بهش منفی یک داد! ولی همین سایت توی خیلی از موارد رتبه ی یک رو داره تو گوگل.

0  تشکر
شنبه ، ۱۹ فروردین ۱۳۹۶     ۹:۳۶ ب.ظ #

حسین جعفری

Subscriber
5 پست4 تاپیک

ممنون از همه دوستان که راهنمایی کردن

0  تشکر
شنبه ، ۱۹ فروردین ۱۳۹۶     ۹:۴۶ ب.ظ #

حسین جعفری

Subscriber
5 پست4 تاپیک

سلام اقا مهران خواهشن اگه تجربات خوبه نظرتو درمورد سایتم و قالبم بگو تمام دوستان بگن ممنون www.Eshghefilm.ir

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .