حملات DDOS چیست؟

این تاپیک 6 پاسخ و 6 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Mer S ،‏ 3 ماه و 1 هفته پیش .

۸۰۲ visibility
نویسنده پست
پنج شنبه ، ۸ تیر ۱۳۹۶     ۲:۱۲ ب.ظ #


ehsan nasr

Subscriber
2 پست165 تاپیک

تقریبا به صورت هفتگی گزارشات رسانه ای درباره ی وب سایت های فلج شده توسط حملات DDOS وجود دارد. چگونه می توان با این نوع از حملات سایبری مقابله کرد؟
DOS؟ حملات DDOS ؟ تفاوت در چیست؟
قبل از پرداختن به حملات DDOS، ما نیاز به درک حملات DOS داریم.
DOS مخفف “Denial of Service” می باشد که به معنای این است که یک سرویس آنلاین یا وب سایت (خرید هاست ویندوز) در حال حاضر موجود نمی باشد. این بلاک، می تواند در نتیجه ی اور لود اجزای مختلفی از زیر ساخت های آن باشد. دستگاه های شبکه، سیستم های عامل یا خدمات سرور خاص که می تواند باعث این اورلود باشند، به این صورت که آنها نتوانند به درخواست های استاندارد، همیشه یا با یک تاخیر زمانی خاص،پاسخ دهند. اگر این توسط عوامل خارجی ایجاد شود که به عمد یک سیستم را با درخواست های بیش از حدی که سیستم نتواند پردازش کند بمباران کنند، ما به آن حملات DOS گوییم.
DDOS که مخفف “Distributed Denial of Service” می باشد یک فرم عادی از DOS است. در اینجا مجرمان سایبری با قرار دادن فشار بر روی یک سیستم هدفمند ، نه از یک کامپیوتر بلکه از طریق درخواست هایی از چندین کامپیوتر، به سیستم حمله می کنند که می توانند به یک شبکه گسترده، حمایت شده توسط یک شبکه کامپیوتری کل،متصل شوند. مجرمان سایبری در این وضعیت، قادر به تولید ترافیک بالاتر در مقایسه با استفاده از یک حمله ی DOS ساده هستند. در مقایسه با DOS، حملات DDOS، بر پایه ی شبکه ی پیچیده ای متشکل از کامپیوترهایی که از قبل مورد تهاجم قرار گرفته است استوار است. قربانیان عمدتا از مهاجمانشان که مجرمان اینترنتی ای هستد که از شبکه ای از نرم افزار های مخرب که بر روی کامپیوتر هایی که به اندازه ی کافی، طی چند ماهه ی قبل از حمله ی DDOS واقعی، محافظت نشده اند، استفاده می کنند، بی اطلاع هستند.
این اصول آنها برای فعالیت های هک کلیدی است.

هدف از چنین حملاتی چیست؟
هدف اصلی حملات DDOS، نفوذ از یک سیستم، نظیر دیگر حملات سایبری، نیست. اگر چه این می تواند بخشی از هک باشد، ولی مجرمان اینترنتی از DDOS برای اهداف متفاوتی استفاده می کنند: استفاده ی بیش از حد از پهنای باند و منابع سیستم، بهره برداری از یک نقص امنیتی و مایل بودن برای در دسترس قرار گرفتن یک وب سایت (خرید هاست) خاص.

منبع: وبلاگ پویاسازان

یکشنبه ، ۵ آذر ۱۳۹۶     ۱:۰۲ ب.ظ #


تکنولوژی برتر

Subscriber
1 پست0 تاپیک

Denial of Service:یک سرویس آنلاین یا وب سایت (خرید هاست ویندوز) در حال حاضر موجود نمی باشد. این بلاک، می تواند در نتیجه ی اور لود اجزای مختلفی از زیر ساخت های آن باشد.

مقاوم سازی ساختمان

دوشنبه ، ۴ دی ۱۳۹۶     ۱۲:۰۴ ب.ظ #


essi 2

Subscriber
37 پست5 تاپیک

سایت من وردپس بود در زمینه ثبت شرکت در کرج  شاید بازدید بالایی نداشت و لی یک مدت کاربران زیادی روزانه حدود 100 تا می خواستن ازWP-ADMIN وازد سایت بشن و که با نصب پلاگین  WORDfence  جلوشونو گرفتم

 

پنج شنبه ، ۲۳ فروردین ۱۳۹۷     ۲:۳۶ ب.ظ #


رسول شاکری

Subscriber
4 پست0 تاپیک

اگر روی سایت با هاست ایران هستید ، تنها راه برای جلوگیری از دی داس استفاده از ابر اروان است ( البته ایران اکسس کردن هم راهکار غیر حرفه ای آن است )

فیت نت

پنج شنبه ، ۲۳ فروردین ۱۳۹۷     ۲:۳۷ ب.ظ #


رسول شاکری

Subscriber
4 پست0 تاپیک

فیت نت

جمعه ، ۸ تیر ۱۳۹۷     ۶:۲۵ ب.ظ #


devghasemi

Subscriber
3 پست0 تاپیک

🙂

یکشنبه ، ۲۱ بهمن ۱۳۹۷     ۱:۵۷ ب.ظ #


Mer S

Subscriber
4 پست1 تاپیک

سلام

من دوتا لینک معرفی میکنم

یکیش آموزش حمله ddos هستش لینک دوم تعریف حمله ddos

https://ultrasec.org/dos-ddos-attack

https://ultrasec.org/ddos_hammer

امیدوارم براتون مفید باشه

پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .