ثبت اختراع آمریکا

این تاپیک 5 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  nofan hami ،‏ 8 ماه و 3 هفته پیش .

۳۷۹ visibility
نویسنده پست
دوشنبه ، ۱۳ آذر ۱۳۹۶     ۱۱:۴۷ ق.ظ #


nofan hami

Subscriber
2 پست3 تاپیک

ثبت اختراع آمریکا به مخترعانی پیشنهاد میشود که تصور می کنند اختراع آنها در این کشور خریدار دارد و یا محصول آنها فروخته خواهد شد. ثبت اختراع در آمریکا فقط حمایت از اختراع در این کشور را به ارمغان خواهد داشت.

اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده آمریکا United States Patent and Trademark Office که با نام مخفف USPTO معروف است دفتر ثبت اختراعات کشور آمریکا میباشد که در الکساندریا، ویرجینیا واقع میباشد.

این اداره کل تحت نظر وزارت بازرگانی آمریکا بوده و بجز وظیفه صدور گواهی های مالکیت فکری، مرجع مشاوره به رئیس جمهور و وزارت خانه ها و ادارات مربوطه میباشد.
انواع اظهارنامه در اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده آمریکا

اظهارنامه موقت Provisional Patent
اظهارنامه دائم (اصلی) Nonprovisional Patent
ادامه مطلب در ثبت اختراع امریکا. . .

شنبه ، ۲۷ مرداد ۱۳۹۷     ۴:۲۹ ب.ظ #


Sami589674

Subscriber
1 پست0 تاپیک

سلام. در ایران هم میتوانید به کمک مرکز حامی نوابغ جوان ، اختراعات خودتون رو به ثبت برسانید و مالکیت معنوی اختراعتون رو بگیرید. مرکز برای نوشتن اظهارنامه هم کمکتون میکنه و هم مشاوره میده. من که راضی بودم.
این سایتشون : nokhbeha.com
اینم شمارشون : 22913410 (021)

شنبه ، ۱۰ شهریور ۱۳۹۷     ۱:۱۸ ب.ظ #


مومو حسینی

Subscriber
3 پست0 تاپیک

منبع:موسسه حامی نوابغ جوان
اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (United States Patent and Trademark Office) (به شکل مخفف: PTO یا USPTO) یکی از آژانس‌های وزارت بازرگانی ایالات متحده آمریکا است که در زمینه صدور گواهی ثبت اختراع برای مخترعین، ثبت علامت تجاری برای محصولات، ثبت طرح صنعتی و شناسایی و اعتبار بخشیدن به مالکیت فکری فعالیت می‌کند و در سال 1790 میلادی تاسیس شده است. این اداره بیش از 10 میلیون پتنت تا سال 2016 ثبت نموده است.

شنبه ، ۱۰ شهریور ۱۳۹۷     ۱:۱۹ ب.ظ #


مومو حسینی

Subscriber
3 پست0 تاپیک

منبع:موسسه حامی نخبگان 
1- Non-Provisional Patent (ثبت دائمی اختراع)
پتنت‌های کاربردی توسط افرادی که فرآیندهای کاربردی و جدید، ماشین‌، محتویات و مطالبی در خصوص تولید، ترکیباتی از مواد و یا هرگونه بهبود و ارتقای کیفی موثر و مفید را ابداع می‌کنند درخواست می‌شوند. بیشترین تعداد پتنت‌ها در کشور آمریکا در این دسته ثبت می‌شوند. این نوع ثبت به صورت دائمی می باشد و تقریباً در حدود 2 سال یا کمی بیشتر به طول می انجامد.

2-  Provisional Patent (ثبت موقت اختراع) 
ثبت اختراع موقت (Provisional Patent) در آمریکا به مخترع فرصت می دهد حق تقدم اختراع خود را با هزینه کمی برای مدت یکسال حفظ کند. در این مدت مخترع میتواند بدون نگرانی اختراع خود را بازاریابی و کارهای ثبت طولانی مدت آن را انجام دهد. در صورتی که ارزش اختراع تایید شد مخترع میتواند پیش از پایان یکسال مهلت نسبت به ثبت طولانی مدت آن (Patent Utility) در آمریکا و همچنین در کشورهای دیگر اقدام کند.
https://nokhbeha.com

شنبه ، ۱۰ شهریور ۱۳۹۷     ۳:۵۱ ب.ظ #


nofan hami

Subscriber
2 پست3 تاپیک

مشاوره حضوری دانش بنیان

موسسه نوفن امکان دریافت مشاوره حضوری دانش بنیان را برای مخاطبان فراهم نموده است. مشاوره تخصصی حضوری مرتبط با موضوعات کسب کار دانش بنیان به مخاطبانی که نیاز دارند به صورت حضوری موضوعات خود را با کارشناسان ما مطرح کنند ارائه میگردد. این مشاوره ها در حوزه های مربوط به کارآفرینی دانش بنیان مانند ثبت اختراع ملی و بین المللی، مشاوره حقوق مالکیت فکری، مشاوره راه اندازی کسب و کار دانش بنیان و مواردی از این دست می باشد.

شنبه ، ۱۰ شهریور ۱۳۹۷     ۳:۵۲ ب.ظ #


nofan hami

Subscriber
2 پست3 تاپیک

مشاوره تلفنی دانش بنیان

موسسه نوفن امکان دریافت مشاوره تلفنی دانش بنیان را برای مخاطبان فراهم نموده است. مشاوره تخصصی تلفنی مرتبط با موضوعات کسب کار دانش بنیان به مخاطبانی که نیاز دارند به صورت حضوری موضوعات خود را با کارشناسان ما مطرح کنند ارائه میگردد. این مشاوره ها در حوزه های مربوط به کارآفرینی دانش بنیان مانند ثبت اختراع ملی و بین المللی، مشاوره حقوق مالکیت فکری، مشاوره راه اندازی کسب و کار دانش بنیان و مواردی از این دست می باشد.

پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .