تعمیرات ماشین ظرفشویی - تعمیرگاه مرکزی

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  tarahyseo خاکنژاد ،‏ 1 سال و 4 ماه پیش .

۲۴۶ visibility
نویسنده پست
دوشنبه ، ۱۱ دی ۱۳۹۶     ۱۱:۲۲ ق.ظ #


tarahyseo خاکنژاد

Subscriber
0 پست17 تاپیک

ماشین ظرفشویی امروزه یکی از وسایل ضروری آشپزخانه هر بانوی ایرانی است و کافیست پس از انتخاب برنامه مورد نظر خود، با زدن دکمه شروع همه کارهای شست و شوی ظروف را به آن بسپارید. تنوع ظرفیت و برندهای موجود در بازار ایران باعث شده تا تعمیرات ماشین ظرفشویی به عنوان یکی از خدمات پر تقاضا تعمیرات لوازم خانگی تبدیل شود.
نکات تعمیرات ماشین ظرفشویی
البته باید توجه داشت که تعمیرات ماشین ظرفشویی به دلیل وجود بردهای الکترونیکی کمی دشوار عیب یابی و تشخیص مشکل را دشوار کرده است از این رو باید برای تعمیرات ظرفشویی باید به متخصص کارآزموده و با تجربه مراجعه کرد.

پیش از انجام تعمیرات ماشین ظرفشویی باید درک مناسبی از انواع ماشین ظرفشویی داشته باشید. از لحاظ ابعاد، ماشین های ظرفشویی به صورت بزرگ، کوچک و متوسط و در ظرفیت های ۶ – ۸ و ۱۲ نفره ساخته میشوند و کاربردهای آنها شامل مصارف خانگی، رستوران ها و هتل هاست.

یکی از علل مهم عملکرد صحیح ماشین ظرفشویی، سوختگی فیوز، خرابی سیم ها یا قطعی برق است. از اینرو باید گفت، خاموشی نشانگر برق ورودی ماشین ظرفشویی بیانگر وجود نقص فنی در سیم های رابط، دو شاخه و فیوز است اما در صورت روشن بودن نشانگر برق ورودی می بایست مواردی مانند کم فشاری یا عدم اتصال صحیح آن، خرابی دکمه خاموش و روشن کردن، بسته نشدن کامل درب، پیچ خوردگی شیلنگ و بسته بودن شیر آب را بررسی و چک کرد که عیب یابی آن می بایست توسط تکنسین فنی تعمیرات ظرفشویی صورت گیرد.

در صورتیکه آب به درستی درون ماشین ظرفشویی جریان نداشته باشد می بایست وضعیت انسداد فیلتر برقی شیر ورودی آب و وضعیت فشار آب توسط متخصص تعمیرات ظرفشویی به دقت بررسی شود. همچنین از دیگر علل خرابی ظرفشویی  عدم تخلیه درست آن به علت انسداد شیلنگ تخلیه یا لوله فاضلاب، وجود جرم بر روی فیلتر و خرابی پمپ تخلیه دستگاه می باشد.
چرا باید تعمیرگاه مجازی مرکزی را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی انتخاب کرد:
مهمترین دلایل مراجعه به تعمیرگاه مجازی عبارتست از:

استفاده از قطعات اورجینال و اصل
تضمین برگشت وجه پرداختی در صورت عدم ارائه خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی
ارائه خدمات نصب، راه اندازی، سرویس دهی و تعمیرات ظرفشویی در سریع ترین زمان ممکن و امکان رزرو آنلاین از طریق سایت
آگاهی مشتری از تمام مراحل کاری تعمیرات ماشین ظرفشویی
ارائه خدمات سرویس دهی و تعمیرات ماشین ظرفشویی در استانهای تهران و البرز به صورت ۲۴ ساعته و در هر ساعت از شبانه روز
انجام مشاوره تلفنی قبل از تعمیرات ماشین ظرفشویی و ارائه رهنمودهای آموزشی در زمینه نگهداشت و حفظ دستگاه

پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .