تاپ شبکه های اجتماعی در ایران و خطر نصب نسخه های آلوده آنها

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Mrhidden Hidden ،‏ 1 سال و 4 ماه پیش .

۱۲۵ visibility
نویسنده پست
جمعه ، ۷ مهر ۱۳۹۶     ۱:۲۸ ب.ظ #


Mrhidden Hidden

Subscriber
4 پست1 تاپیک

شیب رشد کاربران دیوایس های هوشمند از جمله گوشی و تبلت در ایران بسیار خیره کننده می باشد به گونه ای که در حال حاضر شاهد میلیون ها کاربر گوشی های هوشمند هستیم. به دانلود تلگرام دنبال این استقبال گرم مطمئناً بازار نرم افزارهای متنوع که قابلیت نصب بر روی این دیوایس ها را دارا هستند نیز افزایش یافته است.
بدون شک محبوبترین اپلیکیشن های حال حاضر ایران و جهان اپلیکیشن های پیام رسان یا همان مسنجرها هستند. اگرچه دانلود اینستاگرام اپلیکیشن های خارجی و کاربردی زیادی تا به امروز وارد ایران شده و علی رغم استقبال بی شمار کاربران فیلتر شدند امّا حال حاضر 3 اپلیکیشن که هم با عنوان شبکه اجتماعی و در الویت اول با عنوان پیام رسان را می توان از آنها یاد کرد تا به الان از تیغ تیز فیلترینگ ایران جان سالم به در برده اند. این  سه اپلیکیشن بدون شک برای شما بسیار آشنا هستند و حتی قبل از عنوان اسامیشان حتماً در ذهن خود حدس هایی زده اید.
تلگرام، اینستاگرام و واتس اپ. بله این 3 همان غول های خارجی دانلود واتس اپ هستند که مورد استقبال میلیونی کاربران ایرانی قرار گرفتند و دلیل آن هم امکانات فوق العاده ایست که به رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهند. امّا خطری جدی کاربران ایرانی این سه اپلیکیشن را تهدید می کند و آن چیزی نیست دانلود بازی اندروید جز وجود وبسایت های بیشمار و غیرقابل اعتماد که فایل نصبی با عنوان آپدیت این اپ ها در خود منتشر می کنند. به دلیل تحریم بودن ایران از سوی مراجع دانلود معتبر و همچنین دلایلی چون غیرفارسی بودن مراجع اصلی دانلود اپلیکیشن از جمله گوگل پلی و اپ استور بسیاری از کاربران ایران دانلود اپلیکیشن را از سایتهای غیر رسمی انجام می دهند.

پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .