تاثیر لینک های خارجی بر سئو سایت

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  ehsan nasr ،‏ 1 سال و 10 ماه پیش .

۱۷۸ visibility
نویسنده پست
شنبه ، ۷ مرداد ۱۳۹۶     ۲:۴۳ ب.ظ #


ehsan nasr

Subscriber
2 پست165 تاپیک

سئو خارجی یکی از مهمترین قسمت های سئو یک سایت می باشد به نحوی که در بهینه سازی سایت اهمیت سئو خارجی دو برابر بیشتر از سئو درونی سایت می باشد. مهم  است که بدانید سئو خارجی یک سایت اهمیت بالاتری نیز دارد و همچنین دقت بیشتری را نیز می طلبد ، چرا که تاثیر گذاری این موضوع بیشتر است همانطور که می تواند باعث ارتقای سایت شما شود همانطور می تواند سبب ریزش و افت موقعیت سئو سایت شما نیز در گوگل باشد.
ثبت نام در موتورهای جستجو قدرتمند
یکی از بهترین روش ها جهت کار بر روی سئو داخلی کار بر روی متدهای جستجو و ثبت کلیک سایت در موتور های جستجو پر اهمیتی مانند گوگل و یاهو می باشد.
ثبت لینک سایت در دایرکتور های مهم
با این کار شما در رفرنس های جهانی ثبت خواهید شد و این باعث بالا رفتن ارزش سایتان و دسترسی اسان تر موتور های جستجو به شما خواهد بود.
فعال بودن صفحات سایت در شبکه های اجتماعی
کار کردن بر روی شبکه های اجتماعی که امکان ایجاد صفحه برای سایتتان را ندهد و به اشتراک گذاری مطالب شما در سایت هایی مانند فیس بوک و گوگل باعث بالا رفتن رتبه سئو خارجی سایتتان خواهد بود
 به اشتراک گذاری مطالب در فروم های معروف
فروم ها یکی از مهمترین منابع اطلاعاتی برای مردم میباشند شما نیز می توانید به معرفی سایت خود و فعالیت هایتان در این قسمت از دنیای اینترنت بپردازید.
به اشتراک گذاری مطالب در وبلاگ های مطرح
این مورد نیز به نوبه خود باعث ارتقای شما سئو خارجی شما میشود و یکی از فاکتور های مهم در سئو خارجی سایت است.
عمده مطالب بالا که جهت آشنایی هر چه بیشتر شما با سئو خارجی سایت بود در سئو درونی سایت و در نتیجه بر سئو شما تاثیر گذار خواهد بود.

جایگاه کلمه کلیدی | رتبه کلمات کلیدی در گوگل | بررسی موقعیت کلمات کلیدی

پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .