بین کدام زبان برای برنامه نویسی انتخاب کنم؟

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  آموزش آنلاین ،‏ 11 ماه پیش .

۲۶۵ visibility

تگ شده :  , , , ,

نویسنده پست
جمعه ، ۱۶ تیر ۱۳۹۶     ۷:۰۳ ب.ظ #

علی رضوی

Subscriber
0 پست4 تاپیک

سلام دوستان چند وقته درگیر مسئله بسیار گیج کننده گیر کردمم

من دانشجو کامپیوتر ترم سوم هستم 19 سالمه

میخاستم برنامه نویسی یاد بگیرم با سایت سون لرن اشنا شدم

مطالبش واقعا عالی بودن خیلی خوشم میاد

علاقه دارم به برنامه نویسی ! چ تحت وب چ تحت ویندوز !

میخاستم در امد عالی کسب کنم در حد 6 هفت ملیون !

به نظر شما C# , اندروید , تحب وب, کدومش برم سراغش

اگر میشه زود جوابم بدین دوستان از تجربیاتشون استفاده کنم

0  تشکر
سه شنبه ، ۳ مرداد ۱۳۹۶     ۱:۱۷ ب.ظ #

آموزش آنلاین

Subscriber
4 پست0 تاپیک

سلام دوست عزیز

خیلی خوبه در این سن برای خودتون هدف مشخص کردید و میخواهید از همین الان پیشرفت کنید مطمئن باشید اگه هدف داشته باشید موفق میشید.

در حال حاضر در بازار کار حوزه های برنامه نویسی وب و موبایل به شدت در حال گسترش هست و بسیار درآمد زا. اگر شما در هر یک از این زمینه ها تخصص داشته باشید به راحتی می تونید جذب شرکت ها و سازمان ها شوید و درآمد خوبی داشته باشید.

حوزه وب : در این حوزه می تونید به روش های زیر درآمد داشته باشید :

استخدام در شرکت های طراحی سایت
استخدام در شرکت هایی که سرویس های خاص ارایه می دهند و نیاز به توسعه دهندگانی جهت ارتقای سایت خود هستند. مثل شرکت های ارایه خدمات هاستینگ ، سایت های خبری و ...
راه اندازی استارتاپ شخصی برای خود(مانند دیجی کالا ، اسنپ ، تپسی، کافه بازار و ...)

حوزه موبایل: در این حوزه می تونید به روش های زیر درآمد داشته باشید :

استخدام در شرکت هایی که در زمینه تولید اپلیکیشن های موبایل فعالیت دارند.
استخدام در شرکت هایی که سرویس های خاص ارایه می دهند و نیاز به توسعه دهندگانی جهت ارتقای سایت خود دارند. مثل شرکت های ارایه خدمات هاستینگ ، سایت های خبری و ...
فعالیت در اپ استورهای(APP Store) رایج مانند Google Play ، کافه بازار ( در این سایت ها اگر به درستی کار کنید می توانید درآمدی بین 3 تا 10 میلیون ماهانه کسب کنید و یا حتی درآمدهای بیشتر!)

دوست عزیزم در پایان می خوام بگم اگر در این 2 زمینه که توضیح دادم به صورت تخصصی کار کنید به زودی درآمد بالایی در انتظار شما خواهد بود. امیدوارم تونسته باشم اطلاعات مفیدی رو در اختیار شما قرار داده باشم.

می تونید مقاله 20 گام کاربردی و عملی برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده وب موفق رو مطالعه کنید.

1  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .