بهترین راهنمای برای بهینه سازی درونی وب سایت - seo on page

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  IT Zeroone ،‏ 1 سال و 6 ماه پیش .

۱۳۷ visibility
نویسنده پست
سه شنبه ، ۲۳ آبان ۱۳۹۶     ۱۰:۳۹ ق.ظ #


IT Zeroone

Subscriber
1 پست50 تاپیک

در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهینه سازی درونی وبسایت بعد از طراحی سایت برای آماده شدن و قرار گرفتن در بهترین نتایج گوگل آشنا کنیم .

راهنمای اول - بهینه سازی عنوان صفحه در طراحی سایت

یکی از مهمترین مسائل بهینه سازی درون سایت ، تگ عنوان صفحه است .تگ های عنوان را باید به گونه ای بنویسید که نمایانگر محتوای داخلی صفحه مورد نظر شما باشد . دومین نکته ای که باید به آن توجه ویژه بکنید ، تعداد کاراکتر های آن است ! اگر تعداد کاراکتر عنوان از 70 کاراکتر بالاتر بزند .

راهنمای دوم - آدرس صفحه در بهینه سازی و سئو

آدرس صفحه یا همان URL ، آدرسی است که از طریق آن میتوانید به مطالب خود دسترسی پیدا کنید . این آدرس میتواند شامل عنوان صفحه هم باشد ، اما توصیه ما به شما این است که در آدرس خود کلمات کلیدی عنوان صفحه خود را وارد کنید .
این کلمات کلیدی در آدرس صفحه شما به گوگل میفهماند که مطالب شما مرتبط بوده و باید در بالاترین رتبه آنها را به کاربر نشان دهد .

راهنمای سوم - لینکدهی داخلی به صفحات در طراحی سایت
لینکدهی داخلی به صفحات دیگر سایتتان بسیار مهم و از اصلی ترین بحث ها در بهینه سازی سایت در گوگل است . اینکه لینک های مرتبط را در مقالات و سایت خود قرار دهید به گوگل نشان میدهد که تا چه حد انسجام میان مطالب و لینک های داخلی سایت شما وجود دارد و همین امر باعث میشود تا گوگل توجه بیشتری به شما نسبت به رقبایتان داشته باشد .

با رعایت سه راهنمای بالا ، اولین گام و مهم ترین آن را برای بهینه سازی برداشته اید و کم کم باید وبسایت خود را برای بهینه سازی خارجی یا off page seo آماده کنید .

پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .