بهترین شب خود را با رویایی ترین ماشین عروس تکمیل کنید

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  shima nami ،‏ 1 سال و 2 ماه پیش .

۶۷۰ visibility
نویسنده پست
چهارشنبه ، ۲۳ اسفند ۱۳۹۶     ۹:۳۹ ق.ظ #


shima nami

Subscriber
0 پست29 تاپیک

اجاره ماشين عروس دلخواه يكي از راههاي مهم براي شاد كردن دل عروس خانم ها مي باشد.خيلي از مردم براي تشكيل زندگي و هدف دادن به زندگي خود نياز به ازدواج دارند و براي اين كار جشن عروسي ميگيرند . يكي از اتفاق هاي مهم زندگي يا شايد مهمترين اتفاق زندگي هر انسان جشن عروسي است. اجاره ماشين تمام افراد براي اينكه جشن عروسي خود را به خوبي هر چه تمام تر برگذار كنند نياز به يك سري امكانات و تشريفات عروسي دارند.

اجاره ماشين عروس ارزان
يكي از راه هاي هر چه زيباتر برگذار شدن مراسم عروسي كرايه ماشين عروس ارزان لوكس است. ما با اجاره ماشين عروس سعي مي كنيم با ارائه بهترين و منصفانه ترين قيمت ها، خدماتي ارزنده در خصوص رزرو و كرايه خودرو براي عروسي به تمام زوجين ارائه دهيم. شايد شب عروسي به ياد ماندني ترين شب زندگي يك انسان باشد و هر فردي ميتواند با اجاره ماشين عروس دلخواه خود اين شب را زيبا تر و جذاب تر كند . اين شب به ياد ماندني مهمترين شب زندگي عروس خانم به حساب مي آيد.

كرايه ماشين عروس
در كشور ايران به دليل با لا بودن گمرك خودرو و در نتيجه بالا بودن نرخ خودرو داشتن ماشين لوكس خيلي سخت تر از كشورهاي ديگر است.از اين رو اجاره خودرو و اجاره ماشين عروس در ايران بسيار مفيد و به صرفه است.

اجاره ماشين عروس قديمي
در حدود چند سالي كه اجاره اتومبيل هاي لوكس و مدرن در كشور فعاليت خود را آغاز و به خوبي در ميان مردم محبوبيت پيدا كرده است ، شايد در ظاهر اجاره يك اتومبيل لوكس و مدرن و البته گران قيمت كمي سخت بنظر برسد و شايد بعضي از عزيزان تمايل داشته باشند تا بجاي پذيرفتن چنين ريسكي از ماشين شخصي خود استفاده كنند ، ولي در بعضي موارد امكان استفاده از خودروي شخصي وجود ندارد و قطعا يك ماشين عروس زيبا و شيك مي تواند به برپا شدن با شكوه تر مراسم كمك بسزايي كند ، بخصوص در كليپ هاي فيلمبرداري شده روز مراسم ، ورود باشكوه عروس داماد هاي عزيز به تالار پذيرايي ، تهيه كليپ هايي مانند كليپ كوير كه معمولا نياز به اجاره ماشين عروس شاسي بلند مي باشد و يا علاقمندان به داشتن يك ماشين عروس كلاسيك و قديمي و يا نياز به اجاره ماشين عروس كروك.

اجاره ماشين عروس كلاسيك
كرايه ماشين عروس كلاسيك با ظرافتي بي‌انتها و لوكس كه در عروسي شما حاضر باشد، مجلس‌تان را خاص‌تر خواهد كرد.
روز عروسي شما بايد خاص باشد و حاضر شدن با يك ماشين كلاسيك و متفاوت، اين روز را در ذهن شما و همه مهمانان تان ماندگار مي‌كند. پيدا كردن ماشين عروس مناسب براي مراسم عروسي به اندازه انتخاب سالن، غذا و … اهميت دارد.

اين سبك از ماشين‌ها به دليل اينكه به طور عادي در خيابان‌ها تردد ندارند، زيبايي و جذابيت فوق‌العاده‌اي را در يك مراسم عروسي ايجاد خواهند كرد. با كمك گل‌آرايي مي توانيد اتومبيل هاي كلاسيك را به گزينه مناسبي براي ماشين عروس تبديل كرد . عكس‌هايي كه با اين ماشين‌ها گرفته مي‌شود مطمينا بسيار زيباتر و ماندگارتر نيز خواهند بود.البته به اين نكته نيز بايد توجه كرد كه ماشين هاي كلاسيك ممكن است در راه خراب شود و با ماشين يدك كش به سالن برويم كه اين هم دور از انتظار نيست. لازمه اين نكته رو اضافه كنم كه ماشين عروس هاي كلاسيك معمولا با توجه به شرايط خاص رانندگي و فني با راننده اجاره داده مي شوند . البته اين مورد به موسسه كرايه اتومبيل عروس بستگي داره ، شايد بدون راننده هم بتوانند اجاره دهند.

اگر عروسي در فصل تابستان باشد پيشنهاد ميكنم كه از ماشين هاي مدرن استفاده كنيد زيرا ماشين هاي عروسي سبك قديمي يا همان كلاسيك سيستم خنك كننده ندارد و ممكن است عرق كنيد .
براي ضمانت كرايه ماشين عروس در تهران البته با توجه به نوع ماشين درخواستي مشتري يك فقره چك يا پول نقد پيش پرداختي يا تحويل يك ماشين ايراني است البته اگر ما ماشين را با راننده اجاره كنيم ديگر به ضمانت احتياجي نيست و مسئوليت با راننده مي شود.

ماشين عروس بدون راننده يا با راننده:
هر كدام از اين موارد معايب و مزاياي خاص خود را دارد . اگر عروس خانم يا اقا داماد معذب هستند ماشين بدون راننده مي تواند مناسب باشد.اگر شما نگران هستيد و مي خواهيد با خيال راحت و بدون استرس از حوادث و البته ترافيك قطعا ماشين عروسي با راننده گزينه مناسبي است .

شرايط اجاره ماشين عروس:
اجاره كليه اتومبيل ها در هر روز حداقل 14 ساعت مي باشد.
سرعت استفاده از خودرو بيش از 100 كيلومتر نبايد باشد.
مسافت استفاده از اين خودروها بيشتر از 250 كيلومتر نمي‌تواند باشد.
در بيشتر مراكز استفاده از اين خودروها ساعتي بوده كه ساعت استفاده از اين خودروها 12- 24 و 48 ساعت است.
نرخ كرايه هر اتومبيل از زمان شروع سرويس تا ساعت 12 شب مطابق با قيمت هاي ارائه شده محاسبه و قبل از شروع سرويس دريافت مي گردد و از ساعت 12 شب به بعد قيمت ها يك و نيم برابر افزايش خواهد يافت.در صورت خارج شدن از محدوده شهري تهران مانند اسلامشهر كرج و يا شهريار بر اساس نرخ مصوب اتحاديه كرايه خودرو شامل هزينه هاي خروجي مي شود.

شرايط اجاره ماشين عروسي بدون راننده:
بابت ضمانت اجاره ماشين عروس بدون راننده يك فقره چك به مبلغ اتومبيل دريافت مي شود .
قبل از كرايه خودرو بدون راننده هرفردي بايد گواهينامه خود را با كارت ملي معتبر در اختيار آن شركت قرار دهد.
نمايندگي كرايه ماشين عروس پس از تحويل ماشين عروس در ماشين ديگر هميشه با شما خواهد بودو بعد از اتمام مراسم همزمان با تحويل اتومبيل ، چك ضمانت شما نيز عودت داده مي شود.
كليه مسئوليت نگهداري و مراقبت از خودرو اجاره اي در قبال حوادث احتمالي به عهده شما مي باشد.
در اجاره خودرو بدون راننده بايد در نظر داشت كه معمولا شركت هاي اجاره خودرو باك بنزين ماشين را در شرايطي كه تحويل داده اند در همان شرايط هم تحويل مي گيرند و همچنين نظافت خودرو را مي بايست در نظر بگيريد زيرا اگر زماني كه خودرو را با نظافت كامل به شركت تحويل ندهيد شركت هزينه كارواش كه حدودا بين 25 تا 40 هزار تومان است را از شما دريافت مي كنند.

اجاره اتومبيل عروس با راننده:
در صورت اجاره اتومبيل با راننده ،نيازي به ارائه چك با ضمانت نمي باشد و كليه مسئوليت اتومبيل به عهده راننده مي باشد.
به گفته يكي از افرادي كه در اين مراكز فعاليت دارد، كساني كه براي كرايه اين خودروها به اين مراكز مي‌آيند اغلب كساني هستند كه ببيشتر ماشين‌ها را بدون راننده و براي 12 ساعت كرايه مي‌كنند.
وي افزود: بين خودروهاي گفته شده خودروي كروك طرفدار بيشتري نسبت به شاسي‌بلند و كلاسيك دارد و مي‌توان گفت كه خودروهاي كلاسيك خواهان زيادي ندارد.
اين فعال تصريح كرد: در بيشتر مراكز خودروهاي كروك بدون راننده كرايه داده مي‌شود كه اين امر هزينه زيادي براي مشتري دارد.
او خاطر نشان كرد: بيشتر مردم كه براي كرايه اين خودروها مي‌آيند افراد متوسط جامعه هستند چراكه كساني كه ثروتمند به حساب مي‌آيند اين خودروها برايشان تازگي و جذابيتي ندارد.
اين فعال صنف كرايه خودرو ادامه داد: در برخي از اين مراكز تزيين ماشين عروس را خود آن شركت بر عهده مي‌گيرد اما برخي از مراكز هم هستند كه گل كردن اين خودروها را برعهده خود مشتري مي‌گذارد البته در حال حاضر قبل از قرارداد در خصوص اين موضوع به توافق مي‌رسند.

همچنين اين مراكز اتحاديه‌اي هم ندارند و قيمت‌ها به صورت آزاد حساب مي‌شود و در برخي از مناطق تهران قيمت اين خودروها 10 تا 20 هزار توماني با هم تفاوت دارند.

قيمت اجاره ماشين عروس
ماشين ها از تنوع بالايي برخوردار است كه به صورت ساعتي، روزانه يا ماهانه كرايه داده مي شود
و قيمت ها با توجه به نوع ماشين و اين كه كرايه ماشين راننده را برگزينيد يا كرايه ماشين بدون راننده، متفاوت هستند.
نرخ نوشته شده معمولا در حد متوسط و ساعتي مي باشد و در زمان نوشتن اين پست است.
شاسي بلند (SUV): پرادو، لنكروز، هيوندا سانتافه، كيا موهاوي (۳۵ هزار تومان براي با راننده) و (۴۵ هزار تومان براي بدون راننده)
كروك (Convertible): بي ام دابلو(i۳۳۰ ، i۶۳۰ و بنز CLK)40هزار تومان براي با راننده و ( ۴۵ هزار تومان براي بدون راننده)

پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .