بررسی صحت بلیط هواپیما

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  sima1398 ،‏ 8 ماه و 1 هفته پیش .

۲۰۲ visibility
نویسنده پست
شنبه ، ۲۸ مهر ۱۳۹۷     ۱:۲۲ ب.ظ #


sima1398

Subscriber
0 پست11 تاپیک

در جهان امروز بشر با سرعت فناوری مواجه است و از این رو نمی تواند نسبت به اینترنت و فضای مجازی بی تفاوت باشد. در حال حاضر سفر کردن و مهیا کردن اسباب سفر نیز با فضای مجازی میسر است و شما می توانید به صورت اینترنتی برای سفر خود بلیط تهیه کنید.

برای برسی صحت بلیطی که خریداری کرده اید راههای زیادی وجود دارد که نشان می دهد شما خریدی درست انجام داده اید و متضرر نخواهید شد.

برای بررسی صحت بلیط هواپیما می توانید از سایت که به این کار اختصاص داده شده است استفاده نمایید.

https://www.cao.ir/validation-electronic-tickets

چگونه بررسی صحت بلیت هواپیما از طریق سایت امکان پذیر است؟
برای اطمینان از صحت بلیتی که خریداری نموده ایم باید به سایت اینترنتی که بلیط هواپیما شما مربوط به آن است وارد شویم و مشخصات را وارد نموده تا صحت بلیط محرز گردد و شما از صحت بلیت خریداری شده اطمینان حاصل کنید.

برای بررسی صحت بلیط های چارتری چه اقدامی می توان انجام داد؟
برای بررسی صحت اعتبار بلیط های سیستمی از همان لحظه که بلیت خریداری می شود امکان پذیر است ولی در مورد بلیت های چارتری این موضوع امکان ندارد علت آن هم این است که فهرست مسافران پروازهای چارتری دو ساعت قبل از پرواز به شرکت هواپیمایی ارسال می گردد و شما قادر نیستید که از بررسی صحت بلیط هواپیما اطلاع پیدا کنید اما در صورت بروز هر گونه مشکل و عدم وجود نام شما در فهرست مسافران می توانید از گارانتی اعتبار چارتر استفاده نمایید. - گردشا

پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .