بازاریابی محتوا چیست ؟

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  takloleh ،‏ 6 ماه پیش .

۲۷۸ visibility
نویسنده پست
پنج شنبه ، ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷     ۹:۴۳ ق.ظ #


hiva web

Subscriber
0 پست4 تاپیک

بازاریابی محتوا چیست ؟
بازاریابی محتوا و یا همان Content Marketing یعنی تولید و به اشتراک گذاری رایگان مطالب باارزش که متناسب با کاربران هدف سایت است و باعث فروش محصول و خدمات و بهینه سازی سایت در گوگل می گردد. همچنین یکی از قدیمی ترین و بهترین راهکارهای بازاریابی دیجیتال به شمار می آید. در این روش شرکت ها، سایت ها و حتی اشخاص آزادکار برای جذب مشتری بیشتر و یا نگه داشتن مشتریان سابق خود، اقدام به تولید محتوا می کنند که این محتوا می تواند به شکل های مختلف تولید شده باشد. اما از معروف ترین انواع محتوا می توان به محتوا های زیر اشاره کرد:

محتوای متنی

به تولید و انتشار محتوا به صورت نوشتاری و متنی محتوا متنی گفته می شود. محتوا متنی یکی از متداول ترین و نخستین روش های بازاریابی محتوا به شمار می آید. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این روش تولید محتوا افزایش مخاطب سایت از طریق سئو و موتور های جستجوگر است.

محتوای تصویری

محتوا تصویری به معنای تولید محتوا و رساندن مفهوم یک محتوا با استفاده از تصاویر است. حتما دقت داشته باشید که برای استفاده از تصاویر در وب سایت نکات سئو و بهینه سازی لازم را رعایت نمایید تا رتبه خوبی در رتبه بندی تصاویر گوگل داشته باشید.

محتوای ویدئویی

تعریف محتوا ویدئویی این طور بیان می شود که هر محتوایی که به طور فیلم، سریال، کلیپ و یک تصویر چند دقیقه ای باشد محتوا ویدئویی نام دارد. از بارزترین نوع بازایابی محتوا ویدئویی می توان به تبلیغات در تلویزیون و ساخت فیلم اشاره نمود.
 

منبع: hivawebdesign.com

0  تشکر
پنج شنبه ، ۴ مرداد ۱۳۹۷     ۱۲:۰۴ ق.ظ #


takloleh

Subscriber
1 پست0 تاپیک

لوله بازکنی یکی از نیازهای اساسی هرخانه در طی سال های متوالی است از طرفی هم در واقع کاری بسیار حساس است، زیرا اگر به درستی انجام نشود تعمیرات اساسی و سنگینی در خانه به دوش شما خواهد گذاشت. لذا خیلی اهمیت دارد که در انتخاب تیم کاری، افراد مجرب و شرکت مناسب برای این کار دقت به خرج دهیم.
در اینجا برای آشنایی بیشتر، به شرح چند روش نوین در لوله بازکنی می پردازیم:
1) لوله بازکنی به روش فنر:
نام آشناترین روش لوله بازکنی مطمئنا روش فنر می باشد که اکثر شرکت های ارائه دهنده سرویس لوله بازکنی از این روش بهره می برند. دلیل کاربرد زیاد این روش قدرت زیاد فنر است که که تمام گرفتگی های جامد لوله را از بین می برد. در توالت های فرنگی معمولا نمی توان از فنر استفاده کرد چون ممکن است به قسمت های مختلف توالت فرنگی آسیب برساند. در این مورد معمولا از روش تراکم هوا استفاده می شود که درباره آن توضیح خواهیم داد.
2) لوله بازکنی به روش پمپ هوا:
در این روش مقداری آب داخل لوله گرفته شده تزریق می کنند سپس دستگاه مخصوص پمپ هوا را وارد آن می کنند و با ایجاد فشار هوای قوی گرفتگی لوله را رفع می کنند. در این روش مهارت و تجربه ی تکنسین لوله باز کن بسیار مهم است زیرا در صورت بی تجربگی آسیب های جدی به لوله ها وارد می شود.
3) لوله بازکنی به روش پمپ تراکم هوا:
اگر روش پمپ هوا جوابگو نباشد از دستگاه مخصوص تراکم هوا که قابلیت تنظیم شدن هم دارد استفاده می کنند. با روشن کردن دستگاه پس از مدت 5 الی 10 دقیقه هوا در مخزن با فشار زیاد متراکم می شود و سپس با جریان زیاد وارد لوله می شود و گرفتگی آن را رفع می کند.
نحوه ارائه سرویس:
هنگام نیاز به لوله باز کنی با توجه به حساس بودن این کار و نیاز سریع به رفع این مشکل، مطمئنا با تبلیغات لوله بازکنی فوری چه به صورت کاغذهای چاپی و چه به صورت آنلاین در جستوجوهای اینترنتی برخورد کرده ایم. با وجود شلوغی و ترافیک در شهرها، اکثر شرکت های ارائه دهنده ی سرویس لوله بازکنی، خدمات لوله بازکنی فوری را در صدر لیست کارهای خود قرار می دهند.
ارائه سرویس به این صورت است که مشتری با بیان مشکل به شرکت متصدی، سرویس کار یکی از روش های لوله بازکنی را برای رفع مشکل انتخاب خواهد کرد. در برخی موارد خود مشتری نیز از مشکل گرفتگی لوله و روش مورد نیاز مطلع است و به انتخاب خود یکی از روش ها را از سرویس کار درخواست می کند.
تخلیه چاه به عمل خالی نمودن چاه فاضلاب جامدات و مایعات موجود در ان می گویند و بسته به نوع کاربری ، به مواردی از جمله چاه فاضلاب خانگی و صنعتی تقسیم می شوند.
اگر بخواهیم به صورت مختصر به دلیل اصلی نیاز به خدمات تخلیه چاه اشاره کنیم ، هر چاه بسته به نیاز در عمق و حجم های معین حفر می شوند و این ظرفیت پس از مدتی که ممکن است سال ها طول بکشد تکمیل خواهد شد.
گاهی لایه های مقاومی که به علت تجمع مو ، چربی و مواد پلاستیکی روی دیواره چاه فاضلاب میزان نفوذ اب درون چاه فاضلاب را کاهش می دهند و سبب پر شدن سریع چاه خواهند شد.
از معایب پر شدن چاه فاضلاب می توانیم به بوی بد فاضلاب ، بالا زدن فاضلاب از کاسه توالت و حضور سوسک در ساختمان اشاره کرد که تنها با عمل تخلیه چاه از این معایب در امان ماند.
شرکت خدمات فنی تک لوله از تیم های فعال در زمینه ی تخلیه چاه در تهران بوده و همه ساله بر تعداد مشتریان خود می افزاید و کسب رضایت کامل مشتریان را سر لوحه ی کار خود قرار داده است.خدمات تخلیه چاه از ان دسته خدماتی است که حتما باید توسط افرادی که تجربه و مهارت کافی در کنار استفاده از ابزار پیشرفته انجام شود.
خدمات ارائه شده توسط شرکت تک لوله به صورت شبانه روزی بوده و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز برای دریافت خدمات تخلیه چاه تماس بگیرید.

0  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .