اولین سامانه جامع خرید آنلاین سیم کارت در کشور - رندباز | RondBaz

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  ehsan mohammadzadeh ،‏ 1 سال و 5 ماه پیش .

۲۴۲ visibility
نویسنده پست
جمعه ، ۱۷ آذر ۱۳۹۶     ۷:۲۰ ب.ظ #


ehsan mohammadzadeh

Subscriber
1 پست3 تاپیک

آیا تا بحال برایتان پیش آمده که تصمیم به خرید سیم کارت داشته باشید اما به دلیل ندانستن محل مراجعه ، نبودن امکان مقایسه شماره ها، اپراتورها، قیمت ها و یا ترافیک زیاد خیابانها از تصمیمتان منصرف شوید؟ امرزوه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، خرید سنتی بعضی از کالاها واقعا مقرون بصرف نیست مثلا فکر کنید که سیم کارت مورد نظرتان ، سیم کارت اعتباری ایرانسل و قیمت سیم کارت پایین باشد! واقعا عاقلانه است بیشتر از قیمت سیم کارت ، هزینه رفت و آمد شما به محل فروش سنتی سیم کارت شود؟ ما برای شما پیشنهاد بهتری داریم خرید اینترنتی سیم کارت !

اگر می خواهید بدانید که چگونه می شود خرید آنلاین سیم کارت داشته باشید به سایت رندباز سری بزنید.

هدف ما آن است که بتوانیم با ارائه خدمات آنلاین خرید و فروش سیم کارت به شما ، خرید آسان، راحت و مطمئنی برای شما فراهم کنیم. در این راستا اهدافی را در نظرداریم که ما را به ادامه این راه مشتاق می‌کند. خلق تجربه ‌ای متفاوت و ارزش آفرینی برای مشتریان ، بخشهای خدمت رسانی متعدد به مشتریان ، بهبود مشتری مداری و فعالیت بر پایه اصول نوآوری در تمام امور، تنها بخشی از دغدغه‌ ماست تا بتوانیم همواره بهترین خدمات را به شما فعالان بازار سیم کارت ارائه دهیم.

در رندباز شما می توانید شماره ی مد نظر خود را از بین بیش از ۵۰۰۰۰ سیم کارت پیدا کرده و بخرید. برای جستجو و خرید و فروش آسان سیم کارت امکاناتی برای شما در نظر گرفته ایم که به صورت خلاصه در این مقاله به آن می پردازیم.

 

سیم کارت ها به 3دسته تقسیم می شوند :

1- سیم کارت دائمی

2- سیم کارت اعتباری

3- سیم کارت دیتا

 

 

 

سیم کارت دائمی :

سیم کارت دائمی همانطور که از اسمش پیداست مشترک می تواند به صورت دائم و بدون نیاز به شارژ اعتبار از آن استفاده کند. و هزینه مکالمات خود را با قبض و به صورت ماهیانه پرداخت نماید. این نوع سیم کارت ها  اگر استفاده نشود، صلب امتیاز نخواهد شدو مشترک میتواند بعنوان سیم کارت اصلی از آن بهره ببرد.

 

سیم کارت اعتباری :

سیم کارت اعتباری به آن دسته از سیم کارتها گفته می شود که میزان مکالمات اعم از تماسهای خارجی و داخلی با آن، بستگی بمیزان اعتبارشارژ خریداری شده توسط مشترک را دارد.

 

سیم کارت دیتا :

سیم کارت دیتا ویژه انتقال دیتا ( اطلاعات ) و دسترسی به اینترنت میباشد که قابلیت ارسال و دریافت پیام کوتاه را هم دارد. از این سیم کارت نمیشود برای مکالمه استفاده کرد. از ویژگی های این سیم کارت، دسترسی به اینترنت با سرعت بالا می باشد.

 

 

مزایا و معایب سیم کارت اعتباری

مزایای سیم کارت اعتباری :

میزان استفاده از آن ,کنترل اعتبار به تشخیص مشترک می باشد. برای مثال: با خرید شارژ 20هزار تومانی می توانید تا 20هزار تومان مکالمه با آن داشته باشید و درصورت تمایل آن را شارژ کنید.

 

خرید سیم کارت اعتباری در مقایسه با  خرید سیم کارت دائمی به دلیل ارزانتر بودن آن اقتصادی تر است.

 

معایب سیم کارت اعتباری :

در صورت غیر فعال بودن سیم کارت های اعتباری ( عدم استفاده آن پس از فعال شدن ) در طی 12 ماه، صلب امتیاز خواهد شد.

 

در مقایسه با سیم کارت های دائمی ، هزینه اینترنت و مکالمه سیم کارت های اعتباری خیلی بیشتر است.

سیم کارت اعتباری پس از مصرف سیم کارت کارکرده محسوب شده و ارزش آن پایین است.

 

در مقایسه با سیم کارت دائمی ، اعتبار اجتماعی سیم کارت های اعتباری خیلی پایین است و معمولا بعنوان سیم کارت اصلی شخص محسوب نمیشود.

 

در مواقع بکارگیری از سیستم انتقال مکالمه ( دایورت ) سیم کارت های اعتباری بسیار کند عمل می کنند و علت آن چک کردن اعتبار از طرف اپراتور است.

 

تفاوت سیم کارت اعتباری و دائمی در موارد زیر است؟

 

1- سیم کارت دائمی همانطور از اسم آن پیداست دائمی بوده و سلب امتیاز نمی شود اما سیم کارت اعتباری طی 90 روز درصورت استفاده نشدن سلب امتیاز می شود.

 

2- سیم کارت های دائمی به دلیل این که ودیعه دارند شما قادر هستید بدون شارژ کردن سیم کارت تا سقف ودیعه آن مکالمه داشته باشید اما سیم کارت اعتباری برای مکالمه حتما به شارژ اولیه نیاز دارد.

 

3- معمولا هزینه مکالمه با سیم کارت های دائمی کمتر از سیم کارتهای اعتباری است. اما قیمت سیم کارتهای دائمی بیشتر از سیم کارت اعتباریست.

 

4- خرید و فروش سیم کارت های دائمی در بازار به راحتی امکان پذیر است اما فروش سیم کارت اعتباری کارکرده راحت نیست.

در حال حاضر بیش از ۵۰۰۰۰ سیم کارت رند و معمولی،همراه اول، ایرانسل و رایتل در بیش از ۳۰۰ فروشگاه خط، امور مشترکین و فعالان این حوزه در سایت موجود است که روزانه در حال افزایش است.

هم چنین در سایت رندباز امکان قیمت گذاری سیم کارت شما بصورت رایگان و همچنین تشخیص نوع رند آن موجود است.

از دیگر امکانات سایت جستجوی مستقل سیم کارت قسطی و جستجوی مستقل سیم کارت رند حروفی است.

خرید آنلاین شارژ  و اخبار سیم کارت از دیگر امکانات سایت است.

پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .