امنیت وبسایت و روش های جلوگیری از هک توسط هکرها

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  benyamin khalili ،‏ 10 ماه و 2 هفته پیش .

۲۲۴ visibility

تگ شده :  

نویسنده پست
چهارشنبه ، ۱۵ فروردین ۱۳۹۷     ۱۰:۱۵ ق.ظ #


hiva web

Subscriber
0 پست4 تاپیک

در این قسمت از مقاله می خواهیم چند نکته ی مهم در افزایش امنیت وبسایت را با هم مرور کنیم.
 چند روش موثر برای خنثی کردن تلاش هکرها ( امنیت وبسایت ) :
 همه ی نرم افزارها را به روز نگه دارید :

این یکی از ساده ترین راه ها برای یکی دو گام جلوتر ایستادن از هکرها و امنیت وبسایت است. با دانلود جدیدترین و به روزترین بسته های آپدیت ویندوز، وردپرس و نسخه آنتی ویروس خود، می توانید سیستم یا وب سایت خود را در مقابل هر گونه حمله احتمالی به اندازه کافی سخت و نفوذ ناپذیر کنید. به این ترتیب ، هکرها هیچ وقت با حمله به چنین موردی خود را به زحمت نمی اندازند. در خط مقدم آن به روز کردن تمام وب اپلیکیشن ها ماژول ها و کامپوننت ها قرار دارد.
رمزهای عبور قوی و مطمئن انتخاب کنید :
رمزهای عبور قدرتمند (که به راحتی نشود کشفشان کرد) و متفاوت ، برای اطلاعات بانکی ، ایمیل، c Panel  سایت و کارت های اعتباری خود انتخاب کنید. در غیر این صورت ، اطلاعات شما و سایت تان آسیب پذیر خواهد بود و امنیت وبسایت شما به خطر می افتد.
 permission فایل های سایت را محدود و قفل کنید :

آیا می دانید permission دسترسی به فایل و پوشه ها روی چه عددی تنظیم شده؟ بعضی از برنامه ها برای نصب نیاز به تنظیمpermission  بر روی عدد «۷۷۷» دارند. اما بیشتر ما فراموش می کنیم آنها را به عدد «۷۵۵» برای پوشه ها یا «۶۴۴» برای فایل ها برگردانیم. حتما یادتان باشد بررسی کنید تا اطمینان یابید که دسترسی ها برای برنامه هایی که ناشناس هستند قفل شده باشد تا امنیت وبسایت شما تامین شود.
به لینک ها دقت کنید :

آیا واقعا می دانید به چه نوع سایت هایی لینک می دهید؟ برخی لینک ها به سایتی که به نظر می رسد ختم نمی شوند و کاربر را به آدرس دیگری می فرستند. این یکی از دام های مهم هکرها برای حمله از طریق مرورگرهای مختلف به شمار می رود. احتمالا می دانید زمانی که بر روی لینک خطرناک کلیک می کنید، چه اتفاقی می افتد. حالا تصور کنید زمانی که شما یک آدرس خطرناک را در سایت خود لینک می کنید، نتیجه چه خواهد بود. بنابراین همیشه باید به هر سایتی که لینکی از آن را در سایت خود قرار می دهید اعتماد کامل داشته باشید.
منبع: سایت هیوا وب

پنج شنبه ، ۱۶ فروردین ۱۳۹۷     ۵:۴۱ ب.ظ #


benyamin khalili

Subscriber
6 پست0 تاپیک

من برای سایت خودم ورلدموزیک از پلاگین itheme security استفاده می کنم و تا به الان مشکل خاصی برایم پیش نیامده و برای بک اپ از فایل و دیتابیس بسیار پلاگین های با کیفیت های بالا وجود دارد

پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .