افزونه سفارش دسته جمعی

این تاپیک 3 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  amir habibi ،‏ 1 سال پیش .

۲۱۰ visibility
نویسنده پست
جمعه ، ۲۴ شهریور ۱۳۹۶     ۲:۱۱ ب.ظ #

nader70

Subscriber
1 پست1 تاپیک

با سلام!
من یک قالب فروشگاه دیدم که در ان مشتری میتونه از یک نوع جنس مثلا لباس از  سایزهای مختلف به تعداد مختلف انتخاب کنه و بعد با افزودن همه به سبد اضافه میشن
کسی میدونه اسم این افزونه چیه؟

0  تشکر
دوشنبه ، ۳ مهر ۱۳۹۶     ۱:۳۵ ب.ظ #

Hiva

Subscriber
11 پست0 تاپیک

سلام

اولا فروشگاهی که دیدید از چه سیستم مدیریت محتوایی استفاده میکرده؟ اگر وردپرس بوده که بصورت پیشفرض در وردپرس این قابلیت وجود دارد و اصلا ربطی به قالب وردپرس سایت شما ندارد یا حتی اگر قصد خرید قالب وردپرس جدید رو دارید دغدغه ای بابت پشتیبانی نکردن از این قابلیت نداشته باشید

در هنگام اضافه کردن محصول جدید در ووکامرس " متغیر" رو فعال بکنید و رنگ و سایز و طرح و برند و... رو بر اساس نیازتون اضافه بکنید و میتونید برای هر کدوم از اینا یه قیمت متفاوت بزارید. مثلا اگر یک شلوار رو میفروشید برای رنگ سفید یک قیمت متفاوت داشته باشد و برای رنگ مشکی بازم قیمتی متفاوت.

البته این مورد اعتنابه محصولات فیزیکی نداره. مثلا اگر شما یک فروشگاه معماری دارید و قصد فروش پروژه معماری دارید، همراه با فایل های اتوکد میتوانید بصورت فایل های رندر رو با قیمتی متفاوت تر برای مشتری قرار بدید.

0  تشکر
دوشنبه ، ۳ مهر ۱۳۹۶     ۲:۱۹ ب.ظ #

nader70

Subscriber
1 پست1 تاپیک

دوست گرامی با سپاس از پاسخ شما اما این منظور من نبود

برای مثال در یک سایت خرید تی شرت من میخواهم تعدادی تی شرت سفارش بدهم

S =2 M=4 L=2 XL=2

هر بار باید یک سایز را انتخاب کرده و تعداد را نوشته و به سبد خرید اضافه کرد

اما یک مورد من در یک سایت دیدم که اول تمام انتخاب ها را انجام میدهید و در اخر یکبار به سبد خرید اضافه میکنید و همه انتخاب ها اعمال می شوند.

اگر به لینک موردنظر (سایت مورد نظر)بروید و دکمه سبز رنگ Bärekna pris را کلیک کنید منظور مرا متوجه میشوید

با تشکر

0  تشکر
چهارشنبه ، ۱۲ مهر ۱۳۹۶     ۷:۴۴ ق.ظ #

amir habibi

Subscriber
9 پست0 تاپیک

این همه اش افزونه نیست

و در این حالت دو حالت دارد یا افزونه اولیه امکان سفارشی سازی داشته باشد و از همون جا کدنویسی شده و امکانات ان اضافه شده

یا این پلاگین نوشته شده

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .