افزایش مخاطب در اینستاگرام

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  http:// www.avadis.net ،‏ 1 سال پیش .

٢۶١ visibility
نویسنده پست
چهارشنبه ، ۷ مهر ۱۳۹۵     ۱:۴۲ ب.ظ #


http:// www.avadis.net

Subscriber
0 پست13 تاپیک

اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب در جهان می‌باشد که امروزه طرفداران بسیاری پیدا نموده است. در این شبکه اجتماعی کاربران تصاویر و ویدئو را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند و توسط موبایل قابل مدیریت می‌باشد. برای آنکه تعداد دوستان و لایک بیشتری در اینستاگرام داشته باشید مواردی را برای شما ذکر می‌نمایم:

کسانی را فالو نمایید که مرتبط هستند

سعی نمایند کسانی را فالو نمایید که مرتبط به علایق و زمینه فعالیت شما هستند و واقعاً پیگیری تصاویر آنان برای شما جالب می‌باشد. از فالو نمودن بی‌مورد خودداری نمایید.

تصاویر سایرین را لایک نمایید و نظر دهید

لایک نمودن تصاویر دیگران نه تنها باعث تأثیر مثبت در طرف مقابل شما می‌گردد بلکه باعث می‌شود نام شما در لیست لایک کنندگان و نظردهندگان قرار گیرد و شانس شما را برای فالو شدن توسط سایرین بالا می‌برد.

به نظرات تصاویر خودپاسخ دهید

حتماً به نظراتی که بر روی تصاویر شما گذاشته می‌شوند پاسخ دهید که این کار تأثیر مثبتی بر روی نظر دهنده می‌گذارد و باعث ادامه نظر دهی در سایر تصاویر می‌گردد. همچنین انجام این کار باعث بالا آمدن مجدد تصویر شما در تایم لاین می‌گردد و همین مورد باعث افزایش بازدیدکنندگان خواهد بود.

از فالو کنندگان خود سؤال بپرسید

ازفالوکننده های خود سؤالاتی بپرسید تا آنها در بخش نظرات پاسخ دهند تا بدین‌وسیله بخش نظرات شما فعال‌تر گردد. فعال‌تر شدن بخش نظرات باعث بالا رفتن تعداد بازدیدکنندگان می‌گردد.

حساب کاربری اینستاگرام خود را با فیس‌بوک مرتبط نمایید

حساب کاربری اینستاگرام خود را با فیس‌بوک مرتبط نمایید که این کار باعث می‌گردد تصاویری را که در اینستاگرام خود بارگذاری می‌نمایید در فیس‌بوک نیز نمایش داده شوند و شما لایک و نظرات کاربران فیس‌بوک را از دست ندهید. مرتبط نمودن حساب اینستاگرام با فیس بوک را می‌توانید از بخش Setting منوی Share Setting انجام دهید.

اطلاعات پروفایل خود را تکمیل نمایید

اطلاعات پروفایل خود را به‌طور کامل تکمیل نمایید و بخش بیوگرافی یا Bio حتماً تکمیل گردد. در این بخش متن مختصری در مورد خود را درج نمایید تا سایرین با گرایش‌ها و علایق شما آشنا شوند.

از تگ‌ها استفاده نمایید

هش تگ‌ها در اینستاگرام به‌صورت #تگ استفاده می‌گردند به‌طوری که درصورتی‌که تصویری که بارگذاری می‌نمایید در مورد خاصی باشد موضوع آن را در کنار کاراکتر # می‌بایست اعلام نمایید. انجام این کار باعث بالا رفتن تعداد بازدیدکنندگان تصویر خواهد شد زیرا کاربران بسیاری در جستجوی دسته‌بندی خاصی از تصاویر می‌باشند و پس از جستجو ممکن است با تصویر شما مواجه گردند.

برای هر عکس از تگ‌های محدودی استفاده نمایید

استفاده از تگ‌های بسیار برای هر عکس باعث اسپمی شدن پست شما می‌گردد و بهتر است برای هر تصویر حداکثر ۳ تگ استفاده نمایید و حتماً تگ‌ها با موضوع تصویر همخوانی داشته باشد.
ادامه مطلب اینجا

1  تشکر
پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .