آسمان مجازی

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  معین تفضلی ،‏ 2 هفته و 6 روز پیش .

۳۴ visibility

تگ شده :  

نویسنده پست
چهارشنبه ، ۷ شهریور ۱۳۹۷     ۷:۱۱ ب.ظ #


معین تفضلی

Subscriber
6 پست24 تاپیک

طریقه نصب آسمان مجازیآسمان مجازی از انواع سقف های کاذب با طرح های مختلف است که با فطرت طبیعت گرا و آزاد روح انسان همسو می باشد, از سقف کاذب مجازی امروزه در مکان های متفاوتی همچون مراکز تجاری و اداری، مراکز درمانی، لابی هتل ها و رستوران ها و نیز نقاط مختلف ساختمان های مسکونی استفاده می شود.


آسمان مجازی چیست ؟

آسمان های مجازی از انواع نسل های جدید سقف کاذب می باشند و دارای طرح هایی به شکل آسمان هستند, این سقف از انواع شیوه های جدید برای نورپردازی محیطی است و می تواند جذابیت منحصر به فردی را در دکوراسیون داخلی به وجود آورد. از این نوع سقف های مجازی می توانید در فضای دکوراسیون داخلی منزل و یا محل کار خود استفاده کنید.

برای داشتن لابی و محل کار جذاب و متفاوت می توانید از آسمان های مجازی استفاده کنید از این سقف کاذب در طراحی سقف استخر های سر پوشیده نیز استفاده می شود.

از سقف کاذب مجازی همچنین در راهرو ها و اتاق نشیمن و سقف آشپزخانه منازل نیز استفاده می شود آسمان های مجازی می توانند دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن منزل شما را خاص و منحصر به فرد کنند با کمک این سقف های زیبا و متفاوت می توانید تغییرات بزرگی را در دکوراسیون منزل خود پدید آورید.

آموزش نصب آسمان مجازیمرحله ۱ :شبکه بندی سقف آسمان مجازی
نحوه ی اجرای آسمان مجازی سقف کاذبشاخه ای از معماری داخلی است. که برای پوشاندن سقف اصلی از آن استفاده میشود.وبر چندین نوع از جمله کناف، پی وی سی، مشبک وآلومینیومی آسمان مجازی میباشد.این نوع سقف فضای بسیار زیادی را به نسبت سقف اصلی برای طراحی دکوراسیون داخلی در اختیار طراح قرار میدهد.در نو ع مشبک سقف کاذب را به وسیله پروفیل ویا نبشی های مخصوص سقف کاذب به شبکه های منظم ۶۰*۶۰ تقسیم میکنند.به گونه ای که شبکه منظم ایجاد شده فاصله ای حدودا ۲۰ سانتیمتر را از سقف اصلی دارا می باشد


مرحله۲:نورپردازی

نحوه ی نور پردازی : باید برای نور پردازی هرتایل آسمان مجازی ۶۰در۶۰ یک منبع نور تهیه گردد.که می توانید از نور مخفی ریسه های خطییا لامپ مخصوص آسمان مجازیویا از لا مپ مهتای لامپ کم مصرف هم میتوانیم استفاده نماییم.


مرحله۳:نصب تایل آسمان مجازی


نحوه ی نصب تایل در این مرحله که مرحله پایانی است.شما باید تایل های آسمان مجازی را بر روی پروفیل قرار بدهید. و تایلها از بالا جا می افتد فقط دقت کنید.هرتایل بر اساس شکل طرح باید در جایگاه مخصوص خودش قرار داده شود که این شرکت تمام تایلها را به صورت شماره بندی تولید میکند.منابع:www.۱۱۸file.com
www.abrarsazeh.com

0  تشکر
پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .