پاسخ به : فعالین تبلیغات در تلگرام+لیست کامل

نویسنده پاسخ ها
bhr prn # ارسال شده در ۴ آذر ۱۳۹۶ در ۳:۲۶ ب.ظ

کاربرد هشتگ در تلگرام

هشتگ در تلگرام هم کاربرد فراوانی دارد. می‌توانید همه‌ی محتوایی که در گروه‌ها و کانال‌هایی که در آن‌ها عضو هستید و از یک هشتگ خاص در آن‌ها استفاده شده است را مشاهده کنیدکه نحوه استفاده مناسب از آن باعث افزایش ممبر واقعی در تلگرام ، افزایش بازدید پست تلگرام ، افزایش آمار کانال تلگرام شما میشود

اگر بر روی علامت ذره‌بین در بالای تلگرام بزنید و هشتگ خودتان را تایپ کنید ، نتایجی که مرتبط با هشتگ شما باشد را نمایش می‌دهد و شما می‌توانید با انتخاب هر کدام از آن نتایج ، پست‌هایی که از آن هشتگ استفاده کرده‌اند را مشاهده کنید.

به دلیل اینکه در گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی مطالب زیادی منتشر می‌شود ، در صورتی که از هشتگ برای هر پست استفاده شود به راحتی می‌توان به پست‌های قدیمی‌تر و یا مرتبط با هشتگی خاص دسترسی داشت.( افزایش ممبر واقعی در تلگرام )

کاربرد هشتگ در تلگرام چیست؟

به طور کلی استفاده از هشتگ، موجب دسته‌بندی شدن موضوعات تلگرام و پیدا شدن سریع محتوا‌ها از بین انبوهی از پیام‌ها و کانال‌های متعدد خواهد شد.

برای مثال اگر شما دارای کانال باشید ، با وارد کردن عبارت “#خنده‌_دار” در یکی از پست‌هایتان، باعث خواهید شد تا از دفعات بعدی اگر اعضای کانال شما همین عبارت را جستجو کنند، کانال شما در بین جستجو شده‌ها باشد. همین کار باعث افزایش بازدید پست تلگرام ، افزایش آمار کانال تلگرام