پاسخ به : تعمیرات لباسشویی دوو

نویسنده پاسخ ها
essi 2 # ارسال شده در ۴ خرداد ۱۳۹۷ در ۶:۱۶ ب.ظ

چگونه می توانم ماشین لباسشویی خود را با روش های خانگی تمیز کنم؟احتمالا شما هم برخی نکات در مورد تمیز کردن ماشین لباسشویی با استفاده از روش های خانگی را امتحان کرده اید!! این اساسا قابل ستایش است که شما می خواهید کمتر نیاز به مراجعه به نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش و به خصوص تعمیر ماشین لباسشویی بوش پیدا کنید و در هزینه ها صرفه جویی کنید با این وجود، توصیه ما استفاده از پاک کننده ماشین لباسشویی بوش است که ما آن را در ماشین لباسشویی های بوش آزمایش کرده ایم و مطمئن شده ایم که نتایج مطلوبی را فراهم می کند.

ما توصیه می کنیم ماشین لباسشویی خود را با روش های خانگی تمیز نکنید. تمیز کردن با مواد حاوی اسید یا سرکه می تواند به قطعات لاستیکی دستگاه شما آسیب برساند.
به هیچ وجه از قرض ماشین ظرفشویی برای تمیز کردن ماشین لباسشویی خود استفاده نکنید. همچنین ممکن است شنیده باشید که اسید سیتریک باعث تخریب آهک می شود و می خواهید ماشین لباسشویی خود را با آن تمیز کنید. متأسفانه این ایده خوبی نیست. اسید سیتریک برای تمیز کردن ماشین لباسشویی توصیه نمی شود زیرا قطعات لاستیکی دستگاه را حل می کند و باعث سایش سریع تر می شود. در عوض، از پاک کننده ماشین لباسشویی Bosch استفاده کنید.
چگونه می توانم پمپ ماشین لباسشویی خود تمیز کنم؟

تمیز کردن پمپ در ماشین لباسشویی راحت تر از آنچیزی است که فکر می کنید. اول، اتصال برق را از ماشین لباسشویی جدا کنید. فلاپ سرویس را باز کنید و آب باقی مانده در شلنگ تخلیه را تخلیه کنید. پوشش پمپ را باز کنید و دقت کنید تا اطمینان حاصل شود که اجسام خارجی در پمپ وجود ندارد.
اگر پروانه نمی تواند به راحتی بچرخد یا نمی چرخد، چیزی در آن گیر کرده. در این صورت نیاز به تعمیر لباسشویی بوش دارید. سعی نکنید به زور آن را بچرخانید شاید بشکند.

چگونه می توان لاستیک در ماشین لباسشویی را تمیز کرد؟

برای تمیز کردن لاستیک درب ماشین لباسشویی، فقط به پارچه و آب گرم نیاز دارید. لاستیک را به طور کامل شستشو دهید. پاک کننده های تهاجمی لازم نیست زیرا به لاستیک صدمه میزند.
نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش

می بینید: مراقبت از ماشین لباسشویی بسیار ساده است. با این حال اگر ماشین لباسشویی شما نیاز به تعمیر لباسشویی بوش دارید می توانید به نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی بوش سامی تکنیک مراجعه کنید زیرا تکنسین و متخصص برند لباسشویی بوش را به محل شما در کمتر از 2 ساعت اعزام می کند و با تجهیزات کامل و قطعات اورجینال اعزام می شوند تا بتواند مشتریان خود را با کیفیت بالای خدمات خود راضی نگه دارد و با سال ها تجربه در تعمیرات بوش و به روز بودن تکنسین ها با مدل های جدید لباسشویی های بوش برترین نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در سراسر تهران شناخته شده است.