پاسخ به : بهبود سئو وب سایت با استفاده از روشهای ایجاد اخبار سایت

نویسنده پاسخ ها
Mojtaba # ارسال شده در ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ در ۳:۱۵ ق.ظ

مقاله خوبی بود ممنونم.
یه مقاله هم توی همین موضوع دیدم که احساس کردم به درد دوستان بخوره.
تکنیک های بالا آمدن در گوگل در اسرع وقت
سوال مکرری که از ما در وینتو پرسیده میشود این است؟

چطور میتوانیم در حداقل زمان بالا آمدن در گوگل را ممکن کنیم؟

چیزی که ثابت شده است این است که، نمیتوان انتظار داشت که در ماه های ابتدایی فعالیت، برند سایتی جدید را در ۱۰ نتیجه اول گوگل ببینید (یا در مواردی صفحه های بعدی).  اگر نکاتی را رعایت بفرمائید ممکن است این نتیجه را بگیرید. خب سوال این است که اینکار چگونه بدست میاید؟

معیارهای بالاآمدن در گوگل در زمان کوتاه چیست؟

 

_ قدم اول، نام دامنه ای است که دقیقا میبایست با کلمات کلیدی مدنظر شما منطبق باشد. با این توضیح شاید بفهمید چرا بعضی از دامنه ها قیمت بالایی دارند. البته که بهتر است بجای دامنه های .info و .biz دامنه های .com ، .net و .org انتخاب شوند، چراکه موتورهای جستجو نسبت به دامنه های مشابه و جایگزین دید خوبی ندارند. اخیرا دامنه هایی با پسوند .ir در بین کاربران ایرانی شهرت خوبی یافته اند.  جالب است که بدانید جستجوگر Bing مشکلی با انواع دامنه ها ندارد و حتی دامنه های .cc ، .ws و .tv را نیز بخوبی ایندکس می کند و در نتایج نشان میدهد؛ لذا حجم بیشتری از کلمات کلیدی شامل ترافیک آمده از این موتور می شود.

خبر بد اینکه  موتور جستجوی بینگ که مربوط به شرکت مایکروسافت است در ایران طرفدار زیادی ندارد، از اینرو توصیه نمیکنیم روی آن سرمایه گذاری کنید.

مهم: یک تجربه شخصی در مورد نام دامنه کاملا منطبق وجود دارد و آن این است که گوگل ممکن است فرض کند کاربرانی که یک کلمه کلیدی را جستجو می کنند واقعا دنبال سایت شما می گردند لذا به سایت شما اولویت بیشتری نسبت به عمر، لینک، سئو و … می دهد.

قدم دوم : روش دیگر این است که از سوی کارشناسان سئو، سایت شما برای یک جستجوی راهبردی و مشخص سئو می شود و در خارج از آن بسیاری از فاکتورهای سئو لازم است. اگر تاکنون متعجب بوده اید که چرا سایت هایی با محتوای کم در نتایج جستجو رتبه های خوبی دارند، پاسخ جستجوی راهبردی است.

طبق توضیحات بالا آیا می توانید سایت خود را در عرض مدت کم در نتایج گوگل بالاآورد؟  اغلب متخصصین سئو اشتباه رایجی را مرتکب میشوند. اشتباه آنان این است که قبل از اینکه در سایت محتوای سئو شده مناسب بگذارند و نقایص آن را پر کنند آن را در گوگل بالا آورده اند. گوگل پس از بررسی دامنه جدید، جستجوی محتوای سایت را آغاز می کند و وقتی محتوی غنی و مناسبی نیابد بنوعی برچسب غیر مفید روی سایت شما میگذارد.

از اینجهت همواره توصیه می شود که قبل از اینکه در سایت خود محصول یا محتوای سئو شده قرار دهید آن را از دید گوگل مخفی نگاه دارید.

گرفتن لینک های خارجی همواره ایده خوبی بوده است و شاید ثبت کردن سایت در سایتهای مرتبط باعث تلنگر زدن به جستجوگر باشد که یعنی شما هم هستید، در نظر داشته باشید که برای مدتی دامنه ای بدون محتوا/صفر دارید و اگر دامنه تان را از به تازگی خریداری کرده اید و برای مدت زیادی غیرفعال بوده است، اضافه کردن ابزار وبمستر گوگل شدیدا بسیار توصیه می شود. با بررسی ومستر تولز ممکن است متوجه شوید که سایت ایندکس نمی شود و در این لحظه شما می توانید در روند کار خود تغییر ایجاد نمائید.

 

یک نکته مهم اینکه در حالت معمول، شما نباید انتظار داشته باشید که سایتتان در ماه اول فعالیت به رده بالای گوگل برسد، اما بالا آمدن سریع در گوگل شدنی است و ممکن است بتوانید دسته ای از شرایط دلخواهتان را نیز ایجاد کنید. فرض کنید که می توانید نام دامنه کاملا منطبقی را بدست بیاورید، محتوای سئو شده خوب اضافه کنید و شروع به دریافت لینک های مفید کنید.

در نظر داشته باشید که همیشه بالا آمدن در نتایج گوگل در مدت کوتاه ، بالا ماندن شما را تضمین نمی کند و ما مثال های زیادی دیده ایم که به قله رنک رسیده و سپس برای شش ماه به رتبه های پایین سقوط کرده و مجددا به صفحه اول بازگشته است.

چند توصیه برای بالا آمدن در گوگل ( هرچه سریع تر ):
 

توصیه میکنیم کلمات و عباراتی را بعنوان کلمه کلیدی انتخاب کنید که از نظر معنایی ، فنی یا به هر شکل دیگه ای نزدیک به کلمات هدف هستند. انتخاب کلمات کلیدی بلند مناسب، مهمترین قسمت کار شماست.
محتوای مناسب با این نوع کلمات کیلید درست کنید.
لینک سازی در فروم ها، سایت ها و بلاگ هایی که میتونید داخلشون لینک قرار بدید
اشتراک گذاری صفحه مورد نظر در شبکه های اجتماعی

 

امیدوارم با رعایت دقیق این موارد بتونید نتیجه هرچه بهتر بگیرید و در حداقل زمان بالا آمدن در گوگل را تجربه کنید .

 

از سایت وینتو