laravel experts course
آموزش توسط مدرسین مجرب
با شرکت در این دوره در یک بازه ۲ تا ۵ ماهه از دانش و تجربه مدرسین نامدار و مجرب در حوزه برنامه نویسی بهره‌مند خواهید شد.
دوره پروژه محور
در دوره های متخصص با انجام پروژه های عملی و جامع، مهارت تولید برنامه های دلخواه و ایده های مختلف خود را کسب خواهید کرد.
پشتیبانی و پاسخگویی ویژه
شما در طول دوره و حتی تا ۳ ماه پس از پایان جلسات حضوری دوره می توانید کلیه مشکلات و سوالات خود را با مدرسین در میان بگذارید.
سرفصل های دوره متخصص لاراول
قدم اول
قدم دوم
قدم سوم
قدم چهارم
قدم پنجم
قدم ششم
قدم هفتم
قدم هشتم
قدم نهم
قدم دهم
برنامه نویسی شی گرا رو یاد بگیر
قدم اول :
یادگیری اصولی برنامه نویسی شی گرا در زبان PHP
در این مرحله باید کدنویسی شی گرا رو مسلط بشی و در زبان PHP بتونی باهاش کار کنی، این اولین قدم برای ورود به دنیای لاراوله.قرار در این بخش کدنویسی شی گرا به طور کامل Decode بشه.
چطوری کد رو مدیریت کنیم؟
قدم دوم :
کار با Git و مدیریت سورس کدها
مدیریت کدها بحث مهمی هستش که حتما باید یاد بگیرین، در این بخش اصول ایجاد مخزن های مدیریت کد به همراه روش های دریافت و ارسال کد و ترکیب کدها رو یاد می گیرید. نسخه بندی کدها و تطبیق اونها در کارهای تیمی اولویت بسیار بالایی داره که در این بخش مهم بهش می پردازیم.
با فریمورک لاراول آشنا شو
قدم سوم :
آشنایی با مقدمات فریمورک لاراول
در این بخش قراره با مقدمات فریمورک لاراول آشنا بشی و ببینی لاراول چطوری با ابزار هاش کمک میکنه ما یک وب سایت رو خیلی سریع توسعه بدیم.
الگوهای طراحی رو یاد بگیر
قدم چهارم :
Design Patterns: کدهایی با قابلیت توسعه و نگهداری بالا
الگوهای طراحی روش های شناخته شده ای هستند برای حل مسائل پیچیده، در این بخش قرار یاد بگیرید این الگوهای طراحی رو چطور و کجا استفاده کنید تا کدهایی با کیفیت بالا بنویسید.
لاراول برای برنامه های سازمانی
قدم پنجم :
یادگیری قابلیت های لاراول برای برنامه هایی در سطح بالاتر
لاراول ویژگی هایی داره که باعث میشه بتونی برنامه هایی برای مقیاس بزرگ تر بنویسی، این امکانات شامل Service Provider ها و بخش هایی مانند Queue و Storage و Event هستش. در این بخش قراره روی این موارد مسلط بشی و باهاشون به راحتی کار کنی
تست نویسی رو یاد بگیر
قدم ششم :
تست نویسی و تست کدها به روش Test Driven Development
بهترین روش برای مطمئن شدن از عملکرد صحیح کدها، اجرای تست بر روی اونهاست، اما نه تست های دستی، تست ها باید توسط کد نوشته بشه و بخش های مختلف یک برنامه یا ماژول توسط این کدها تست بشه.در این بخش با تست نویسی به روش های مختلف شامل unit,integration,acceptance آشنا خواهید شد.
با لاراول برای برنامه های موبایل وب سرویس بساز
قدم هفتم :
ایجاد وب سرویس های استاندارد برای برنامه های موبایل با لاراول
شرکت ها و اشخاص همیشه در کنار برنامه های وب میخوان برنامه های موبایل رو ایجاد کنن تا کاربر تجربه بهتری داشته باشه و قطعا نیاز هست تا داده های برنامه وب و موبایل با هم همگام باشن، در لاراول می تونیم وب سرویس ها رو برای پیاده سازی این مورد ایجاد کنیم و قراره در این بخش پیاده سازی استانداد وب سرویس در لاراول رو یاد بگیریم.
برنامه های RealTime بساز
قدم هشتم :
به روز سانی RealTime داده در برنامه های لاراول
مدیر پروژه از شما می خواد سفارش که در سمت کاربر ثبت میشه در سمت Agent ها در همون موقع نمایش داده بشه و این عملیات باید بدون رفرش صفحه باشه.این رو می تونیم به راحتی با لاراول و سیستم های که در اختیار ما قرار میده پیاده سازی کنیم و شما در این بخش این موارد رو به طور کامل یاد می گیرید.
فایل های CSS و JS رو به بهترین حالت بساز
قدم نهم :
مدیریت فایل های CSS و JS با Laravel Mix
مدیریت فایل های Asset همیشه یک دردسر بزرگ در برنامه های وب بوده، لاراول با استفاده از ابزاری به نام Mix به ما کمک میکنه این دردسر رو حل کنیم. در این بخش قرار تمام کارهایی که با Mix میشه انجام داده رو یاد بگیرین.
برنامه های لاراول رو بر روی سرور قرار ده
قدم دهم :
انتشار برنامه های ساخته شده با لاراول بر روی سرور های واقعی
انتشار برنامه های لاراول به درستی از اولویت بالایی برخورداره، در این بخش با استفاده از ابزار هایی مانند Git برنامه ها رو روی سرورهای واقعی منتشر می کنیم.
arrow up
arrow down
متخصص وردپرس
بسته ویژه آموزش روش های کسب درآمد ارزی با توجه به وضعیتی که اخیرا برای بازار دلار پیش اومده و ارزش پول ملی کم شده، ما در همه دوره های متخصص یک بسته ویژه و مخصوص برای کسب درامد ارزی ارائه خواهیم کرد. در این بسته علاوه بر ذکر مهارت های مورد نیاز برای کسب درامد دلاری، در مورد چالش ها و روش های نقد کردن درآمد های ارزی هم صحبت خواهیم کرد. کسب درامد دلاری در حال حاضر یک فرصت فوق العاده برای شما خواهد بود!
سرفصل های فنی و با جزئیات کامل دوره متخصص لاراول رو می تونید در بروشور دوره ببینید: دانلود بروشور دوره
نمونه تدریس در دوره متخصص لاراول
مزایای دوره متخصص لاراول
arrow right
امتیازدهی به دانشجویان و معرفی نفرات برتر به شرکت های معتبر
دانشجویان دوره های آموزشی سون لرن، در طول دوره بر اساس فعالیت های علمی و تجربی شان مورد ارزیابی و امتیازدهی قرار می گیرند. این امتیاز که به طور مخفف XP گفته می شود در واقع نمایانگر سطح تخصص و تجربه فنی دانشجو می باشد. در انتهای دوره دانشجویان برتر دوره را شناسایی و زمینه اشتغال آن ها را با معرفی به شرکت های معتبر نیازمند نیرو فراهم خواهیم ساخت.
امکانات کمک آموزشی، هدایا و ارائه گواهی حضور در دوره
در طول دوره امکاناتی مانند: جزوه شکیل و فلش مموری حاوی منابع مفید، ویدیوهای کلاس و جلسات برگزار شده، دو دوره مجازی رایگان، عضویت در گروه/کانال تلگرامی مخصوص دوره، جلسات مشاوره و دورهمی جهت رفع اشکالات، گروه بندی، گواهی شرکت در دوره برای افراد برتر و ... را خواهید داشت !
پشتیبانی و پاسخگویی ویژه در طول دوره
دانشجویان، در طول برگزاری دوره از پشتیبانی کامل برخوردار هستند. پشتیبانی ویژه و پاسخگویی به سوالات تا ۳ ماه پس از اتمام جلسات حضوری دوره نیز برقرار خواهد بود. همچنین در صورتی که این دوره زمینه ساز استخدام دانشجو تا پایان سال ۱۳۹۹ گردد، ما یک ماه اول استخدام وی نیز پشتیبانی خود را برای این عزیزان خواهیم داشت تا در ابتدای شروع به کار پشتشان به ما گرم باشد و استرسی از این بابت نداشته باشند!
XP
تمرین ها، چالش ها و آزمون های ویژه
در این دوره، تمرین ها، چالش ها و آزمون های متنوعی را تدارک دیده ایم تا مطمئن شویم دانشجویان در طول دوره مداوم با مباحث تدریسی درگیر خواهند شد و به خوبی مباحث مربوطه را یاد گرفته اند. ما در انتهای هر فصل دانشجویان برتر که بیشترین مقدار امتیاز XP (امتیاز تخصصی کسب شده از آزمون ها) را داشته باشند، به شرکت های مطرح حوزه IT که نیازمند نیروی برنامه نویس هستند، معرفی خواهیم کرد. جالب است بدانید فقط از ۳ دوره اخیر متخصص سون لرن ۳۱ نفر به عنوان برنامه نویس جذب شرکت های مطرح شده اند.
تضمین کیفیت تدریس و مهارت های دانشجویان در انتهای دوره
منبع آموزشی خوب به همراه پشتکار و انگیزه کافی دو عامل اساسی در موفقیت فرایند یادگیری در هر زمینه ای هستند. ما جامعیت، کیفیت و ویژه بودن دوره های متخصص سون لرن رو تضمین می کنیم. در صورتی که دانشجویان دوره نیز با انگیزه و پشتکار کافی این دوره را دنبال کنند ما تضمین می کنیم که در انتهای دوره یک توسعه دهنده حرفه ای خواهند بود.
arrow left
Teacher Avatar
کیوان علی محمدی
مدرس دوره متخصص لاراول
برنامه نویسی وب با بیش از 7 سال سابقه، توسعه دهنده ارشد و مدرس دوره های متخصص سون لرن
شروع دوره متخصص لاراول :
چهارشنبه ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۷
مدت زمان دوره:
۹۰ ساعت آموزش
زمانبندی برگزاری جلسات:
یک شنبه ها و چهار شنبه ها ساعت ۱۶ الی ۱۹
7Learn Address
دانشجویان سابق متخصص سون لرن کجا استخدام شدند؟
نظر دانشجویان سابق
سوالات متداول
آیا برای شرکت در این دوره پیش نیاز خاصی لازمه؟
آشنایی با HTML و CSS و هم چنین دانش مقدماتی در PHP مورد نیاز هست.
آیا می توانم شغل مناسبی متناسب با این دوره داشته باشم ؟
شرکت های مهم و معتبر زیادی برای جذب فارغ التحصیلان دوره های متخصص سون لرن اعلام آمادگی کرده اند و علاوه بر آن فعالیت به عنوان توسعه دهنده فری لنسر (آزاد کار) برای شما بسیار میسر خواهد بود.
پشتیبانی دوره به چه صورت خواهد بود؟
در گروه تلگرامی دوره می توانید سوالات فنی و تخصصی خود را بپرسید و دانشجویان و مدرس به سوالات شما پاسخ خواهند داد.
آیا به ویدیو ها و فایل های جلسات دسترسی داریم ؟
به صورت میانگین تا 48 ساعت بعد از هر جلسه تمام ویدیو های مورد نیاز + فایل های پروژه ها در Gitlab.com مخصوص دانشجویان دوره قرار خواهد گرفت.
به همراه آوردن لپ تاپ ضروری می باشد؟
توصیه می شود برای دقت در مطالب گفته شده در کلاس از آوردن لپ تاپ خودداری کرده و تمام حواس خود را برای یادگیری عمیق مفاهیم جمع کنید. بعد از هر جلسه فایل های ویدیویی کلاس + ویدیوی صفحه لپ تاپ مدرس از طریق پنل کاربری در دسترس خواهد بود.
آزمون های دوره به چه صورت برگزار خواهد شد؟
آزمون های دوره بعد از پایان مدت آموزشی دوره و در طول دوره پشتیبانی برگزار خواهد شد.
تعداد آزمون های دوره چه مقدار می باشد؟
10 آزمون در مدت زمان پشتیبانی از بخش های مختلف دوره برگزار خواهد شد.
چطور می توانیم مطالب دوره را تمرین کنیم؟
در طول دوره سوالاتی با نام چالش کد مطرح خواهد شد که دانشجویان باید بر روی آن موضوع کار کنند، این سوالات از لحاظ دریافت XP امتیازی ندارند و صرفا برای یادگیری مطالب جدید و مطرح شده در سر کلاس مطرح می شوند
نحوه معرفی به شرکت های برنامه نویسی چگونه خواهد بود؟
بر اساس تجربیات دوره های قبل، دانشجویانی که وقت و تلاش خود را بر روی مطالب دوره متمرکز می کنند قبل از پایان رسمی دوره هم به شرکت های فعال در حوزه IT معرفی می شوند و نیاز به بررسی امتیاز های XP ندارند.تلاش ما هم بر همین اساس است تا دانشجویان فعال را هر چه سریعتر به بازار کار معرفی کنیم اما در انتهای کار شاخص میزان XP های کسب شده در بخش آزمون ها می باشد.
پرداخت هزینه برای این دوره توجیه اقتصادی دارد؟
در شرایط فعلی کشور مهارت های تخصصی برنامه نویسی به شما کمک می کند اول از همه شغل مناسبی در حوزه IT پیدا کنید، نکته مهم تر اینکه با یادگیری این تخصص ها می توانید با دانش خوب در زبان انگلیسی برای شغل های دور کاری در خارج از کشور Apply کنید و به صورت دلاری درآمد داشته باشید.
آیا برای بحث دورکاری راهنمایی های لازم در این دوره انجام می شود؟
برای دور کاری به مجموعه ای از مهارت های رفتاری و مهارت های سخت افزاری (دانش برنامه نویسی و توسعه نرم افزار) نیاز دارید، در مورد مهارت های سخت افزاری در دوره با شما صحبت خواهیم کرد و تمام سعی ما بر این است این مهارت ها را به صورت کاملا یاد بگیرید. مهارت های رفتاری هر چند بر عهده خود شخص می باشد تا انها را تقویت کند اما در این دوره راهنمایی های لازم درباره انها ارائه خواهد شد.راهنمایی های لازم برای افتتاح حساب هایی مانند PayPal هم انجام خواهد شد.
اطمینان ندارم این دوره برای من مفید باشد.
قطعا باید هدف خود را مشخص کنید و با تلاش و پشتکار و انگیزه به سمت آن حرکت کنید، انگیزه داشتن و تلاش می تواند هر کاری را میسر کند.اگر هدف شما ورود به دنیای نرم افزار است این دوره قطعا راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد.
مبلغ سرمایه گذاری و نحوه ثبت نام
{ مشاوره و پیش ثبت نام دوره رایگان است }
دوره حضوری
Hozuri
4,590 میلیون تومان
قابل پرداخت در 4 قسط به مبلغ:
1.148 میلیون تومان
30٪ تخفیف پرداخت نقدی برای ۱۰ نفر اول
با مبلغ نهایی 3,213 میلیون تومان
green bullet ظرفیت ثبت نام دوره به صورت حضوری فقط ۳۰ نفر می باشد!
دوره غیرحضوری
Online
3,390 میلیون تومان
قابل پرداخت در 3 قسط به مبلغ:
1.130 میلیون تومان
30٪ تخفیف پرداخت نقدی برای ۱۰ نفر اول
با مبلغ نهایی 2,373 میلیون تومان
green bullet دوره مجازی کلیه امکانات و امتیازات دوره حضوری، به جز شرکت در کلاس و دورهمی های حضوری را دارا می باشد.

نحوه ثبت نام در دوره :

برای ارسال درخواست مصاحبه و ثبت نام در دوره می توانید مشخصات خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا کارشناسان ثبت نام در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. لازم به ذکر است که به دلیل ظرفیت محدود، اولویت با کسانیست که درخواست ثبت نام خود را سریع تر ارسال نموده اند.
  ثبت درخواست مشاوره رایگان
Spinner
نیاز به مشاوره دارید ؟
اگر برای ثبت نام در دوره نیاز به مشاوره تلفنی و یا حتی حضوری در دفتر سون لرن دارید می توانید در ساعات اداری (۱۰ الی ۱۸) با ما تماس بگیرید :
۰۲۱-۴۴۹۵۳۲۵۸
تصمیم قطعی برای ثبت نام دارید؟
در صورتی که سوالی ندارید و مایل به ثبت نام مستقیم و سریع هستید، می توانید همین الان هزینه دوره را مستقیما پرداخت و ثبت نام نمایید: