js experts course
آموزش توسط مدرسین مجرب
با شرکت در این دوره در یک بازه ۲ تا ۵ ماهه از دانش و تجربه مدرسین نامدار و مجرب در حوزه برنامه نویسی بهره‌مند خواهید شد.
دوره پروژه محور
در دوره های متخصص با انجام پروژه های عملی و جامع، مهارت تولید برنامه های دلخواه و ایده های مختلف خود را کسب خواهید کرد.
پشتیبانی و پاسخگویی ویژه
شما در طول دوره و حتی تا ۳ ماه پس از پایان جلسات حضوری دوره می توانید کلیه مشکلات و سوالات خود را با مدرسین در میان بگذارید.
در دوره متخصص جاوا اسکریپت چه چیزهایی یاد خواهم گرفت

جاوااسکریپت برای همیشه

جاوااسکریپت زبانی به ظاهر ساده اما دارای پیچیدگی های بسیار در باطن خود می باشد، اگر به عنوان یک توسعه دهنده وب با این پیچیدگی ها آشنا نباشیم نمی توانیم برنامه هایی قابل اتکا و انعطاف پذیر و هم چنین پایدار ایجاد کنیم. در این دوره یک بار برای همیشه این مفاهیم پایه ای جاوااسکریپت را یاد خواهید گرفت تا در تمام ابزار هایی که جاوااسکریپت پایه آنها می باشد مشکل خاصی نداشته باشید.

کدهای جاوااسکریپت را با کیفیت بالاتر بنویسید

ES6 نسخه جدید از جاوااسکریپت می باشد که به ما کمک می کند کدهایی بنویسیم که درک و فهم آنها راحتتر باشد. هم چنین امکان توسعه کدهای با قابلیت استفاده دوباره را برای ما به راحتی فراهم می کند.تعریف متغییر ها و توابع به شکل جدید و هم چنین تعریف های جدید در بحث شی گرایی از مزایای ES6 می باشد که در این دوره کاملا با آنها آشنا خواهید شد.

Async بودن را درک کنید!

عملیات های مهمی در زبان جاوا اسکریپت به صورت Async انجام می شود که به زبان ساده یعنی این نوع عملیات ها بدون معطل ماندن برای بخش های دیگر اجرا می شوند، این نوع اجرای دستورات ممکن است باعث ناهماهنگی هایی در نتیجه اجرای کدها شود که اگر تسلط کافی بر روی انها را نداشته باشید دچار مشکل خواهید شد، در این دوره کاملا با بخش هایی که به صورت Async کار می کنند آشنا خواهید شد.

مدیریت کدها با Node Package Manager

NPM یک ابزار حرفه ای برای مدیریت بسته های کد یا همان پکیج ها می باشد که امکانات بسیاری دارد، اگر جاوااسکریپت کار کرده باشید و مخصوصا در سمت سرور با این ابزار کم و بیش کار کرده اید، NPM ویژگی های بسیار زیادی را برای کدهای سمت سرور و هم چنین کدهای سمت کاربر دارد که در این دوره با آنها کار خواهید کرد تا تسلط پیدا کنید.

بهینه سازی و بسته بندی کدهای سمت کاربر

یکی از دردسر های اصلی در برنامه های وب تعداد زیاد فایل جاوااسکریپت و استایل بوده است که در مرورگر باید بارگذاری شود، این تعداد فایل بالا باعث کندی شدید سایت می شود و هم چنین مدیریت و تغییر در این کدها باعث دردسر های زیادی برای توسعه دهندگان می شود، WebPack ابزاری است که امروز در اکثر برنامه های حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد و هدف ان مدیریت این کدها به نحو احسن می باشد، در این دوره شما با WebPack آشنا خواهید شد.

تولید برنامه های وب React

React یک کتابخانه سمت کاربر می باشد که می توان با آن برنامه های حرفه ای سمت کاربر طراحی و کد نویسی کرد، سیستم React به صورت Component هایی می باشد که در کنار هم قرار می گیرند و برنامه نهایی را می سازند، در این دوره در ابتدا مقدمات این کتابخانه محبوب را فرا می گیرید و در ادامه کم کم مباحث پیشرفته آن را نیز یاد خواهید گرفت تا بر روی آن مسلط شوید.

تست کدهای نوشته شده با React

قطعا یکی از راهکارهای مهم در کاهش باگ های برنامه تست کدها می باشد، در هر زبان برنامه نویسی معمولا روش هایی برای تست کدهای نوشته شده دارد، در این دوره روش های تست کدهای نوشته شده در React را به صورت کامل یاد خواهید گرفت.

تولید Component های پیشرفته تر برای React

هر چند React و کار با Component های آن ساده می باشد،اما همیشه الگوهای بهتری برای کدنویسی در آن وجود داره که مشکلات و دردسر های کدنویسی شما را کمتر می کند. در این دوره با این روش های ناب آشنا خواهید شد و یاد خواهید گرفت چگونه Component های React را به صورت بهینه کدنویسی کنید.

ساخت برنامه های React در سمت سرور با Next

مباحثی مانند سئو باعث شد کتابخانه هایی برای تولید کدهای React و رندر شدن آنها در سمت سرور ایجاد شود. یکی از این کتاب خانه های Next نام دارد که قابلیت های گسترده ای در رندر کردن برنامه های React در سمت سرور دارد. در این بخش با قابلیت های Next.js و استفاده از آن آشنا خواهیم شد.

به روز سانی های UI به صورت بهینه تر در React

قطعا در همه جا نمی توان از به روز رسانی عادی برای UI در برنامه های React استفاده کرد، در این بخش با روش هایی آشنا خواهید شد که در موارد خاصی کاربرد دارند اما قطعا تجربه کاربری بهتری در برنامه شما ایجاد خواهند کرد.

کنترل بهتر وضعیت داده ها با Redux

در برنامه های سمت وب و مخصوصا در برنامه های SPA کنترل وضعیت و اطمینان از یکسان بودن وضعیت در همه برنامه کار مشکلی می باشد. ابزار Redux با ساختار خود و امکاناتی که در اختیار ما قرار می دهند کمک میکند وضعیت برنامه ها را به شکل بهتر و با اطمینان بیشتری مدیریت کنیم. در این بخش شما یاد خواهید گرفت چگونه Redux را به پروژه های React اضافه کنید و از امکانات آن در جهت مدیریت State یا وضعیت بهره ببرید.

آغاز جاوااسکریپت در Backend

Nodejs یک محیط اجرایی جاوا اسکریپت برای سمت سرور هستش که علاوه بر تمام مواردی که جاوااسکریپت داره از یکسری API برای دسترسی های سیستمی هم بهره می برد. مثلا می تواند فایل سیستم را بخواند یا بنویسید یا مثلا به دیتابیس های مختلف متصل شود. Nodejs ویژگی های قدرتمند و بسیار زیادی دارد که در این دوره آنها را بررسی خواهیم کرد.

یادگیری فریمورک محبوب Express در Nodejs

فریمورک های سمت سرور یکی از محبوب ترین ابزار های توسعه برنامه های وب هستند، بعد از شکل گیری وایجاد Nodejs و امکان کدنویسی در سمت سرور با استفاده از جاوااسکریپت سریعا فریمورک های زیادی برای Nodejs ساخته شد که محبوب ترین آنها Express می باشد و با آن می توان وب اپلیکیشن ها و وب سرویس های مختلفی ایجاد کرد،در این دوره با فریمورک Express تا حد بالایی آشنا خواهید شد.

طراحی و پیاده سازی وب سرویس های Restful

ویژگی های Async بودن در زبان جاوااسکریپت باعث می شود در پیاده سازی سرویس های وب به صورت Restful این زبان در اولویت بالایی قرار بگیرد. در محیط Nodejs می توان به راحتی با فریمورک هایی مانند Express این وب سرویس های را پیاده سازی کرد که هم به راحتی توسعه پیدا می کنند و هم از لحاظ سرعت و عملکرد به خوبی کار می کنند. در این دوره با روش طراحی وب سرور با Nodejs کاملا آشنا خواهید شد.

امنیت در وب سرویس ها با JWT

در وب سرویس ها چون امکان نگهداری وضعیت توسط session وجود ندارد باید از گزینه هایی مانند Token استفاده کرد. اما پیاده سازی Token کار چندان راحتی نیست و می تواند در صورت پیاده سازی نادرست امنیت وب سرویس را به خطر بیاندازد. JWT روشی امن و مطمئن برای پیاده سازی Token می باشد که در این دوره کاملا در مورد آن صحبت خواهیم کرد و بر بخش وب سرویس ها از آن استفاده می کنیم.

انتشار و استقرار برنامه های Nodejs با استفاده از Docker

Docker یک سیستم محبوب برای استقرار و توسعه نرم افزار ها می باشد که یک محیط جداسازی شده کامل برای اجرای برنامه در اختیار ما قرار می دهد. امروز بسیاری از شرکت های بزرگ بدون Docker نمی توانند کاری از پیش ببرند، کدهای جاواسکریپت در محیط Nodejs قابلیت بالایی برای اجرا در محیط Docker دارند و در این دوره این مساله را بررسی و از Docker برای اجرای کدهای جاوااسکریپت در Nodejs استفاده خواهیم کرد. هم چنین بررسی می کنیم که با Docker امکان توسعه و مقیاس پذیر کردن برنامه های Nodejs چقدر می تواند راحت و بدون دردسر باشد.

فراگیری مقدمات React Native

کتابخانه قدرتمند React این بار در بخش موبایل با نام React Native هم ظاهر شده است تا قابلیت های خود را به نمایش بگذارد.در این بخش به بررسی ساختار و نحوه اجرای برنامه های React Native خواهیم پرداخت و شما یاد خواهید گرفت چگونه Component های جدید ایجاد کنید و بین صفحات اطلاعات را رد و بدل کنید و هم چنین یاد می گیرید که از Component های آماده و از قبل تعریف شده به روش صحیح استفاده کنید.

ایجاد Animation ها در React Native

اجرای Animation در React Native یکی از مزیت های این سیستم محسوب می شود که استفاده نادرست از آنها می تواند باعث دردسر در عملکرد برنامه شود. در این بخش یاد خواهید گرفت که چگونه انواع Animation ها رابر روی عناصر و اجزای صفحه پیاده سازی کنید.

پیاده سازی Navigation در React Native

در برنامه های موبایل یکی از بخش های اصلی امکان تعریف صفحات مختلف و جابه جایی بین این صفحات می باشد. در این قسمت با ایجاد انواع Navigation ها در موبایل آشنا خواهید شد. مواردی مانند Tab Navigation و Drawer Navigation در این بخش پیاده سازی خواهند شد.

ایجاد برنامه های Desktop

با استفاده از زبان جاوااسکریپت و ابزار های متنوع آن می توانید به راحتی برنامه های برای Desktop هم بسازید. گاها نیاز دارید برنامه ای شما عهده دار برنامه نویسی آن هستید از نسخه های مخصوص Desktop هم بهره مند باشد. در این مواقع Electron با پشتیبانی از پلت فرم های Mac,Windows,Linux به کمک شما می آید. توانایی پشتیبانی از Api های مرورگر و هم زمان پشتیبانی از Api های Nodejs در کدهای نوشته شده از مزیت های بالای Electron به شمار می رود. شما در این دوره قادر خواهید بود برنامه هایی با کیفیت بالا برای Desktop بنویسید.

ورود به دنیای NoSql با MongoDB

دیتابیس های NoSql امروزه در بسیاری از برنامه های بزرگ جهت ذخیره سازی داده ها با فرمت های مختلف استفاده می شوند. MongoDB یکی از معروف ترین دیتابیس های ذخیره سازی داده با فرمت Document می باشد که در مواردی زیادی مانند فروشگاه ها و سیستم هایی که بر اساس کاتالوگ کار می کنند کاربرد دارد. فرمت ذخیره سازی داده ها در Document های MongoDB و نزدیکی آن به حالت JSON در جاوااسکریپت باعث شده است که این دیتابیس در دنیای NodeJs طرافدارن زیادی داشته باشد. قابلیت ذخیره سازی داده های فضایی و هم چنین قابلیت های گسترده در زمینه ایندکس گذاری داده ها برای دستیابی به سرعت و عملکرد بالا آن را به عنوان یکی از گزینه های اصلی در برنامه های Nodejs معرفی کرده است. در این بخش از دوره متخصص جاوااسکریپت از این دیتابیس به صورت حرفه ای استفاده خواهیم کرد.

سرفصل های دوره متخصص جاوا اسکریپت
قدم اول
قدم دوم
قدم سوم
قدم چهارم
قدم پنجم
قدم ششم
قدم هفتم
قدم هشتم
قدم نهم
قدم دهم
قدم یازدهم
قدم دوازدهم
ورود به دنیای جاوا اسکریپت
قدم اول :
جاوا اسکریپت رو به صورت اصولی یاد بگیر
جاوا اسکریپت زبان پر رمز و راز این روز های برنامه نویسی کلی نکات حرفه ای و مخفی داره، قطعا برای برنامه نویسی حرفه ای در وب این زبان رو یاد بگیری در این فصل این زبان رو راحت یاد می گیری، اما اصولی
برنامه نویسی ناهمگام رو یاد بگیر
قدم دوم :
برنامه نویسی Async در قلب جاوا اسکریپت
برنامه نویسی Async در قلب جاوااسکریپت شاید مهم ترین بخش برای یادگیری باشه، سخت ترین مفاهیم جاوا اسکریپت در این بخش قرار داده شده که قرار با مثال های خوب و کاربردی به یه درک واقعی ازاین محیط برسی و برای همیشه این مسئله در ذهن تو حل بشه.
وقتشه برنامه های سمت سرور رو با جاوا اسکریپت بنویسی
قدم سوم :
کدنویسی سمت سرور با Node.js و Express
جاوااسکریپت رو به راحتی میشه در سمت سرور اجرا کرد و برنامه های باحالی باهاش ساخت، در این فصل با کدنویسی سمت سرور در محیط Node.js آشنا خواهید شد و از فریمورک Express برای تولید برنامه های کاربردی وب استفاده خواهید کرد. کلی چیز باحال قراره در این جا به صورت حرفه ای یاد بگیرید
MongoDB را قورت بده
قدم چهارم :
آشنایی با دیتابیس های NoSql و استفاده از MongoDB
MongoDB یکی از مشهور ترین دیتابیس های بدون ساختار رابطه ای هست که استفاده های زیاده داره، در جاوا اسکریپت ساختار داده ای JSON به شدت به ساختار BSON در MongoDB نزدیکه و این یک مزیت برای ذخیره سازی داده ها در این دیتابیس محسوب میشه. در این فصل قراره یاد بگیرید این دیتابیس رو چطوری قورت بدید.
React یاد بگیر
قدم پنجم :
کدنویسی و طراحی UI های حرفه ای توسط React
کتابخانه React یک ابراز قدرتمند برای ساختن UI های حرفه ای با جاوا اسکریپت هست که در بسیاری از شرکت های بزرگ استفاده میشه، در این بخش از 0 تا 100 React رو بررسی می کنیم و یاد می گیرید ازش به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.
وضعیت رو کنترل کن
قدم ششم :
استفاده از Redux برای کنترل وضعیت در برنامه های React
مدیریت وضعیت یا به زبان ساده تر کنترل تمام داده ها و اکشن ها در یک برنامه React کار ساده ای نیست و ممکنه باعث برخی نا هماهنگی ها در برنامه بشه، ابزار Redux کمک می کنه این وضعیت رو به خیلی خوب کنترل کنیم. در این فصل قراره Redux رو به خوبی یاد بگیرید و ازش استفاده کنید.
با تست جلو برو
قدم هفتم :
تست نویسی بهینه برای نوشتن برنامه های مطمئن
تست نویسی تقریبا در تمام زبان های مهم و پیشرفته وجود داره، React هم به عنوان یک کتابخانه باید این قابلیت رو داشته باشه که Component هاش رو تست کرد. در این فصل ابزار های خفنی برای تست کردن برنامه های React یاد می گیرید.
RealTime رو یاد بگیر
قدم هشتم :
کدنویسی و ایجاد برنامه های RealTime
RealTime به زبان خیلی ساده یعنی یه کاربر از برنامه شما پیامی میفرسته و اون پیام در همون لحظه به دست شما یا هر کاربر دیگه ای میرسه،در این دوره به شکل کاملا حرفه ای در مورد پیاده سازی برنامه های این چنین کار می کنیم تا شما مسلط بشین و هر نوع برنامه ای به صورت RealTime رو خودتون بتونید پیاده سازی کنید.
با React برنامه های موبایل واقعی کدنویسی کن
قدم نهم :
کدنویسی موبایل به روش ساده اما کاملا نزدیک به Native
React Native یک کتابخانه قدرتمند که به شما کمک میکنه تا به راحتی هر چه تمام اما با قدرت بالا برنامه های موبایل رو کدنویسی و طراحی کنید، دیگه خبری از کدهای زیاد جاوا برای موبایل نیست و با CSS می تونید UI های قدرتمند موبایل طراحی کنید و با استفاد از کدهای React بخش منطقی اون رو یپاده سازی کنید. قطعا لذت بخش ترین بخش دوره همین بخشه.
تمام کدهات رو روی Desktop اجرا کن
قدم دهم :
ایجاد و کدنویسی برنامه های Cross Platform با استفاده از Electron
با استفاده از Electron می تونیم همون کدهایی که برای برنامه وب نوشتیم رو روی دسکتاپ اجرا کنیم اونم نه فقط ویندوز بلکه در مک و لینوکس هم قابلیت اجرا داره، در این بخش کار با Electron رو یاد می گیرید و قرار ازش حسابی لذت ببرید.
زمان اجرای کدهای بر روی سرور واقعیه
قدم یازدهم :
اجرای برنامه بر روی سرور Production و استفاده از آن
تا اینجای کار بر روی کدهای لوکال کار کردیم و از این به بعد باید برنامه های نوشته شده رو بر روی سرور های واقعی منتشر کنیم. ابزار های مورد نیاز رو معرفی و ازشون استفاده می کنیم.
چطوری می تونیم کار فری لنسری انجام بدیم؟
قدم دوازدهم :
راهنمایی کامل در مورد استخدام و کسب درآمد
در این بخش در مورد مهارت های مورد نیاز برای استخدام و گرفتن کار فری لنسری و هم چنین نحوه دورکاری صحبت می کنیم.
arrow up
arrow down
متخصص وردپرس
بسته ویژه آموزش روش های کسب درآمد ارزی با توجه به وضعیتی که اخیرا برای بازار دلار پیش اومده و ارزش پول ملی کم شده، ما در همه دوره های متخصص یک بسته ویژه و مخصوص برای کسب درامد ارزی ارائه خواهیم کرد. در این بسته علاوه بر ذکر مهارت های مورد نیاز برای کسب درامد دلاری، در مورد چالش ها و روش های نقد کردن درآمد های ارزی هم صحبت خواهیم کرد. کسب درامد دلاری در حال حاضر یک فرصت فوق العاده برای شما خواهد بود!
سرفصل های فنی و با جزئیات کامل دوره متخصص جاوا اسکریپت رو می تونید در بروشور دوره ببینید: دانلود بروشور دوره
مزایای دوره متخصص جاوا اسکریپت
arrow right
امتیازدهی به دانشجویان و معرفی نفرات برتر به شرکت های معتبر
دانشجویان دوره های آموزشی سون لرن، در طول دوره بر اساس فعالیت های علمی و تجربی شان مورد ارزیابی و امتیازدهی قرار می گیرند. این امتیاز که به طور مخفف XP گفته می شود در واقع نمایانگر سطح تخصص و تجربه فنی دانشجو می باشد. در انتهای دوره دانشجویان برتر دوره را شناسایی و زمینه اشتغال آن ها را با معرفی به شرکت های معتبر نیازمند نیرو فراهم خواهیم ساخت.
امکانات کمک آموزشی، هدایا و ارائه گواهی حضور در دوره
در طول دوره امکاناتی مانند: جزوه شکیل و فلش مموری حاوی منابع مفید، ویدیوهای کلاس و جلسات برگزار شده، دو دوره مجازی رایگان، عضویت در گروه/کانال تلگرامی مخصوص دوره، جلسات مشاوره و دورهمی جهت رفع اشکالات، گروه بندی، گواهی شرکت در دوره برای افراد برتر و ... را خواهید داشت !
پشتیبانی و پاسخگویی ویژه در طول دوره
دانشجویان، در طول برگزاری دوره از پشتیبانی کامل برخوردار هستند. پشتیبانی ویژه و پاسخگویی به سوالات تا ۳ ماه پس از اتمام جلسات حضوری دوره نیز برقرار خواهد بود. همچنین در صورتی که این دوره زمینه ساز استخدام دانشجو تا پایان سال ۱۳۹۹ گردد، ما یک ماه اول استخدام وی نیز پشتیبانی خود را برای این عزیزان خواهیم داشت تا در ابتدای شروع به کار پشتشان به ما گرم باشد و استرسی از این بابت نداشته باشند!
XP
تمرین ها، چالش ها و آزمون های ویژه
در این دوره، تمرین ها، چالش ها و آزمون های متنوعی را تدارک دیده ایم تا مطمئن شویم دانشجویان در طول دوره مداوم با مباحث تدریسی درگیر خواهند شد و به خوبی مباحث مربوطه را یاد گرفته اند. ما در انتهای هر فصل دانشجویان برتر که بیشترین مقدار امتیاز XP (امتیاز تخصصی کسب شده از آزمون ها) را داشته باشند، به شرکت های مطرح حوزه IT که نیازمند نیروی برنامه نویس هستند، معرفی خواهیم کرد. جالب است بدانید فقط از ۳ دوره اخیر متخصص سون لرن ۳۱ نفر به عنوان برنامه نویس جذب شرکت های مطرح شده اند.
تضمین کیفیت تدریس و مهارت های دانشجویان در انتهای دوره
منبع آموزشی خوب به همراه پشتکار و انگیزه کافی دو عامل اساسی در موفقیت فرایند یادگیری در هر زمینه ای هستند. ما جامعیت، کیفیت و ویژه بودن دوره های متخصص سون لرن رو تضمین می کنیم. در صورتی که دانشجویان دوره نیز با انگیزه و پشتکار کافی این دوره را دنبال کنند ما تضمین می کنیم که در انتهای دوره یک توسعه دهنده حرفه ای خواهند بود.
arrow left
Teacher Avatar
کیوان علی محمدی
مدرس دوره متخصص جاوا اسکریپت
برنامه نویسی وب با بیش از 7 سال سابقه، توسعه دهنده ارشد و مدرس دوره های متخصص سون لرن
شروع دوره متخصص جاوا اسکریپت :
شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷
مدت زمان دوره:
۱۰۰ ساعت آموزش
زمانبندی برگزاری جلسات:
شنبه ها و سه شنبه ها ساعت ۱۶ الی ۱۹
7Learn Address
دانشجویان سابق متخصص سون لرن کجا استخدام شدند؟
سوالات متداول
آیا برای شرکت در این دوره پیش نیاز خاصی لازمه؟
پیش نیاز این دوره، آشنایی با HTML و CSS می باشد.
آیا می توانم شغل مناسبی متناسب با این دوره داشته باشم ؟
شرکت های مهم و معتبر زیادی برای جذب فارغ التحصیلان دوره های متخصص سون لرن اعلام آمادگی کرده اند و علاوه بر آن فعالیت به عنوان توسعه دهنده فری لنسر (آزاد کار) برای شما بسیار میسر خواهد بود.
پشتیبانی دوره به چه صورت خواهد بود؟
در گروه تلگرامی دوره می توانید سوالات فنی و تخصصی خود را بپرسید و دانشجویان و مدرس به سوالات شما پاسخ خواهند داد.
آیا به ویدیو ها و فایل های جلسات دسترسی داریم ؟
به صورت میانگین تا 48 ساعت بعد از هر جلسه تمام ویدیو های مورد نیاز + فایل های پروژه ها در Gitlab.com مخصوص دانشجویان دوره قرار خواهد گرفت.
به همراه آوردن لپ تاپ ضروری می باشد؟
توصیه می شود برای دقت در مطالب گفته شده در کلاس از آوردن لپ تاپ خودداری کرده و تمام حواس خود را برای یادگیری عمیق مفاهیم جمع کنید. بعد از هر جلسه فایل های ویدیویی کلاس + ویدیوی صفحه لپ تاپ مدرس از طریق پنل کاربری در دسترس خواهد بود.
آزمون های دوره به چه صورت برگزار خواهد شد؟
آزمون های دوره بعد از پایان مدت آموزشی دوره و در طول دوره پشتیبانی برگزار خواهد شد.
تعداد آزمون های دوره چه مقدار می باشد؟
10 آزمون در مدت زمان پشتیبانی از بخش های مختلف دوره برگزار خواهد شد.
چطور می توانیم مطالب دوره را تمرین کنیم؟
در طول دوره سوالاتی با نام چالش کد مطرح خواهد شد که دانشجویان باید بر روی آن موضوع کار کنند، این سوالات از لحاظ دریافت XP امتیازی ندارند و صرفا برای یادگیری مطالب جدید و مطرح شده در سر کلاس مطرح می شوند
نحوه معرفی به شرکت های برنامه نویسی چگونه خواهد بود؟
بر اساس تجربیات دوره های قبل، دانشجویانی که وقت و تلاش خود را بر روی مطالب دوره متمرکز می کنند قبل از پایان رسمی دوره هم به شرکت های فعال در حوزه IT معرفی می شوند و نیاز به بررسی امتیاز های XP ندارند.تلاش ما هم بر همین اساس است تا دانشجویان فعال را هر چه سریعتر به بازار کار معرفی کنیم اما در انتهای کار شاخص میزان XP های کسب شده در بخش آزمون ها می باشد.
پرداخت هزینه برای این دوره توجیه اقتصادی دارد؟
در شرایط فعلی کشور مهارت های تخصصی برنامه نویسی به شما کمک می کند اول از همه شغل مناسبی در حوزه IT پیدا کنید، نکته مهم تر اینکه با یادگیری این تخصص ها می توانید با دانش خوب در زبان انگلیسی برای شغل های دور کاری در خارج از کشور Apply کنید و به صورت دلاری درآمد داشته باشید.
آیا برای بحث دورکاری راهنمایی های لازم در این دوره انجام می شود؟
برای دور کاری به مجموعه ای از مهارت های رفتاری و مهارت های سخت افزاری (دانش برنامه نویسی و توسعه نرم افزار) نیاز دارید، در مورد مهارت های سخت افزاری در دوره با شما صحبت خواهیم کرد و تمام سعی ما بر این است این مهارت ها را به صورت کاملا یاد بگیرید. مهارت های رفتاری هر چند بر عهده خود شخص می باشد تا انها را تقویت کند اما در این دوره راهنمایی های لازم درباره انها ارائه خواهد شد.راهنمایی های لازم برای افتتاح حساب هایی مانند PayPal هم انجام خواهد شد.
اطمینان ندارم این دوره برای من مفید باشد.
قطعا باید هدف خود را مشخص کنید و با تلاش و پشتکار و انگیزه به سمت آن حرکت کنید، انگیزه داشتن و تلاش می تواند هر کاری را میسر کند.اگر هدف شما ورود به دنیای نرم افزار است این دوره قطعا راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد.
مبلغ سرمایه گذاری و نحوه ثبت نام
{ مشاوره و پیش ثبت نام دوره رایگان است }
دوره حضوری
Hozuri
5,990 میلیون تومان
قابل پرداخت در 5 قسط به مبلغ:
1.198 میلیون تومان
10٪ تخفیف پرداخت نقدی برای ۱۰ نفر سوم
با مبلغ نهایی 5,391 میلیون تومان
green bullet ظرفیت ثبت نام دوره به صورت حضوری فقط ۳۰ نفر می باشد!
دوره غیرحضوری
Online
4,190 میلیون تومان
قابل پرداخت در 4 قسط به مبلغ:
1.048 میلیون تومان
10٪ تخفیف پرداخت نقدی برای ۱۰ نفر سوم
با مبلغ نهایی 3,771 میلیون تومان
green bullet دوره مجازی کلیه امکانات و امتیازات دوره حضوری، به جز شرکت در کلاس و دورهمی های حضوری را دارا می باشد.

نحوه ثبت نام در دوره :

برای ارسال درخواست مصاحبه و ثبت نام در دوره می توانید مشخصات خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا کارشناسان ثبت نام در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. لازم به ذکر است که به دلیل ظرفیت محدود، اولویت با کسانیست که درخواست ثبت نام خود را سریع تر ارسال نموده اند.
  ثبت درخواست مشاوره رایگان
Spinner
نیاز به مشاوره دارید ؟
اگر برای ثبت نام در دوره نیاز به مشاوره تلفنی و یا حتی حضوری در دفتر سون لرن دارید می توانید در ساعات اداری (۱۰ الی ۱۸) با ما تماس بگیرید :
۰۲۱-۴۴۹۵۳۲۵۸
تصمیم قطعی برای ثبت نام دارید؟
در صورتی که سوالی ندارید و مایل به ثبت نام مستقیم و سریع هستید، می توانید همین الان هزینه دوره را مستقیما پرداخت و ثبت نام نمایید: