android experts course
آموزش توسط مدرسین مجرب
با شرکت در این دوره در یک بازه ۳ تا ۵ ماهه از دانش و تجربه مدرسین نامدار و مجرب در حوزه برنامه نویسی بهره‌مند خواهید شد.
دوره پروژه محور
در دوره های متخصص با انجام پروژه های عملی و جامع، مهارت تولید برنامه های دلخواه و ایده های مختلف خود را کسب خواهید کرد.
پشتیبانی و پاسخگویی ویژه
شما در طول دوره و حتی تا ۳ ماه پس از پایان دوره قادر خواهید بود کلیه مشکلات و سوالات خود را با مدرسین در میان بگذارید.
سرفصل های دوره متخصص اندروید
قدم اول
قدم دوم
قدم سوم
قدم چهارم
قدم پنجم
قدم ششم
قدم هفتم
قدم هشتم
اینجا تازه شروع یادگیریه پس بزن بریم
قدم اول :
ورود به دنیای برنامه نویسی اندروید
در این گام با مفاهیم مورد نیاز برای شروع برنامه نویسی اندروید آشنا می شوید. جاوا و شی گرایی مواردی هستند که تسلط بر آن ها از لازمه های تخصص در زمینه برنامه نویسی اندروید هست.
شروع به ساختن اولین اپ اندرویدی خودت کن
قدم دوم :
اولین اپ رو بساز و منتشر کن
دراین گام ابتدا با ساخت رابط کاربری در اندروید آشنا می شوید. برای یادگیری بهتر دانشجویان یک صفحه پروفایل طراحی می شود که در آن همه ی عناصر مهم طراحی رابط کاربری در اندروید به کار رفته شده است.
در این قدم با مفاهیم مهم برنامه نویسی اندروید آشنا می شوید
قدم سوم :
سطح متوسط
در این گام به مفاهیم کاربردی مهم اندروید مسلط خواهید شد.فرگمنت ها، MultiThreading، اتصال به سرور، نقشه و سرویس Location ، کار با سرویس ها از مباحثی هستند که در این گام آموزش داده می شوند.
در این قدم با مفاهیم دیزاین پترن ها آشنا خواهید شد
قدم چهارم :
سطح پیشرفته
معماری های نرم افزارهای Mvp و Mvvm، الگوهای طراحی نرم افزار، ساختمان داده جزو مباحثی هستند که متخصصین اندروید باید به آن ها مسلط باشند تا بتوانند اپلیکیشن هایی با کیفیت و پایدار تولید کنند. بعد از گذراندن این گام شما به این مباحث مسلط خواهید شد.
در این قدم شما یاد میگیرید چطوری اپلیکشن فروشگاهی راه اندازی کنید
قدم پنجم :
فروشگاه اینترنتی خودتو بساز
یک فروشگاه اینترنتی با قابلیت های مهم مثل سبد خرید٬ درگاه پرداخت٬ اطلاعات تحویل گیرنده و ... خواسته ی بسیاری از شما می تواند باشد. می توانید محصولات خود را به فروش بگذارید یا در شرکت های بزرگ که در زمینه E_Commerce فعالیت می کنند مشغول به کار شوید. در این پروژه علاوه بر اینکه اپلیکیشنی با امکانات بسیار پیاده سازی می کنید با تمام مفاهیم تخصصی اندروید آشنا خواهید شد.
در این قدم شما یاد میگیرید چطوری اپلیکشن خبری راه اندازی کنید
قدم ششم :
اپلیکیشن خبری خودتو بساز و از تبلیغات پول در بیار
اپلیکیشن های خبری یکی از فراگیرترین اپلیکیشن های حاضر در مارکت ایران هستند وهمیشه تقاضای بسیاری از دانشجوها ساخت اپلیکیشن های خبری بوده. این پروژه آموزش کامل پیاده سازی اپلیکیشن خبری را در برمی گیرد.
در این قدم شما یاد میگیرید چطوری نیاز سنجی کنی و طبق نیاز کاربرات عمل کنی
قدم هفتم :
خواسته های کاربراتو بشناس، هوشمندانه تصمیم بگیر
آشنایی با سرویس های Analytics از مواردی هست که متخصصین اندروید بایستی بدان مسلط باشند، به این دلیل که هر شرکت نرم افزاری امروزه به این سرویس ها برای شناخت نقاط ضعف و قدرت خود احتیاج دارد. سرویس های Analytics و CrashReporting مواردی هستند که در این گام آموزش داده خواهند شد.
در این قدم شما یاد میگیرید چطوری سریع تر و بهتر عمل کنید
قدم هشتم :
در کار خودت بهتر شو
در این گام با مسیرهای شغلی که یک متخصص اندروید می تواند انتخاب کند تا به موفقیت دست یابد صحبت خواهد شد. همچنین راجع به آینده اندروید و این که در آینده چه زمینه هایی رشد بیشتری خواهند داشت بحث خواهیم کرد. در انتها سایت ها و مقالات به روز در زمینه برنامه نویسی اندروید و مهندسی نرم افزار معرفی می شوند.
arrow up
arrow down
سرفصل های فنی و با جزئیات کامل دوره متخصص اندروید رو می تونید در بروشور دوره ببینید: دانلود بروشور دوره
مزایای دوره متخصص اندروید
arrow right
امتیازدهی به دانشجویان و معرفی نفرات برتر به شرکت های معتبر
دانشجویان دوره های آموزشی سون لرن، در طول دوره بر اساس فعالیت های علمی و تجربی شان مورد ارزیابی و امتیازدهی قرار می گیرند. این امتیاز که به طور مخفف XP گفته می شود در واقع نمایانگر سطح تخصص و تجربه فنی دانشجو می باشد. در انتهای هر فصل دانشجویان برتر را که بیشترین مقدار امتیاز XP را داشته باشند معرفی نموده و علاوه بر ارائه هدیه، زمینه سازی اشتغال آن ها را با معرفی به شرکت های معتبر نیازمند نیرو فراهم خواهیم ساخت.
امکانات کمک آموزشی، هدایا و ارائه گواهی حضور در دوره
در طول دوره امکاناتی مانند: جزوه شکیل و فلش مموری حاوی منابع مفید، ویدیوهای کلاس و جلسات برگزار شده، دو دوره مجازی رایگان، عضویت در گروه تلگرامی مخصوص دوره، جلسات مشاوره و دورهمی جهت رفع اشکالات، گروه بندی و تشکیل تیم های همکاری، گواهی شرکت در دوره و ... را خواهید داشت !
پشتیبانی و پاسخگویی سریع و دقیق به سوالات در طول دوره
دانشجویان، در طول برگزاری دوره از پشتیبانی کامل برخوردار هستند. پشتیبانی ویژه و پاسخگویی به سوالات تا ۳ ماه پس از اتمام دوره نیز برقرار خواهد بود. همیچنین در صورتی که این دوره زمینه ساز استخدام دانشجو تا پایان سال ۱۳۹۸ گردد، ما یک ماه اول استخدام وی نیز پشتیبانی خود را برای این عزیزان خواهیم داشت تا در ابتدای شروع به کار پشتشان به ما گرم باشد و استرسی از این بابت نداشته باشند!
XP
تمرین ها، آزمون ها و امتیازات تخصص (XP)
در این دوره، تمرین ها و آزمون های متنوعی را تداریک دیده ایم تا مطمئن شویم دانشجویان در طول دوره مداوم با مباحث تدریسی درگیر خواهند شد و به خوبی مباحث مربوطه را یاد گرفته اند. ما در انتهای هر فصل دانشجویان برتر که بیشترین مقدار امتیاز XP (امتیاز تخصصی) را داشته باشند، به شرکت های مطرح حوزه IT که نیازمند نیروی برنامه نویس هستند، معرفی خواهیم کرد. جالب است بدانید فقط از ۳ دوره اخیر متخصص سون لرن ۳۱ نفر به عنوان برنامه نویس جذب شرکت های مطرح شده اند.
تضمین کیفیت تدریس و مهارت های دانشجویان در انتهای دوره
منبع آموزشی خوب به همراه پشتکار و انگیزه کافی دو عامل اساسی در موفقیت فرایند یادگیری در هر زمینه ای هستند. ما جامعیت، کیفیت و ویژه بودن دوره های متخصص سون لرن رو تضمین می کنیم. به جرات اعلام می کنیم که دوره ای با این سرفصل ها و با این یکپارچگی را در داخل کشور یافت نخواهید کرد. در صورتی که دانشجویان دوره نیز با انگیزه و پشتکار کافی این دوره را دنبال کنند ما تضمین می کنیم که در انتهای دوره یک توسعه دهنده حرفه ای خواهند بود.
arrow left
Teacher Avatar
سعید شاهینی
مدرس دوره متخصص اندروید
برنامه نویس ارشد اندروید دیجی کالا ۳ سال سابقه فعالیت در زمینه برنامه نویسی اندروید٬ مدرس و برگزارکننده پرفروش ترین دوره برنامه نویسی اندروید در ایران با بیش از ۱۰۰۰ دانشجو
شروع دوره متخصص اندروید :
پنج شنبه ۱ آذرماه ۱۳۹۷
مدت زمان دوره:
۱۲۰ ساعت آموزش
زمانبندی برگزاری جلسات:
دوشنبه ها ساعت ۱۷ تا ۲۰
پنج شنبه ها ساعت ۱۵ الی ۱۸
7Learn Address
مبلغ سرمایه گذاری و نحوه ثبت نام
{ مشاوره و پیش ثبت نام دوره رایگان است }
دوره حضوری
Hozuri
5,790 میلیون تومان
قابل پرداخت در 6 قسط به مبلغ:
0.965 میلیون تومان
۳۰٪ تخفیف پرداخت نقدی برای ۱۰ نفر اول
با مبلغ نهایی 4,053 میلیون تومان
green bullet ظرفیت ثبت نام دوره به صورت حضوری فقط ۳۰ نفر می باشد!
دوره غیرحضوری
Online
4,190 میلیون تومان
قابل پرداخت در 5 قسط به مبلغ:
0.838 میلیون تومان
۳۰٪ تخفیف پرداخت نقدی برای ۱۰ نفر اول
با مبلغ نهایی 2,933 میلیون تومان
green bullet دوره مجازی کلیه امکانات و امتیازات دوره حضوری، به جز شرکت در کلاس و دورهمی های حضوری را دارا می باشد.
سوالات متداول
آیا برای شرکت در این دوره پیش نیاز خاصی لازمه؟
طبیعتا پیشنهاد ما این است که پس از ثبت نام تا شروع دوره برای آشنایی با زبان جاوا وقت بگذارید. در عین حال در ابتدای دوره آموزش زبان جاوا در حدی که پیش نیاز برنامه نویسی اندروید باشد به شما آموزش داده خواهد شد و شما به پیش نیاز خاصی نیاز نخواهید داشت.
آیا می توانم شغل مناسبی متناسب با این دوره داشته باشم ؟
شرکت های مهم و معتبر زیادی برای جذب فارغ التحصیلان دوره های متخصص سون لرن اعلام آمادگی کرده اند و علاوه بر آن فعالیت به عنوان توسعه دهنده فری لنسر (آزاد کار) برای شما بسیار میسر خواهد بود.
پشتیبانی دوره به چه صورت خواهد بود؟
در گروه تلگرامی دوره می توانید سوالات فنی و تخصصی خود را بپرسید و دانشجویان و مدرس به سوالات شما پاسخ خواهند داد.
آیا به ویدیو ها و فایل های جلسات دسترسی داریم ؟
به صورت میانگین تا 48 ساعت بعد از هر جلسه تمام ویدیو های مورد نیاز + فایل های پروژه ها در Gitlab.com مخصوص دانشجویان دوره قرار خواهد گرفت.
به همراه آوردن لپ تاپ ضروری می باشد؟
توصیه می شود برای دقت در مطالب گفته شده در کلاس از آوردن لپ تاپ خودداری کرده و تمام حواس خود را برای یادگیری عمیق مفاهیم جمع کنید. بعد از هر جلسه فایل های ویدیویی کلاس + ویدیوی صفحه لپ تاپ مدرس از طریق پنل کاربری در دسترس خواهد بود.
آزمون های دوره به چه صورت برگزار خواهد شد؟
آزمون های دوره بعد از پایان مدت آموزشی دوره و در طول دوره پشتیبانی برگزار خواهد شد.
تعداد آزمون های دوره چه مقدار می باشد؟
10 آزمون در مدت زمان پشتیبانی از بخش های مختلف دوره برگزار خواهد شد.
چطور می توانیم مطالب دوره را تمرین کنیم؟
در طول دوره سوالاتی با نام چالش کد مطرح خواهد شد که دانشجویان باید بر روی آن موضوع کار کنند، این سوالات از لحاظ دریافت XP امتیازی ندارند و صرفا برای یادگیری مطالب جدید و مطرح شده در سر کلاس مطرح می شوند
نحوه معرفی به شرکت های برنامه نویسی چگونه خواهد بود؟
بر اساس تجربیات دوره های قبل، دانشجویانی که وقت و تلاش خود را بر روی مطالب دوره متمرکز می کنند قبل از پایان رسمی دوره هم به شرکت های فعال در حوزه IT معرفی می شوند و نیاز به بررسی امتیاز های XP ندارند.تلاش ما هم بر همین اساس است تا دانشجویان فعال را هر چه سریعتر به بازار کار معرفی کنیم اما در انتهای کار شاخص میزان XP های کسب شده در بخش آزمون ها می باشد.
پرداخت هزینه برای این دوره توجیه اقتصادی دارد؟
در شرایط فعلی کشور مهارت های تخصصی برنامه نویسی به شما کمک می کند اول از همه شغل مناسبی در حوزه IT پیدا کنید، نکته مهم تر اینکه با یادگیری این تخصص ها می توانید با دانش خوب در زبان انگلیسی برای شغل های دور کاری در خارج از کشور Apply کنید و به صورت دلاری درآمد داشته باشید.
آیا برای بحث دورکاری راهنمایی های لازم در این دوره انجام می شود؟
برای دور کاری به مجموعه ای از مهارت های رفتاری و مهارت های سخت افزاری (دانش برنامه نویسی و توسعه نرم افزار) نیاز دارید، در مورد مهارت های سخت افزاری در دوره با شما صحبت خواهیم کرد و تمام سعی ما بر این است این مهارت ها را به صورت کاملا یاد بگیرید. مهارت های رفتاری هر چند بر عهده خود شخص می باشد تا انها را تقویت کند اما در این دوره راهنمایی های لازم درباره انها ارائه خواهد شد.راهنمایی های لازم برای افتتاح حساب هایی مانند PayPal هم انجام خواهد شد.
اطمینان ندارم این دوره برای من مفید باشد.
قطعا باید هدف خود را مشخص کنید و با تلاش و پشتکار و انگیزه به سمت آن حرکت کنید، انگیزه داشتن و تلاش می تواند هر کاری را میسر کند.اگر هدف شما ورود به دنیای نرم افزار است این دوره قطعا راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد.

درخواست مصاحبه و پیش ثبت نام رایگان :

برای ارسال درخواست مصاحبه و ثبت نام در دوره می توانید مشخصات خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا کارشناسان ثبت نام در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. لازم به ذکر است که به دلیل ظرفیت محدود، اولویت با کسانیست که درخواست ثبت نام خود را سریع تر ارسال نموده اند.
توجه: پر کردن کلیه فیلدها الزامیست.
Spinner
نیاز به مشاوره دارید ؟
اگر برای ثبت نام در دوره نیاز به مشاوره تلفنی و یا حتی حضوری در دفتر سون لرن دارید می توانید در ساعات اداری (۱۰ الی ۱۸) با ما تماس بگیرید :
۰۲۱-۴۴۹۵۳۲۵۸
تصمیم قطعی برای ثبت نام دارید؟
در صورتی که سوالی ندارید و مایل به ثبت نام مستقیم و سریع هستید، می توانید همین الان هزینه دوره را مستقیما پرداخت و ثبت نام نمایید: