بوت کمپ و دوره جامع متخصص اندروید

توضیحات هدر دوره

چرا باید این دوره را بخرم؟

 • به روز ترین سرفصل آموزشی برنامه نویسی اندروید
 • استفاده از آخرین ابزارهای توسعه اپلیکیشن های اندروید
 • سرفصل طراحی و بهینه سازی شده برای کسب و کارهای شرکت ایرانی
 • بیش از ۱۰۰ ساعت آموزش مطالب تخصصی و عدم اتلاف وقت برای مباحث غیر کاربردی
 • چون خیلی از شرکت های نرم افزاری به شما نیاز دارند.
 • چون میتونی بعدش ایده خودت رو اجرایی کنی.
 • چون دوست نداری درگیر شرکت ها و برنامه نویس های بدقول بشی.
 • چون می تونی بعدش به صورت دورکار و فریلنسری درآمد داشته باشی.
میخوام بیشتر بدونم

اشتغال و درآمدزایی

کسانی که در دوره های متخصص سون لرن شرکت می کنند با هدف رسیدن به اشتغال و درآمدزایی آن را انتخاب می کنند. سرفصل های دوره مهمترین مباحثی هستند که در بازار کار نیاز به آنها دارید و میبایست تسلط کامل به آنها داشته باشید. به همین خاطر تمامی مباحث به صورت عملی و در قالب پروژه آموزش داده میشود تا شما بتوانید به نحو احسن با آن حوزه آشنا شوید. تعدادی از شرکت هایی که دانشجویان دوره های متخصص سون لرن در آنجا استخدام شده اند را در زیر مشاهد می کنید :

دانشجویان سابق متخصص سون لرن کجا استخدام شدند؟

سرفصل های دوره

در این گام با مفاهیم مورد نیاز برای شروع برنامه نویسی اندروید آشنا می شوید. جاوا و شی گرایی مواردی هستند که تسلط بر آن ها از لازمه های تخصص در زمینه برنامه نویسی اندروید هست.

دراین گام ابتدا با ساخت رابط کاربری در اندروید آشنا می شوید. برای یادگیری بهتر دانشجویان یک صفحه پروفایل طراحی می شود که در آن همه ی عناصر مهم طراحی رابط کاربری در اندروید به کار رفته شده است.

Project پروژه : صفحه پروفایل کاربری

در این گام به مفاهیم کاربردی مهم اندروید مسلط خواهید شد.فرگمنت ها، MultiThreading، اتصال به سرور، نقشه و سرویس Location ، کار با سرویس ها از مباحثی هستند که در این گام آموزش داده می شوند.

Project پروژه : ساخت صفحه چت به همراه لیست مخاطبین برای تبلت و موبایل

Project پروژه : ساخت پروژه Fragment based

Project پروژه : پروژه مدیریت فایل شبیه File Explorerاندروید، دانلود فایل، آپلود فایل

معماری های نرم افزارهای Mvp و Mvvm، الگوهای طراحی نرم افزار، ساختمان داده جزو مباحثی هستند که متخصصین اندروید باید به آن ها مسلط باشند تا بتوانند اپلیکیشن هایی با کیفیت و پایدار تولید کنند. بعد از گذراندن این گام شما به این مباحث مسلط خواهید شد.

یک فروشگاه اینترنتی با قابلیت های مهم مثل سبد خرید٬ درگاه پرداخت٬ اطلاعات تحویل گیرنده و ... خواسته ی بسیاری از شما می تواند باشد. می توانید محصولات خود را به فروش بگذارید یا در شرکت های بزرگ که در زمینه E_Commerce فعالیت می کنند مشغول به کار شوید. در این پروژه علاوه بر اینکه اپلیکیشنی با امکانات بسیار پیاده سازی می کنید با تمام مفاهیم تخصصی اندروید آشنا خواهید شد.

Project پروژه : اپلیکیشن فروشگاهی سون استور

اپلیکیشن های خبری یکی از فراگیرترین اپلیکیشن های حاضر در مارکت ایران هستند وهمیشه تقاضای بسیاری از دانشجوها ساخت اپلیکیشن های خبری بوده. این پروژه آموزش کامل پیاده سازی اپلیکیشن خبری را در برمی گیرد.

Project پروژه : اپلیکیشن خبری سون نیوز

آشنایی با سرویس های Analytics از مواردی هست که متخصصین اندروید بایستی بدان مسلط باشند، به این دلیل که هر شرکت نرم افزاری امروزه به این سرویس ها برای شناخت نقاط ضعف و قدرت خود احتیاج دارد. سرویس های Analytics و CrashReporting مواردی هستند که در این گام آموزش داده خواهند شد.

در این گام با مسیرهای شغلی که یک متخصص اندروید می تواند انتخاب کند تا به موفقیت دست یابد صحبت خواهد شد. همچنین راجع به آینده اندروید و این که در آینده چه زمینه هایی رشد بیشتری خواهند داشت بحث خواهیم کرد. در انتها سایت ها و مقالات به روز در زمینه برنامه نویسی اندروید و مهندسی نرم افزار معرفی می شوند.

پروژه ها و نمونه تصاویر اپ های دوره

Android project 7Store
Android project 7Store
Android note project 1 Android note project 2 Android filemanager project 1 Android filemanager project 2


ابزارها و تکنولوژی های تدریس شده در این دوره

آموزش arcore

آموزش تکنولوژی واقعیت افزوده با استفاده از Google ArCore

واقعیت افزوده یکی از تکنولوژی های بسیار کاربردی و جذاب است، که به دلیل جدید بودن بازار کار بسیار خوبی هم در ایران و هم در جهان داراست. در این دوره با AR Core گوگل آشنا خواهید شد و اپلیکیشن های کاربردی مختلفی خواهید ساخت تا با امکانات مختلف این ابزار قدرتمند آشنا شوید.
آموزش firebase

پیاده سازی پوش نوتیفیکیشن و آنالایتیکس با Firebase گوگل

پلتفرم Firebase گوگل در حال حاضر یکی از بزرگترین سرویس دهنده های ابری حوزه اپلیکیشن و وب در دنیاست. در حال حاضر بیش از 1میلیون و پانصد هزار اپلیکیشن از این سرویس استفاده می کنند. در این دوره با کار با کنسول فایربیس، پوش نوتفیکیشن، آنالیتیکس، Crash Report آشنا خواهید شد و پیاده سازی این سرویس ها را خواهید آموخت.
آموزش multilang-apps

پیاده سازی اپلیکیشن های چند زبانه

اگر علاقه مند به فعالیت در بازارهای جهانی هستید و یا قصد مهاجرت به کشورهای خارجی برای شغل برنامه نویسی اندروید دارید، تسلط به راه و روش های پیاده سازی اپلیکیشن های چند زبانه از ملزومات رسیدن به هدفتان است. در این دوره اپلیکیشن سون نیوز را با دوزبان فارسی و انگلیسی پیاده سازی می کنید و با روش های سازگاری اپ با زبان های مختلف آشنا خواهید شد.
آموزش OAuth2

امنیت ارتباط با سرور با OAuth V2

امنیت ارتباط با سرور و آشنایی با روش های فراهم ساختن آن از مباحث بسیار مهمی است که برنامه نویسان متخصص اندروید حتما بایستی بر آن ها مسلط باشند. استاندارد OAuth یکی از متداول و مشهورترین مکانیزم های اهراز هویت در زمینه امنیت Rest Api می باشد که در این دوره آن را پیاده سازی و با مفاهیم آن آشنا خواهید شد.
آموزش Retrofit

اتصال به سرور با استفاده از Retrofit

کتابخانه Retrofit ساخت شرکت Square یکی از معروف ترین Http Client ها در اندروید هست. دلیل محبوبیت این لایبرری سادگی استفاده و سرعت بسیار خوب آن هست. از دیگر مزیت های Retrofit سازگار بودن با Gson و Rxjava می باشد.
آموزش GSON

لایبرری گوگل GSON

این لایبرری برای تبدیل Json به جاوا و بالاعکس استفاده می شود و در وقت برنامه نویسی بسیار صرفه جویی می کند. این کتابخانه نه فقط در اندروید بلکه برنامه نویسی سمت سرور با جاوا نیز استفاده می شود و یکی از معروف ترین لایبرری ها در این زمینه است.
آموزش Volley

لایبرری گوگل Volley

این لایبرری برای اتصال به سرور مورد استفاده قرار می گیرد و از رقبای بزرگ Retrofit است و توسط شرکت گوگل توسعه داده می شود. از مزایای این لایبرری قابلیت سفارشی سازی بسیار و سرعت بسیار خوب آن است.
آموزش Picasso

لود کردن تصاویر از سرور با Picasso

در اندروید یکی از چالش برانگیز ترین مسائل لود کردن تصاویر بود. به دلیل اینکه فضای ram گوشی های اندرویدی کم بود و لود کردن این تصاویر به سرعت می توانست به کند شدن اپ منتهی شود. لایبرری پیکاسو از قدیمی ترین و بهترین لایبرری های دانلود و کش کردن تصاویر در اندروید می باشد که در دوره متخصص اندروید آموزش داده می شود.
آموزش Fresco

لود کردن تصاویر از سرور با Fresco

این لایبرری توسط شرکت فیسبوک منتشر شده و با اختلاف زیاد بهترین لایبرری لود کردن تصاویر در برنامه نویسی اندروید است. این لایبرری در اپلیکیشن اینستاگرام مورد استفاده قرار گرفته و در واقع برای اینستاگرام ساخته شد و بعد در دسترس عموم قرار گرفت.
آموزش MVVM

معماری نرم افزار MVVM

این معماری امروزه متداول ترین معماری در برنامه نویسی اندروید می باشد و به تازگی گوگل ابزارهایی برای توسعه اپلیکیشن بر اساس معماری MVVM منتشر کرده است. دلیل محبوبیت و فراگیرشدن این معماری در اندروید، سادگی، تست پذیری و انعطاف پذیری بسیار خوب آن است. در این دوره با معماری MVVM و ترکیب آن با RxJava آشنا خواهید شد. از این معماری در توسعه اپلیکیشن سون استور استفاده شده است.
آموزش MVP

معماری نرم افزار MVP

این معماری در بسیاری از اپلیکیشن های بزرگ ایران استفاده شده و یکی از معماری های متداول در ایران می باشد. مزایای آن سازگار بودن با ساختار توسعه اپلیکیشن های اندرویدی و تست پذیری خوب می باشد. در این دوره اپلیکیشن یادداشت ها و سون نیوز با این معماری پیاده سازی می شوند.

پیش نیازهای دوره چیست؟

برای ثبت نام در این دوره باید پیشنیازهای خاصی را داشته باشید. برخی از این پیشنیازها فنی و برخی غیر فنی هستند.
ما در بسته پیشنیاز فنی، آنچه برای آماده شدن قبل از دوره نیاز دارید را به شما خواهیم داد و از این بابت مشکلی نخواهید داشت.
در عین حال پیش نیازهای غیر فنی مانند داشتن انگیزه و زمان کافی به مراتب از پیش نیازهای فنی مهمتر و ضروری ترند.
برای ثبت نام در دوره باید حتما پیشنیازهای زیر را داشته باشید :

 • آشنایی با مبانی کامپیوتر
 • آشنایی با مفاهیم ابتدایی برنامه نویسی
 • توانایی پرداخت هزینه دوره
 • داشتن وقت و انگیزه کافی

این دوره مناسب چه کسانی است؟

 • اگر بخواهید استارتاپ خود را داشته باشید و ایده خود را خودتان پیاده سازی کنید
 • اگر بخواید در شرکت مورد علاقه خودتان با حقوق و مزایای مناسب استخدام شوید
 • اگر علاقه مند به توسعه اپلیکیشن های موبایل هستید
 • اگر زمان و انگیزه کافی برای یادگیری دارید

این دوره مناسب شما نیست، اگر

 • زمان کافی برای یادگیری ندارید.
 • کسانی که آشنایی کافی در زمینه کارکردن با کامپیوتر را نداشته باشند
 • کسانی که هیچ فعالیتی در زمینه برنامه نویسی نداشته اند

مدرس دوره کیست؟

سعید شاهینی
برنامه نویس،مدرس و مشاوره توسعه برنامه های موبایل
 • مدیر فنی شرکت توسعه تکونولوژی هیراد
 • کارشناس مهندسی نرم افزار
 • برنامه نویس ارشد اندروید دیجی کالا
 • مدرس دوره صفر تا صد اندروید با بیش از ۱۵۰۰ دانشجو
 • برنامه نویس اندروید در شرکت همیار وردپرس
 • تدریس بیش از ۱۸۰۰۰ نفر/ساعت دوره و کارگاه های حضوری
 • تولید بیش از ۳۷۰۰ دقیقه آموزش ویدیویی در حوزه برنامه نویسی موبایل

محل برگزاری

تهران - روبروی مترو صادقیه - ۲۰ متری ولیعصر - کوچه اعتمادیان - پلاک ۴۶ - طبقه ۵ - واحد ۱۷
(۵ دقیقه پیاده روی تا مترو صادقیه)

مسیریابی با :    

سوالی دارید؟

برای تماس می تونید روی شماره زیر کلیک کنید

۰۲۱-۴۴۰۲۰۴۸۲ (ساعات پاسخگویی: ۱۰ صبح الی ۶ عصر)
7Learn Map

زمانبندی دوره

شروع دوره
دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
جلسه معارفه دوره
طول دوره
۱۲۰ ساعت آموزش
۴۸ ساعت آموزش ویدیویی
۲۴ جلسه ۳ ساعته
روزهای برگزاری
دوشنبه ها و پنج شنبه ها
ساعت ۱۷ الی ۲۰

پشتیبانی و پاسخگویی ویژه

مشاوره حضوری اختصاصی
پشتیبانی در گروه تلگرام دوره
وبینار و جلسات لایو اینستاگرام

سوالات متداول

شرکت های مهم و معتبر زیادی برای جذب فارغ التحصیلان دوره های متخصص سون لرن اعلام آمادگی کرده اند و علاوه بر آن فعالیت به عنوان توسعه دهنده فری لنسر (آزاد کار) برای شما بسیار میسر خواهد بود.

در گروه تلگرامی دوره می توانید سوالات فنی و تخصصی خود را بپرسید و دانشجویان و مدرس به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

به صورت میانگین تا 48 ساعت بعد از هر جلسه تمام ویدیو های مورد نیاز + فایل های پروژه ها در Gitlab.com مخصوص دانشجویان دوره قرار خواهد گرفت.

توصیه می شود برای دقت در مطالب گفته شده در کلاس از آوردن لپ تاپ خودداری کرده و تمام حواس خود را برای یادگیری عمیق مفاهیم جمع کنید. بعد از هر جلسه فایل های ویدیویی کلاس + ویدیوی صفحه لپ تاپ مدرس از طریق پنل کاربری در دسترس خواهد بود.

آزمون های دوره بعد از پایان مدت آموزشی دوره و در طول دوره پشتیبانی برگزار خواهد شد.

حداقل ۵ آزمون در مدت زمان پشتیبانی از بخش های مختلف دوره برگزار خواهد شد.

در طول دوره سوالاتی با نام چالش کد مطرح خواهد شد که دانشجویان باید بر روی آن موضوع کار کنند، این سوالات از لحاظ دریافت XP امتیازی ندارند و صرفا برای یادگیری مطالب جدید و مطرح شده در سر کلاس مطرح می شوند

بر اساس تجربیات دوره های قبل، دانشجویانی که وقت و تلاش خود را بر روی مطالب دوره متمرکز می کنند قبل از پایان رسمی دوره هم به شرکت های فعال در حوزه IT معرفی می شوند و نیاز به بررسی امتیاز های XP ندارند.تلاش ما هم بر همین اساس است تا دانشجویان فعال را هر چه سریعتر به بازار کار معرفی کنیم اما در انتهای کار شاخص میزان XP های کسب شده در بخش آزمون ها می باشد.

در شرایط فعلی کشور مهارت های تخصصی برنامه نویسی به شما کمک می کند اول از همه شغل مناسبی در حوزه IT پیدا کنید، نکته مهم تر اینکه با یادگیری این تخصص ها می توانید با دانش خوب در زبان انگلیسی برای شغل های دور کاری در خارج از کشور Apply کنید و به صورت دلاری درآمد داشته باشید.

برای دور کاری به مجموعه ای از مهارت های رفتاری و مهارت های فنی (دانش برنامه نویسی و توسعه نرم افزار) نیاز دارید، در مورد مهارت های فنی در دوره با شما صحبت خواهیم کرد و تمام سعی ما بر این است این مهارت ها را به صورت کاملا یاد بگیرید. در مورد مهارت های نرم و رفتاری هر چند بر عهده خود شخص می باشد تا انها را تقویت کند اما در این دوره راهنمایی های لازم درباره انها ارائه خواهد شد.راهنمایی های لازم برای افتتاح حساب هایی مانند PayPal هم انجام خواهد شد.

قطعا باید هدف خود را مشخص کنید و با تلاش و پشتکار و انگیزه به سمت آن حرکت کنید، انگیزه داشتن و تلاش می تواند هر کاری را میسر کند.اگر هدف شما ورود به دنیای نرم افزار است این دوره قطعا راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد.

پکیج و خدمات دریافتی بعد از ثبت نام

بعد از تکمیل فرم ثبت نام ما حداکثر تا ۲۴ ساعت کاری با شما تماس خواهیم گرفت و علاوه بر مشاوره رایگان، برای مصاحبه تلفنی و یا حضوری هماهنگ و اقدام خواهیم کرد. در صورتی که پیشنیاز های دوره را داشته باشید و مصاحبه شما موفقیت آمیز باشد، می توانید در این دوره ثبت نام کنید. در این صورت بلافاصله پس از اولین پرداختی شما، ثبت نامتان قطعی خواهد شد و ما خدمات زیر را به شما ارائه خواهیم داد:

 • اضافه شدن شما به لیست دانشجویان دوره متخصص اندروید
 • پیوستن شما به گروه پشتیبانی ویژه دوره
 • فعال شدن پنل دوره و آزمون تعین سطح جهت مشاوره برای آماده سازی و جهت دهی شما
 • ارائه بسته پیشنیاز فنی دوره، یک ماه قبل از شروع دوره
 • تحویل منابع کمک آموزشی و تعهدنامه حقوق طرفین به شما در جلسه اول
 • گروه بندی شما و تیم سازی تا جلسه سوم (تیم خود را خواهید شناخت)
 • تضمین بازگشت کامل وجه بدون پیش شرط، تا جلسه ۵ دوره
 • برگزاری جلسات آموزشی حضوری به همراه پذیرایی در تایم استراحت (مخصوص دانشجویان حضوری)
 • قرار دادن ویدیوی جلسات در پنل دوره حداکثر تا ۲۴ ساعت کاری بعد از برگزاری کلاس
 • دریافت کد دسترسی برای مشاهده ویدیوهای دوره
 • سه ماه پشتیبانی ویژه بعد از اتمام جلسات حضوری
 • معرفی دانشجویان برتر دوره به شرکت های نیازمند نیرو جهت استخدام
 • ارائه یک ماه پشتیبانی ویژه در ابتدای استخدام دانشجویان (در صورتی که تا پایان سال 1399 استخدام شوند)
 • برگزاری حداقل ۵ ازمون در بازه پشتیبانی دوره، تصحیح و رتبه دانشجویان
 • ارائه تمرین ها و چالش های متعدد در طول دوره
 • پیگیری وضعیت دانشجو در طول دوره (حداقل ۳ مرتبه در تا پایان زمان پشتیبانی دوره)
 • معرفی منابع و کتاب های مورد نیاز برای ارتقاء سطح دانشجو
 • ارائه گواهی شرکت در دوره (برای دانشجویانی که حداقل ۷۰% نمره آزمون ها را دریافت کرده باشند)
 • دریافت دو ساعت مشاوره اختصاصی رایگان با مدرس دوره (لازم به ذکر است هزینه هر ساعت مشاوره با ایشان به صورت عادی مبلغ ۷۰۰ هزار تومان می باشد)
 • ارائه آموزش های لازم برای آمادگی مصاحبه استخدامی، مشاوره و راهنمایی دقیق در مورد فرصت های کسب درآمد

مبلغ سرمایه گذاری

آنچه برای آموزش و کسب مهارت خرج می کنید، هزینه نیست، بهترین سرمایه گزاری برای ساخت آینده ای بهتر است.

تکمیل ظرفیت
ثبت نام حضوری *
نقدی : 5.79 میلیون تومان
قسطی : 6 قسط 965 هزار تومان
تکمیل ظرفیت
ثبت نام غیرحضوری *
نقدی : 3.89 میلیون تومان
قسطی : 5 قسط 778 هزار تومان

:: ثبت نام فقط به صورت غیر حضوری (با ظرفیت محدود) امکان پذیر است.

* ظرفیت دوره حضوری فقط 28 نفر است.

* دانشجویان غیرحضوری همه خدمات دانشجویان حضوری (به جز مواردی که وابسته به حضور در کلاس است) را دریافت خواهند کرد. این عزیزان ویدیوهای جلسات را حداکثر تا 24 ساعت پس از برگزاری دریافت خواهند کرد و در بقیه خدمات از جمله پشتیبانی، مشاوره، تمرین و آزمون و ... با دانشجویان حضوری تفاوتی ندارند.

چطور برای ثبت نام اقدام

اگر تصمیم خود را برای ثبت نام نهایی گرفته اید و یا اینکه همچنان سوال هایی در ذهنتان دارید می توانید از زیر اقدام نمایید:

هنوز سوال و یا نیاز به مشاوره داری؟
ما به صورت اختصاصی و کاملا صادقانه پاسخ سوالات شما را می دیم. می تونی همین الان برای مشاوره و پیش ثبت نام رایگان اقدام کنید:
مشاوره و پیش ثبت نام رایگان
تصمیم قطعی برای ثبت نام گرفتی؟
اگر تصمیم قطعی برای ثبت نام گرفتی و انگیزه، زمان و پیشنیازهای فنی دوره رو داری می تونی همین الان با پرداخت مستقیم و سریع، ثبت نامت رو نهایی کنی :
پرداخت و ثبت نام نهایی