کد وردپرس : دسترسی به فایل های چندرسانه هر نویسنده بطور جداگانه

- visibility ٢ mode_comment

با نام و یاد خدا. سلام به دوستان سون لرن

گاهی شاید مدیریت سایت بخواد به فایل های چندرسانه ای هر نویسنده بطور جدا دسترسی داشته باشه. چون با زیاد شدن تعداد کاربرا دسترسی به فایل ها شاید کمی گیج کننده باشه. ما میخوایم با نوشتن یه کد کوچیک این امکان رو به مدیریت بدیم. به این صورت که تو بخش مدیریت کاربران برای هرکاربر لینک "فایل" رو اضافه کنیم تا با کلیک روی اون به فایل های همان کاربر دسترسی داشته باشیم.

تصویر کارمون:

کد زیر رو میتونین داخل فایل functions.php یا داخل فایل یه افزونه ازش استفاده کنید:

توضیح کد:

ما یه فیلتر ایجاد کردیم که عملیات (اکشن) های ردیف کاربرامون رو مورد تاثیر قرار بدیم(خط 5).  در تابع ارسالی، آرگومان اول که action هست و بصورت آرایه به تابع ارسالی میشه و محتوی اون مجموعه اکشن ها یا اقداماتی هست که برای هرکاربر وجود داره مثل "ویرایش و حذف". حالا ما هم یه اکشن دیگه به آرایه اضافه میکنیم. پارامتر دوم اطلاعات هر کاربر رو میگیره. بعد با توجه به شناسه هرکاربر یه لینک با کوئری ایجاد میکنیم که به صفحه رسانه ها مربوط میشه. در آخر که اکشن ما اضافه شده حالا آرایه رو که اکشن ما هم توش هست به خروجی میدیم تا اکشن جدید ما هم به لیست اضافه بشه.

info نکته :

پارامتر سوم و چهارم add_action به ترتیب "اولویت فیلتر" و "تعداد پارامترهایی که تابع ارسالی به فیلتر قبول میکنه" هستن که بصورت پیشفرض 10 و 1 هستن. چون میخوایم دو پارامتر به تابع ارسال کنیم (action,user_object) به دو پارامتر نیاز داریم پس "تعداد پارامترهای مورد قبول" رو مقداردهی میکنیم و برای اینکه این مقدار برای اولویت ارسال نشه مقدار پیشفرض اولویت که 10 هست رو قرار میدیم.

موفق باشید

comment دیدگاه کاربران
رایموند باغومیان

ممنون عالی بود…. 😉

omides

مرسی

نیاز به لاگین

برای ارسال دیدگاه و یا پرسیدن سوال خود در این قسمت، باید در سایت لاگین شوید.