یک فروشگاه با امکانات دلخواه خودتان بسازید

در دوره متخص ووکامرس یاد میگیرید چطور امکانات دلخواه رو به هسته ووکامرس اضافه کنید

تا یه فروشگاه پیشرفته و کاملا مطابق با سلیقه و میل خودتون داشته باشید !

کسب و کارهای آنلاین چگونه ایجاد می شوند؟

می توانیم با جرات بگوییم در زمانه ای زندگی می کنیم که اینترنت نقشی اساسی در زندگی همه ما بازی می کند، ما همه روزه از اینترنت برای موارد مهمی استفاده می کنیم مانند پیدا کردن اطلاعات ، پرداخت قبوض و واریز وجه، سفارش پیک موتوری آنلاین، خرید آنلاین یک بلیط،‌گرفتن تاکسی آنلاین ، سفارش یک پیتزا برای ناهار یا شام و حتی سفارش صبحانه. در دنیای امروز هر کسی که صاحب یک کسب و کار می باشد تمایل دارد درآمد خود را افزایش دهد و سود بیشتری کسب کند و این ممکن نیست مگر اینکه محصولات و خدمات خود را به مشتریان بیشتری عرضه کند و این مورد میسر نیست مگر بر پایه اینترنت و تمام ابزار هایی که این شبکه قدرتمند در اختیارشان قرار می دهد. یکی از موارد مهم در سال های اخیر ارائه محصولات و خدمات در بستر فروشگاه های آنلاین از طریق وب سایت می باشد که معمولا  برای طراحی و پیاده سازی این وب سایت ها،  با هزینه های گزاف از طرف شرکت های طراحی وب مواجه می شویم. سیستم مدیریت محتوای وردپرس که یک ابزار رایگان برای ایجاد وب سایت می باشد با قابلیت ها و انعطاف پذیری بالا این امکان را ایجاد کرد که هر کسی با هزینه بسیار ناچیر بتواند وب سایت خود را ایجاد کند و در ادامه این مسیر بود که فروشگاه ساز قدرتمند ووکامرس برای این سیستم مدیریت محتوا ایجاد شد تا هر کسی در عرض 3 دقیقه بتواند یک فروشگاه کامل داشته باشد. امکاناتی که ووکامرس در اختیار کاربران قرار  می دهند باعث می شود بتوانیم انواع امکانات سفارشی و پیشرفته برای وب سایت و فروشگاه خود پیاده سازی کنیم.

 

چه کسانی نیاز به فروشگاه اینترنتی دارند؟

قطعا تمام کسانی که یک کسب و کار محدود دارند می توانند محصولات و خدمات خود را در بستر بزرگ اینترنت عرضه کنند. این افراد در ابتدای کار نیاز دارند تا هر چه سریعتر و با امکانات مناسب فروشگاه خود را پیاده سازی کنند که قطعا در این مورد ووکامرس یکی از بهترین گزینه هاست. شما به عنوان یک توسعه دهنده یا صاحب کسب و کار می توانید تمام این موارد را انجام دهید و همه سفارشی سازی که باید بر اساس خدمات و محصولات شما انجام شود را خودتان پیاده سازی کنید.

ووکامرس چیست؟

ووکامرس محبوب ترین فروشگاه ساز سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد که در طی سال های اخیر رشد بسیار زیادی داشته است. این فروشگاه ساز با توجه به اینکه بر روی وردپرس نصب می شود، تمام امکانات وردپرس را به ارث می برد و  به شکل باور نکردنی می توان تمام بخش های آن را سفارشی کرد که همین مورد باعث شده است بسیاری از وب سایت ها با این مورد بتوانند فروشگاه خود را سریع و راحت برپا کنند.

ووکامرس چه قابلیت هایی دارد ؟

قابلیت های گسترده ووکامرس برای سفارشی سازی ظاهر فروشگاه باعث می شود بتوانیم انواع فروشگاه های محصولات فیزیکی و خدمات و هم چنین محصولات مجازی را توسط آن طراحی و پیاده سازی کنیم. هم چنین قابلیت توسعه افزونه های ووکامرس این امکان را فراهم می کند انواع و اقسام سفارشی سازی های در محیط مدیریت و هم چنین بر روی فرآیند های خرید و فروش به راحتی اعمال شود.

 

بعد از این دوره چه کارهایی می توانم انجام دهم؟

بعد از پایان دوره می توانید انواع قالب ووکامرسی را به صورت دلخواه پیاده سازی و کدنویسی کنید و هم چنین انواع افزونه های مورد نیاز برای توسعه بخش های مدیریتی و عملیاتی ووکامرس ایجاد کنید، در این دوره از افزونه قدرتمند Visual Composer استفاده خواهیم کرد که برای طراحی صفحات وب سایت به صورت کاملا گرافیکی استفاده می شود و شما قادر خواهید بود این صفحه ساز قدرتمند را به صورت دلخواه توسعه دهید. در ادامه هم با مباحث امنیتی وردپرس آشنا خواهیم شد که کمک بسیاری در حفظ و نگهداری وب سایت شما خواهد کرد.

این دوره برای چه کسانی مفید است ؟

 • من
 • تو
 • او

این دوره برا چه کسانی طراحی نشده است ؟

 • 1
 • 2
 • 3

در انتهای دوره چه توانایی هایی خواهید داشت ؟

 • 1
 • 2
 • 3

headset_mic روش های پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات در طول دوره


timelapse مدت زمان پشتیبانی دوره چقدر خواهد بود ؟

 • دانشجویان، در طول برگزاری دوره از پشتیبانی کامل برخوردار هستند.
 • پشتیبانی ویژه و پاسخگویی به سوالات تا 3 ماه پس از اتمام دوره نیز برقرار خواهد بود
 • در صورتی که این دوره زمینه ساز استخدام دانشجو تا پایان تابستان 1397 گردد، ما یک ماه اول استخدام وی نیز پشتیبانی خود را برای این عزیزان خواهیم داشت تا در ابتدای شروع به کار پشتشان به ما گرم باشد و استرسی از این بابت نداشته باشند!

headset_mic پشتیبانی سریع، پاسخگویی دقیق، از روش های مختلف


:: در طول برگزاری دوره و در بازه پشتیبانی دانشجویان بعد از دوره روش های مختلفی برای پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات کاربران در نظر گرفته شده است تا این عزیزان به سرعت و به راحتی سوالات خود را به دست مدرس رسانده و پاسخ بگیرند.

:: روش های پشتیبانی زیر برای دانشجویان این دوره در نظر گرفته شده است :

 • ارسال تیکت در سامانه پشتیبانی فنی دانشجو
 • ارسال پیام به تلگرام مدرس دوره
 • مطرح کردن سوال در گروه تلگرام مخصوص دوره و گرفتن راهنمایی و پاسخ سوالات از طریق مدرس و هم کلاسی ها

card_giftcard امکانات کمک آموزشی، هدایا و ارائه گواهی حضور در دوره


import_contacts جزوه شکیل و فلش مموری حاوی منابع مفید

یک فلش مموری حاوی منابع مفید و مورد نیاز دوره، به همراه دفتر/جزوه بسیار شکیل برای نظم دهی به یادداشت ها در کلاس، به دانشجویان عزیز ارائه می شود.

videocam ویدیوهای کلاس و جلسات برگزار شده

ویدیوهای ضبط شده جلسات دوره، حداکثر تا 48 ساعت پس از برگزاری هر جلسه در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.

assignment دو دوره مجازی رایگان و مرتبط با این دوره

دوره مجازی آموزش طراحی وب پیشرفته (HTML&CSS) و دوره مجازی آموزش حرفه ای PHP مجموعا به ارزش 183 هزار تومان، به عنوان هدیه به دانشجویان دوره اهدا خواهد شد تا با مرور آن ها برای این دوره آمادگی بهتر و بیشتری داشته باشند.

send گروه تلگرامی فعال و مخصوص دوره

گروه تلگرامی مخصوص این دوره می تواند کمک بسیار زیادی به دانشجویان دوره نماید. این گروه، بحث ها و پرسش و پاسخ های فنی هم کلاسی ها را شامل می شود و به کمک گرفتن سریع از همدیگر می انجامد. بازخوردی که از گروه های تلگرامی مخصوص دوره های حضوری گذشته داشته ایم، بسیار مثبت و ویژه است.


group جلسات مشاوره و دورهمی جهت رفع اشکالات

تا انتهای دوره و با هماهنگی دانشجویان، دو جلسه حضوری مشاوره و رفع اشکال جهت رفع ابهامات و مشکلات این عزیزان برگزار خواهد شد.

group_work گروه بندی و تشکیل تیم های همکاری

در ابتدای دوره اعضای کلاس در گروه های ۴ الی ۵ نفری تقسیم می شوند و برای هر گروه یک پروژه مخصوص معین می گردد که اعضای هر تیم در طول دوره با همکاری یکدیگر این پروژه را تکمیل کرده و به سرانجام می رسانند.

cloud تهیه سرور مجازی رایگان برای تست و کانفیگ

جهت تمرین و تست و کانفیگ سرور مجازی به هر دانشجو یک سرور مجازی رایگان (به مدت یک ماه) داده خواهد شد تا بستر لازم برای تمرین و فعالیت عملی در این زمینه را داشته باشند.

school گواهی شرکت در دوره

متخصص اندروید
دوست داری از طریق برنامه نویسی کسب درآمد کنی؟
اگر می خوای با برنامه نویسی وب و موبایل کسب درآمد کنی، جایی استخدام شی و یا حتی اینکه درامد ارزی داشته باشی، حتما دوره های متخصص سون لرن رو یه نگاه بنداز :
متخصص شو arrow_back

در انتهای دوره به تمامی دانشجویان عزیز گواهی شرکت در دوره را اعطا خواهیم کرد. در این گواهی میزان امتیازات کسب شده دانشجو و کد دسترسی به فعالیت های دانشجو در سون لرن ذکر شده است که برای معرفی و ارائه به شرکت ها برای استخدام بسیار مفید، موثر و بسیار کمک کننده خواهد بود.

check_circle تضمین کیفیت تدریس و مهارت های دانشجویان در انتهای دورهthumb_up تضمین کیفیت تدریس و محتوای آموزشی این دوره


:: منبع آموزشی خوب به همراه پشتکار و انگیزه کافی دو عامل اساسی در موفقیت فرایند یادگیری در هر زمینه ای هستند. ما جامعیت، کیفیت و ویژه بودن دوره متخصص لاراول را تضمین می کنیم. به جرات اعلام می کنیم که دوره ای با این سرفصل ها و با این یکپارچگی را در داخل کشور یافت نخواهید کرد. در صورتی که دانشجویان دوره نیز با انگیزه و پشتکار کافی این دوره را دنبال کنند ما تضمین می کنیم که در انتهای دوره یک توسعه دهنده حرفه ای لاراول خواهند بود که می توانند به راحتی در شرکت های فعال در حوزه طراحی و توسعه وب و لاراول استخدام گردند و یا اینکه ایده و وبسایت خود را به بهترین شکل ممکن پیاده سازی نمایند.

playlist_add مهارت ها و توانایی های ویژه دانشجویان در انتهای دوره


:: در صورتی که دانشجویان این دوره پشتکار و انگیزه کافی را داشته باشند، جلسات دوره را به صورت منظم شرکت نمایند و به تمرین ها و آزمون های دوره در موعد مقرر پاسخگو باشند ما تضمین می کنیم که در پایان دوره این عزیزان توانایی های ویژه زیر را خواهند داشت :

 • توانایی کدنویسی حرفه ای در فریمورک لاراول
 • توانایی تست کدها
 • توانایی توسعه کدها بر روی سرورهای VPS
 • توانایی توسعه وب سرویس های برای برنامه های موبایل آندروید و IOS
 • توانایی تولید پکیج های لاراول
 • توانایی کار با فایل های استاتیک از طریق task runnerها و مدیریت آنها
 • توانایی ساختاری بندی و کدنویسی برای برنامه های سازمانی
 • توانایی تولید برنامه های بلادرنگ

attach_moneyکسب درامد پس از دوره


:: دانشجویان عزیز، در صورت داشتن پشتکار و انگیزه مناسب، پس از اتمام این دوره یک Developer حرفه ای لاراول خواهند بود. برای یک توسعه دهنده حرفه ای چند راه برای کسب درامد وجود دارد.

 • در وهله اول ما دانشجویان برتر دوره را به حامیان دوره و معتبرترین وبسایت هایی که به نیروی لاراول نیاز دارند معرفی خواهیم کرد. در صورت استخدام در اینگونه شرکت ها حداقل درامد ماهانه برای یک توسعه دهنده حرفه ای 3 میلیون تومان خواهد بود!
 • در وهله دوم و پس از گذراندن این دوره، شما می توانید خودتان سفارش پروژه دریافت نموده و انجام دهید. با توانایی هایی که در این دوره بدست خواهید آورد قادر خواهید بود پروژه های که ارزش آن ها به چندین میلیون تومان میرسد، دریافت کرده و انجام دهید.
 • و در انتها اگر ایده و فکر نابی دارید، می توانید با مسائلی که در این دوره آموختید کسب و کار خود را آغاز کنید. چه بسا که یک استارتاپ موفق و پر رونق را راه اندازی نمودید!

لازم به ذکر است فقط از دو دوره اخیر متخصص در سون لرن بیش از 20 نفر از دانشجویان درخواست استخدام در شرکت ها را دادند که 15 نفر از آنها رسما به استخدام شرکت های معتبر ازجمله سون لرن، میهن وردپرس، فرادرس، همیار وردپرس، لوناتو و ... درآمدند.

place زمان، مکان و جزئیات برگزاری دوره

local_library مدرس دوره :

 • مهندس کیوان علی محمدی
 •  هم بنیان گذار و توسعه دهنده ارشد سون لرن
 •  سابقه کار در نت برگ به عنوان Senior Developer
 • سابقه کار در استارتاپ های آواتک به عنوان برنامه نویس ارشد
 • برنامه نویس ارشد در همیار وردپرس
 • بیش از 5 سال سابقه تدریس تخصصی برنامه نویسی در حوزه وب

 

announcement ظرفیت محدود پذیرش دانشجو :


:: ظرفیت پذیرش دانشجو در این دوره حداکثر ۲۰ نفر می باشد .

place مکان برگذاری دوره و کلاس ها :


:: کلاس های حضوری سون لرن در آدرس ذیل (با دسترسی بسیار مناسب از طریق مترو و BRT) برگزار می گردند :

 • تهران - بالاتر از چهارراه ولیعصر - خیابان بزرگمهر - مجتمع اداری بزرگمهر (جنب بانک توسعه تعاون) - طبقه 5 - واحد 503
 • شماره تماس : 021۴۴۹۵۳۲۵۸ (ساعات پاسخگویی: 10 صبح الی 6 عصر)


arrow_back تاریخ شروع دوره :


تاریخ شروع این دوره ، شنبه 18 آذر ماه 1396 خواهد بود.

timelapse مدت زمان کل دوره :


بازه برگزاری دوره جامع متخصص لاراول از 18 آذر ماه تا اواسط اسفند ماه 96 (حدودا 3 ماه) می باشد. این دوره مجموعا شامل 90 ساعت آموزش حضوری خواهد که در 23 جلسه 4 ساعته برگزار می گردد.

schedule زمانبندی و ساعت برگزاری جلسات :


:: در هر هفته دو جلسه از این دوره در روزهای شنبه و سه شنبه برگزار می گردد:

» شنبه ها و سه شنبه ها، ساعت 4 الی 8 عصر

» جلسات برگزار شده در این روز ها در سه بخش 70 دقیقه ای برگزار می گردد. لازم به ذکر است دو تایم  15 دقیقه ای وقت برای استراحت دانشجویان و پذیرایی از آن ها، بین برگزاری دو بخش لحاظ خواهد شد.


7L-office

سرفصل های دوره جامع متخصص ووکامرس

سرفصل ها اینجا ...

:: سوالات متداول


برای شرکت در دوره چه پیش نیاز هایی رو باید بلد باشیم ؟
برای شرکت در این دوره نیاز دارید تا مقدمات طراحی وب شامل کد های html و css و هم چنین کدنویسی مقدماتی زبان PHP رو بلد باشید.
چه تضمینی برای یادگیری موثر و کاربردی در این دوره وجود دارد؟
شما با یادگیری اصولی و حرفه ای آموزش ها و هم چنین گذراندن بیش از 20 تمرین + 9 آزمون به تناسب فصل های آموزشی + 1 آزمون جامع تا حد بسیار بالایی یادگیری خود را تضمین می کنید.
آیا می توانم شغل مناسبی متناسب با این دوره داشته باشم ؟
-
برخی از شرکت های مهم و معتبر برای جذب فارغ التحصیلان دوره متخصص لاراول اعلام آمادگی کرده اند و علاوه بر آن فعالیت به عنوان توسعه دهنده فری لنسر (آزاد کار) برای شما بسیار میسر خواهد بود.
پشتیبانی دوره به چه صورت خواهد بود؟
از طریق پنل کاربری که در اختیار شما قرار خواهد گرفت می توانید تیکت های پشتیبانی در موضوع مربوطه ارسال کنید و در اسرع وقت از مدرس پاسخ خود را دریافت کنید. هم چنین در گروه تلگرامی دوره می توانید مشکلات خود را با سایر دانشجویان و اساتید به اشتراک بگذارید.
آیا به ویدیو ها و فایل های جلسات دسترسی داریم ؟
تا حداکثر 48 ساعت بعد از هر جلسه تمام ویدیو های مورد نیاز + فایل های پروژه ها در پنل کاربری مخصوص دانشجویان دوره قرار خواهد گرفت.
به همراه آوردن لپ تاپ ضروری می باشد؟
توصیه می شود برای دقت در مطالب گفته شده در کلاس از آوردن لپ تاپ خودداری کرده و تمام حواس خود را برای یادگیری عمیق مفاهیم جمع کنید. بعد از هر جلسه فایل های ویدیویی کلاس  + ویدیوی صفحه لپ تاپ مدرس از طریق پنل کاربری در دسترس خواهد بود.
تمرین ها و آزمون های دوره به چه صورت برگزار می گردد ؟
تمامی آزمون ها و تمرین های دوره بر اساس سرفصل ها و زمان مناسب از برگزاری جلسه در پنل کاربری دانشجویان قرار خواهد گرفت. تمرین ها و آزمون ها بر اساس میزان مهارت دارای سطوح مقدماتی تا پیشرفته می باشد و دانشجو بر اساس این سطوح و کیفیت پاسخ گویی به آنها امتیاز تخصص (xp) دریافت خواهد کرد.

person_add هزینه دوره و نحوه ثبت نام


هزینه ثبت نام این دوره، یک سرمایه گذاری بزرگ برای آینده شماست!


monetization_on ثبت نام حضوری :

:: مبلغ سرمایه گذاری برای این دوره 3.45 میلیون تومان می باشد که در صورت پرداخت نقدی و تسویه یک باره شامل 500 هزار تومان تخفیف پرداخت نقدی شده و مبلغ 2.95 میلیون تومان را خواهید پرداخت.

:: امکان پرداخت اقساطی در 4 قسط 862 هزار تومانی نیز وجود دارد.

 

monetization_on ثبت نام غیرحضوری :

:: شهرستانی های عزیز و دوستانی که امکان شرکت در دوره به صورت حضوری را ندارند می توانند به صورت غیر حضوری مطالب دوره را دریافت نمایند. ویدیو های کلاس + تمامی فایل های پروژه از طریق پنل کاربری در دسترس دانشجویان عزیز قرار خواهد گرفت. این دوستان همه امکانات و امتیازات دانشجویان حضوری (به جز شرکت در جلسه کلاس و دورهمی های حضوری) را خواهند داشت.

این دوستان با ارسال درخواست می توانند از هزینه ثبت نام غیر حضوری مطلع گردند.

person_add نحوه ثبت نام در دوره :

:: با توجه به اینکه شرکت های معتبری از ما تقاضای معرفی نیروی توسعه دهنده کرده اند، حساسیت خاصی در برگزاری با کیفیت این دوره داریم و قبل از پذیرش دانشجو تاکید داریم که با متقاضیان صحبت نماییم و نکات و توضیحات لازم را با ایشان مطرح کنیم.

:: شما دوست عزیز می توانید تقاضای خود را برای ثبت نام در این دوره از زیر برای ما ارسال نمایید. در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

:: با توجه به ظرفیت محدود دوره (۲۰ نفر) طبیعتا اولویت با  عزیزانی است که تقاضای ثبت نام خود را سریعتر ارائه نموده اند:

:: همچنین، در صورتی که برای کسب اطلاعات در مورد این دوره عجله دارید می توانید با دفتر سون لرن به شماره 021۴۴۹۵۳۲۵۸ تماس حاصل نموده و سوالات و ابهامات خود را مطرح نمایید.

 


توجه:

ظرفیت ثبت نام دوره به صورت حضوری و غیر حضوری فقط ۲۰ نفر می باشد!

پیش نیاز های دوره

آشنایی با سیستم مدیریت محتوای وردپرس و اشنایی مقدماتی با زبان PHP پیش نیاز های این دوره می باشد.

داشتن انگیزه، زمان و پشتکار کافی، هم از پیشنیاز های مهم این دوره می باشد.

همین الان درخواست مصاحبه و ثبت نام بده و برای آینده شغلیت سرمایه گزاری کن ...

.: در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت :.

متن

7Learn Telegram Channel در تلگرام پاسخگوی شما هستیم ...