xml در طراحی وبلاگ

این تاپیک 4 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  sh@@@di ،‏ 3 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1131 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 16 سپتامبر 2013     12:13 ب.ظ #

sh@@@di

Subscriber
2 پست3 تاپیک

من میخوام یه وبلاگ درست کنم ولی نمیدون به Xml نیاز داره یا نه!

اصلا چه موقع باید از xml استفاده کرد؟

یه سوال دیگه اینکه اگه بخوام با css طراحی کنم برای بلاگفا باید حتما از کدهای یلاگفا استفاده کنم بدون استفاده از اونا امکانش هست؟

0  تشکر
دوشنبه ، 16 سپتامبر 2013     3:34 ب.ظ #

mehran90

Subscriber
72 پست5 تاپیک

اگه منظورتون قالب وبلاگ هست برای طراحی قالب باید از کدهای بلاگفا استفاده کنید اما برای ویرایش میتونید بدون استفاده از اون کدها یکم تغییر بدید قالب رو فقط یکم!

1  تشکر
دوشنبه ، 16 سپتامبر 2013     5:45 ب.ظ #

sh@@@di

Subscriber
2 پست3 تاپیک

[quote=16029]اگه منظورتون قالب وبلاگ هست برای طراحی قالب باید از کدهای بلاگفا استفاده کنید اما برای ویرایش میتونید بدون استفاده از اون کدها یکم تغییر بدید قالب رو فقط یکم![/quote]

میشه در مورد xml هم توضیح بدین چه موقع احتیاجه که ازش استفاده شه

0  تشکر
دوشنبه ، 16 سپتامبر 2013     5:48 ب.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

سلام استفاده از xml توی طراحی های ساده بکار نمیره مثلا توی rss ها و sitemap ها کاربرد داره....

در ضمن قالب رو تنها با Css نمیشه ساخت به html  و قطعه ای کد هم javascript احتیاج دارید(قسمت نظرات)...

برای ساخت قالب بلاگفا همه ی تگهای اجباری را استفاده کنید....

مثل

و...

1  تشکر
دوشنبه ، 16 سپتامبر 2013     6:07 ب.ظ #

sh@@@di

Subscriber
2 پست3 تاپیک

[quote=16046]سلام استفاده از xml توی طراحی های ساده بکار نمیره مثلا توی rss ها و sitemap ها کاربرد داره.... در ضمن قالب رو تنها با Css نمیشه ساخت به html و قطعه ای کد هم javascript احتیاج دارید(قسمت نظرات)... برای ساخت قالب بلاگفا همه ی تگهای اجباری را استفاده کنید.... مثل
<BLOGFA>
<BlogComments>
و... [/quote]

من یه قالب بلاگفا گرفتم و با دریم ویور اجراش کردم اما کدهای بلاگفا رو دقیقا نشون میده مثلا وسط صفحه کد بلاگفا نوشته!  میخواستم مطمئن شم که اگه قالبو بذارم  نکنه باز نشون داده بشن؟؟

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .