برنامه نویسی و طراحی ماشین حساب

این تاپیک 4 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 4 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 3293 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 18 اکتبر 2012     10:13 ب.ظ #

mahanhulk

Subscriber
0 پست1 تاپیک

سلام

شب همگی بخیر

من میخوام ماشین حساب طراحی کنم

کدها وارد میشن

اما اعداد توی مانیتور دیده نمیشن

من کدها رو میزارم

لطفا راهنمایی کنید

<head>
<title>calculator</title>
</head>

<body>
<script>

</script>

<table width="179" border="1" background="../Pictures/0.128016001334819805_taknaz_ir.jpg">
<tr>
<td colspan="4" ><input type="text" name="monitor" size="28" /></td>
</tr>
<tr align="center">
<td width="33"><input id="1" type="button" value="1" name="yek" onclik="calculator.monitor.value +='1'"  /></td>
<td width="39"><input id="2" type="button" value="2" name="do" onclik="calculator.monitor.value +='2'" /></td>
<td width="39"><input id="3" type="button" value="3" name="se" onclik="calculator.monitor.value +='3'" /></td>
<td width="40"><input id="-" type="button" value="-" name="tafrigh" onclik="calculator.monitor.value +='-'" /></td>
</tr>
<tr align="center">
<td><input id="4" type="button" value="4" name="chahar" onclik="calculator.monitor.value +='4'" /></td>
<td><input id="5" type="button" value="5" name="panj" onclik="calculator.monitor.value +='5'" /></td>
<td><input id="6" type="button" value="6" name="shesh" onclik="calculator.monitor.value +='6'" /></td>
<td><input id="X" type="button" value="X" name="zarb" onclik="calculator.monitor.value +='X'" /></td>
</tr>
<tr align="center">
<td><input id="7" type="button" value="7" name="haft" onclik="calculator.monitor.value +='7'" /></td>
<td><input id="8" type="button" value="8" name="hasht" onclik="calculator.monitor.value +='8'" /></td>
<td><input id="9" type="button" value="9" name="noh" onclik="calculator.monitor.value +='9'" /></td>
<td><input id="%" type="button" value="%" name="baghimande" onclik="calculator.monitor.value +='%'" /></td>
</tr>
<tr align="center">
<td><input id="c" type="button" value="c" name="shoro" onclik="calculator.monitor.value =''" /></td>
<td><input id="0" type="button" value="0" name="tefr" onclik="calculator.monitor.value +='0'" /></td>
<td><input id="x^2" type="button" value="x^2" name="tavane dovom" onclik="calculator.monitor.value +='x^2'" /></td>
<td><input id="=" type="button" value="=" name="mosavi" onclik="Calculator.monitor.value = eval(Calculator.monitor.value)" /></td>
</tr>
</table>

</body>
</html>

4  تشکر
جمعه ، 19 اکتبر 2012     11:41 ب.ظ #

nazan

Subscriber
2 پست0 تاپیک

من باید یه خود آموز درست کنم در باره ی css3 یا asp.net یا php یا uml!
متاسفانه اطلاعات خیلی خیلی کمی دارم درباره ی این موضوعها!
نمیدونم باید چیکار کنم!
اگه میشه راهنماییم کنید.ممنونم

1  تشکر
شنبه ، 20 اکتبر 2012     12:09 ق.ظ #

nazan

Subscriber
2 پست0 تاپیک

کــــــــــــــــــــــــــــــــــمکم کـــــــــــنید!

اطلاعاتم واقعا کمه!

1  تشکر
یکشنبه ، 21 اکتبر 2012     4:09 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

کد بد کپی شده .

لطفا بزارید توی یه فایل آپلود کنید و بزارید اینجا ...

ممنون

1  تشکر
چهار شنبه ، 14 نوامبر 2012     12:09 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

از این کد ماشین حساب میتونید استفاده کنید : 
http://upit.cc/f/97b06574.html

5  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .