messagebox

این تاپیک 7 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 3 سال و 9 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1041 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 2 مارس 2013     7:47 ب.ظ #

sana_esi

Subscriber
VIP
72 پست34 تاپیک

میخواستم ببینم  دستو ری توی php   وجود داره که جعبه پیغام نشون بده.توی جاوا هستش ولی بدردم نمی خوره.لطف کنید زودتز جواب بدین.با تشکر

0  تشکر
شنبه ، 2 مارس 2013     9:06 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیز میتونی از همچین کدی استفاده کنی،البته اینم جاوا اسکریپته ولی فکر کنم کارتو راه بندازه.

2  تشکر
شنبه ، 2 مارس 2013     9:18 ب.ظ #

sana_esi

Subscriber
VIP
72 پست34 تاپیک

از جوابی که دادین ممنون ولی من مسیج باکسی میخوام که دکمه های yes,noیا هرچیزی مثل اینا داشته باشه

0  تشکر
شنبه ، 2 مارس 2013     9:38 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب اینو زدوتر میگفتی،کافیه به جای alert از confirm استفاده کنی،برای نحوه استفاده هم این تاپیک رو ببین

1  تشکر
شنبه ، 2 مارس 2013     10:02 ب.ظ #

sana_esi

Subscriber
VIP
72 پست34 تاپیک

اگه بخوام مقداری را که confrim بر می گردونه را توی یه متغیر از نوع phpبریزیم باید چیکار کنم هر کاری میکنم نمی شه؟

0  تشکر
شنبه ، 2 مارس 2013     10:54 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

php اسکریپت سمت سروره و جاوا اسکریپت اسکریپت سمت کلاینت،فکر کنم برای این کار شما نیاز به استافده از Ajax داشته باشین که من بلد نیستم متاسفانه،البته یه راه دیگه بلدم،یه کلک رشتی،شما یه تگ مخفی ایجاد کنید (input hidden) و مقدارشو صفر بدید و بعد کد confirm رو اجرا کنید اگه جواب بله بود مقدار تگ مخفی تبدیل بشه به یک و گرنه همون صفر بمونه،حالا با کد php مقدار اون تگ مخفی رو چک کنید.

اینم یه تابع جاوا اسکریپت برای اجرای confirm:

تابع fire یه مقدار میگیره که id همون تگ مخفیه.

اون لینکی هم که میخوای با کلیک روش confirm اجرا بشه کافیه ویژگی onclick رو براش به صورت زیر تعریف کنی :

3  تشکر
شنبه ، 2 مارس 2013     11:03 ب.ظ #

sana_esi

Subscriber
VIP
72 پست34 تاپیک

از را هنمایی که کردین ممنونم درست شد

0  تشکر
شنبه ، 2 مارس 2013     11:11 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خواهش میکنم،تیم سون لرن از مدیر محترم آقای آوند گرفته تا دوستانی مانند آقای صالحی،آقای دریس،آقای حیدری،آقای رحیم زاده،آقای معراجیان و بنده که کوچیکترینشون در این مباحث هستم  همواره هدفش همین بوده که بتونه پاسخگوی سوالات کاربرانش باشه.

پرسیدن عیب نیست،ندانستن عیب است.

موفق و موید باشید.

2  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .