error در کد تاریخ

این تاپیک 6 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  lili ،‏ 3 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 915 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 26 ژوئن 2013     11:40 ب.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

سلام من میخوام زمانیکه کسی پیغام میفرسته و من توی پنل اون و میگیرم همراه با اطلاعات ببینم که در چه تاریخی این پیغام ارسال شده یه تابع date گرفتم و توی فایلم گذاشتم ولی از کد ام ایراد میگیره میشه یه نگاهی بهش بندازین؟ خیلی خیلی ممنون میشم.

0  تشکر
چهار شنبه ، 26 ژوئن 2013     11:41 ب.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

از $pday ایراد میگیره و وقتی که حذف میکنم ایراد نیمگیره ولی توی دیتابیس به صورت 0000.00.00 ذخیره میشه و نشون داده میشه

0  تشکر
پنجشنبه ، 27 ژوئن 2013     4:56 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

این کارا که لازم نیست .

یه فیلد به نام send_date در جدول دیتابیست اضافه کن و مقدار پیش فرضش رو on Insert TIMESTAMP بزار . اینطوری خودکار وقتی یه سطر تو جدول قرار میگیره تاریخش توی اون فیلد ثبت میشه . بعد می تونی اون تاریخو از جدول بگیری و پردازش کنی و نمایش بدی ..

2  تشکر
پنجشنبه ، 27 ژوئن 2013     11:51 ب.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

بینهایت ممنون از راهنماییتون

0  تشکر
یکشنبه ، 30 ژوئن 2013     10:03 ب.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

ببخشید یه مشکلی پیش اومد : من توی دیتابیس این فیلد و درست کردم به همین نام تایپ اون و TIMESTAMP گذاشتم و پیش فرض اون فقط چندتا گزینه داشت :

NOne

As defined

Null

CURENT_TIMESTAMPE که من این گزینه رو انتخاب کردم اون گزینه ایی که شما گفتید نبود من اول as defined و انتخاب کردم و یه تکست فیلد باز شد و اونجا نوشتم on Insert TIMESTAMP ولی قبول نکرد این CURENT_TIMESTAMPE و که انتخاب کردم بازم تاریخ و 0000.00.00 و ساعت هم 0000 نشون میده

0  تشکر
دوشنبه ، 1 جولای 2013     2:52 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

همون CURENT_TIMESTAMPE رو بزار . با انجام اینکار وقتی سطری به جدول اضافه میشه زمان کنونی توی اون ستون ثبت میشه . می تونی یه سطر جدید بزاری و ببینی ...

0  تشکر
پنجشنبه ، 25 جولای 2013     12:39 ق.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

ببخشید من هنوز مشکل تاریخم حل نشده برای اینکه تاریخ وارد بشه به دیتابیسم باید توی کد insert توی قسمت value خالی بذارم جاش و یا متغییر برای date تعریف کنم؟ فکر کنم که اصلا تاریخ وارد دیتابیس نمیشه میشه بگید چیکار کنم که تاریخ وارد دیتابیس بشه؟ الان نمیدونم بای به صورت متغییر تعریف کنم یا یا اینکه خالی بذارم جاشو؟؟؟

3  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .