به وسط آوردن سایت و یا وبلاگ توسط css

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 4 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 1968 بازدید داشته است .

تگ شده :  , , , ,

نویسنده پست
دوشنبه ، 26 نوامبر 2012     3:56 ب.ظ #

zabih

Subscriber
1 پست1 تاپیک

سلام آقا لقمان از  دیزاین سایت تون خیلی خوشم اومد به خصوص این Navigation Bar طرف چپ صفحه با افکت سبزش.

من از شما سه تا سوال داشتم.

۱- اینکه چطور میتونم content سایت مو طوری تنظیم کنم که اگه سایت تو یه اسکرین بزرگ باز بشه content سایت در وسط نمایش داده بشه و فاصله دو طرف اسکرین رو یه رنگی براش ست کنم و اگه تو یه اسکرین کوچیک سایت رو باز کنی تمام اسکرین رو پر کنه و فاصله ای در اطراف دیده نشه.

۲- میخوام برای Main Navigation Bar Button  هام طوری کد بنویسم که وقتی mouse hover میشه sub-link  ها (sub buttons) طوری باز بشه که بقیه content سایت در بک راوند این sublink ها نره بلکه content بیاد کمی پایین و برای sublink ha جا (فضا) باز بشه. بطور مثال www.uleth.ca رو ببینید.

۳- آیا کدام سرویس رایگانی سراغ دارید که بتونیم یه سایت دینامیک رو بتونیم رایگان آپلود کنیم بدون هزینه. اگه محدودیت هایی هم داشته باشه مثل تبلیغات و ازین جور چیزا مشکلی نیست.

در ضمن باید یاد آوری کنم که با وب و html ,cssو php آشنایی دارم و  اگه شما یه راهنمایی با کد های CSS در مورد کنین ممنون میشم.

1  تشکر
دوشنبه ، 26 نوامبر 2012     4:09 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

در مورد سوال اولت . کلا توصیه میشه که حداقل پهنای سایت 900px باشه . چون تقریبا الان بیش از 95 درصد مانیتور ها اینو در سایز خودش نشون می دن و نیازی به اسکرول افقی نیست .

معمولا کل سایت رو در یک تگ div می زارن . یه پهنای ثابتی (1000 پیکسل خوبه) بهش میدن و با استفاده از ویژگی margin در css اونرو همواره وسط نگه میدارن :
<div class="wrap">Your Site Codes</div>
div.wrap{
width:1000px;
margin:0 auto;
}

سوال دومت رو متوجه نشدم .

برای هاست رایگان هم اینو ببین :

http://www.prchecker.info/web-hosting/top-10-free-web-hosting-sites/

2  تشکر
دوشنبه ، 26 نوامبر 2012     5:19 ب.ظ #

zabih

Subscriber
1 پست1 تاپیک

سلام ممنون از جوابا تون.

در مورد سوال دومم :

توی سایت www.uleth.ca این افکتی رو که روی people, academics, research, about و resource  بکار انداخته شده رو میگم که وقتی ماوس رو روش میبری اسلاید شو میاد پایین و لینک های فرعی  future students, facilities & schools VP resesarch...... بازمیشه که در ماوس اوور پشت زمینه شون زرده.

0  تشکر
دوشنبه ، 26 نوامبر 2012     7:48 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

یه div رو زیر navigationش گذاشته که اول hide هست یا ارتفاعش صفر . با رفتن موس روی اون ارتفاع div اضافه میشه . انیمیشنش رو هم که با jquery میشه انجام داد . اینو ببین :

http://www.w3schools.com/jquery/jquery_slide.asp

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .