علت عدم پشتیبانی dreamweaver از css3

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  keramatfar ،‏ 3 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 837 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 9 جولای 2013     7:41 ب.ظ #

keramatfar

Subscriber
20 پست7 تاپیک

سلام خسته نباشید من در برنامه dreamweaver یک فایل css باز کردم. اماخصوصیت transform را نمیشناسد. لازم به ذکر است که من تازه css را یاد گرفتم و یک نمونه ی ساده هم درست کردم. اما حالا که میخواهم از css3 استفاده کنم کدهای آن مانند transform را نمیشناسد.ایا باید برای استفاده از css3از فایل یا برنامه خاصی استفاده کرد.

ممنون میشم اگر کمکم کنید

0  تشکر
سه شنبه ، 9 جولای 2013     9:17 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

دوست عزیز برای تاپیک هایی که ایجاد می کنید از عنوان مناسب استفاده کنید

ویژگی های css3 مانند transform و غیره در دریم ویور پشتیبانی میشودولی بطور پیش فرض در پراپتی های دریم ویور نیست و خودتون باید اون ها رو تایپ کنید و اگر کد رو مینویسد و در مرورگر اجرا نمیشود باید کدهای css3 را برای مرورگرهای مختلف تعریف کنید مانند کد زیر

همونطور که میبینی در خط اول خاصیت transform بصورت ساده و در خط های بعدی در ابتدای آن عباراتی مانند webkit و moz و غیره اضافه شده که برای معرفی خاصیت transform به مرورگر های مختلف مثل کروم فایر فاکس ,ie و... هستش.برای درک بهتر هم این مطلب رو مطالعه کن...

3  تشکر
چهار شنبه ، 10 جولای 2013     11:11 ق.ظ #

keramatfar

Subscriber
20 پست7 تاپیک

[quote=12658]دوست عزیز برای تاپیک هایی که ایجاد می کنید از عنوان مناسب استفاده کنید ویژگی های css3 مانند transform و غیره در دریم ویور پشتیبانی میشودولی بطور پیش فرض در پراپتی های دریم ویور نیست و خودتون باید اون ها رو تایپ کنید و اگر کد رو مینویسد و در مرورگر اجرا نمیشود باید کدهای css3 را برای مرورگرهای مختلف تعریف کنید مانند کد زیر
img { transform: rotate(50deg); -webkit-transform: rotate(50deg) -moz-transform: rotate(50deg); -o-transform: rotate(50deg); }
همونطور که میبینی در خط اول خاصیت transform بصورت ساده و در خط های بعدی در ابتدای آن عباراتی مانند webkit و moz و غیره اضافه شده که برای معرفی خاصیت transform به مرورگر های مختلف مثل کروم فایر فاکس ,ie و... هستش.برای درک بهتر هم این مطلب رو مطالعه کن... [/quote]

ممنون خیلی کمکم کردید

ازسایت خوبتون هم تشکر می کنم واقعا خسته نباشید

0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .