comment.php bootstrap

این تاپیک 6 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  mohammad karimi ،‏ 1 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 337 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 27 نوامبر 2015     1:43 ب.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

سلام دوستان من قالب سایتم با فریمورک بوت استرپ است برای بخش دیدگاه هم من با بوت استرپ وبه کمکمی اموزش که دراین سایت بود پیاده سازی کردم خب من میخواستم بدونم فایل comment.php بوت استرپی وجود ندارد که بشه فراخوانی اش کرد وباهاش کارکرد.

0  تشکر
جمعه ، 27 نوامبر 2015     2:36 ب.ظ #

محمد

Subscriber
87 پست0 تاپیک

سلام

دوسته عزیز بوت استرب سمته مشتریه یا همون UI و هیچ ربطی به زبانای سمته سرور نداره

0  تشکر
جمعه ، 27 نوامبر 2015     2:38 ب.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

خب من الان چطوری فرم نظرات بوت استرپ ریسپانسیو ایجاد کنم.فرمشو با بوت استرپ طراحی کردم.

0  تشکر
جمعه ، 27 نوامبر 2015     3:40 ب.ظ #

محمد

Subscriber
87 پست0 تاپیک

منظورتون اینه که چجوری کاری کنید که کاربر بتونه ثبت نام کنه؟
اگه منظورتون اینه میتونید از طریق وردپرس اقدام کنید یا میتونید cms اختصاصی طراحی کنید هر کدوم مد نظر شماست بگید تا ادامشو راهنمایی کنم

0  تشکر
جمعه ، 27 نوامبر 2015     3:44 ب.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

اقا محمد من منظورم ورد پرس است من قالب سایتم را ایجاد کردم خب الان صفحه سینگل نیاز به دیدگاه ها یا همان نظرات کاربران دارم فرمشم با بوت استرپ پیاده کردم ادامه اشونمیدونم باید چیکار کنم.ممنون میشم کمکم کنید خیلی خیلی به این کار نیاز دارم ممنونتون میشم.

0  تشکر
جمعه ، 27 نوامبر 2015     4:11 ب.ظ #

محمد

Subscriber
87 پست0 تاپیک

یکی از ساده ترین راه هاش استفاده از افزونه هست که لینکشو براتون میذارم
http://www.7learn.com/content-management-system/wp/wp-theme-my-login-plugin
خب وقتی این پست رو بخونید متوجه میشید بعدش شما استایلی که به اون فرمتون دادید رو به این افزونه بدید و هرجور که دوست دارید این افزونه رو طراحی کنید

0  تشکر
جمعه ، 27 نوامبر 2015     4:44 ب.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

من سیستم لاگین نمیخوام دیدگاه میخوام کاربران ثبت کنند ثبت دیدگاه در سایتم پیاده کنم.

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .