border اضافی

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  حسین محمدی ،‏ 2 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 800 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 27 مارس 2014     11:32 ق.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

سلام و عرض ادب خدمت تمامی اساتید و دوستان

این تصویری رو که پیوست کردم مشاهده کنید.

http://uploadtak.ir/images/66hr2d0sbh9l8tp27e4k.png

دور تصویر که با css sprite درستش کردم یه border اومده که اصلا معلوم نیست چطور این border ایجاد شده...همه ی تصاویر هم اینطوری هستند...

جالب اینه که همه ی کدهای css رو برداشتم و فقط sprite ها رو برنداشتم بازهم دورش border داشت..

این هم کد مربوط به این تصویر

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
پنجشنبه ، 27 مارس 2014     8:33 ب.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

یه سوال دیگر

اگر بخوایم به تصویر آدرس ندیم و سپس با جی کوئری به 10 تا تصویر یک آدرس بدیم....آیا 10تا درخواست به سرور ارسال میشه یا یکی؟؟؟

اگه بخواهیم تعداد درخواست ها کم بشه چه کنیم؟؟؟؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 27 مارس 2014     11:36 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

برای اینکه از درخواست ها کم کنید باید از css sprites  استفاده کنید، فایل های js  رو ادغام کمید، فایل های css رو هم همینطور

0  تشکر
جمعه ، 28 مارس 2014     9:07 ق.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

سلام و عرض ادب خدمت استاد آوند

قضیه از این قراره که توی کروم وقتی یه عکسی لود نمیشه یا آدرسش اشتباهه  اون عکس یه border اضافی میده...وقتی هم میخوام با تگ div اضافه کنم خب میدونید که block هست وقتی inline میشه اصلاً معلوم نیست کجا میره...(خودم احتمال میدم از بوت استرپ باشه) الان تصویر رو با تگ img لود میکنم با css sprite که همون border اضافی رو داره من یه راه حلی رو پیدا کردم و اون هم اینه که یه سورس به تصویر بدیم که آدرس یک تصویر مخصوص هست که این تصویر 1در 1 هست..

میخواستم ببینم آیا اگه به ده تا تصویر توسط جی کوئری یک آدرس بدیم،آیا 10تا درخواست ارسال میشه؟؟؟

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .