API

این تاپیک 7 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد اسفندیاری ،‏ 6 ماه و 1 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 216 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 23 می 2016     4:12 ب.ظ #

حامد شجایی

Subscriber
42 پست30 تاپیک

سلام. برنامه نویسی API (وب سرویس) دقیقا چیه؟ برای کار باهاشون چه باید کرد؟ کسی با APIهای تلگرام آشنایی داره؟

0  تشکر
سه شنبه ، 24 می 2016     12:01 ق.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

ببینید معمولا سایتای معروف که امکانات ویژه ای دارن اونا رو در اختیار دیگر برنامه نویسان قرار میدن تا از اون قابلیت ها در سایت یا اپلیکیشن خودشون استفاده کنن.....مثلا همین دکمه G+ که در سایتای مختلف قرار داده شده یکی از api های google plus هست و یا مثلا ورود به سایت از طریق google و Facebook یک api هستند که این سایتا در اختیار ما قرار دادن. تلگرام هم همچنین چیزی رو داره و در مستندات وdocumentation اون در مورد این api توضیح داده شده

درون خود سایت قرار دارد

موفق باشید

1  تشکر
چهار شنبه ، 25 می 2016     10:54 ق.ظ #

حامد شجایی

Subscriber
42 پست30 تاپیک

ممنون از توضیحاتتون . می شه لطفا یکی از نمونه API های تلگرام را در غالب php استفاده کنید که من متوجه شم؟

0  تشکر
چهار شنبه ، 25 می 2016     1:20 ب.ظ #

حامد شجایی

Subscriber
42 پست30 تاپیک

در واقع دنبال اینم که وقتی کاربر در سایت موبایلشو وارد می کنه به کانال شرکت invite بشه. اصلا به نظر شما شدنیه؟ یا یک تلگرامی بره که بهش کانال رو معرفی کنه

0  تشکر
پنجشنبه ، 26 می 2016     12:44 ق.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

تلگرام یک سری محدودیت داره و همه کار رو نمیشه با اون انجام داد

در مورد بوت های تلگرام جستجو کنید چیزهای زیادی براتون نمایش داده میشه

0  تشکر
پنجشنبه ، 26 می 2016     12:46 ق.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

این ساید بتونه دیدتون رو بازتر کنه

لینک

0  تشکر
پنجشنبه ، 26 می 2016     11:30 ق.ظ #

حامد شجایی

Subscriber
42 پست30 تاپیک

ممنون از راهنمایی هاتون. تا اونجایی که من تحقیق کردم تلگران دو نو API داره . نوع اولش برای bot که محدودیت های بیشتری داره و کاری که من  می خوام رو نمی تونه انجام بده(شماره موبال را بدم ببینم جزء کانال شرکت هست یا نه).نوع دومش امکانات بیشتری داره ولی من ازش سر در نیاوردم :)

0  تشکر
پنجشنبه ، 26 می 2016     12:03 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

آره هر کاری رو نمیتونین انجام بدین

0  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .