یک div که باید درونش متن با ایکون کنار هم قرار بگیرند

این تاپیک 6 پاسخ و 5 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  shima arabi ،‏ 1 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 492 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
شنبه ، 1 آگوست 2015     8:29 ق.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

سلام خدمت دوستان عزیز من یک div دارم که دورنش باید لینک ورد به سایت وثبت نام قرار بگیرد و در کنار هر لینک ایکون مربوطه اش روش استاندارد برای این طراحی چگونه است ممنون میشم اگه یک استاندادرش  را بذارید برام..

0  تشکر
شنبه ، 1 آگوست 2015     9:16 ق.ظ #

Saleh Katebi

Subscriber
125 پست0 تاپیک

اگر شما در زمینه html تازه کارید توصیه میکنم css بوت استرپ را تو پروژه اینکلود کنید ویا تنها از css فرم آن استفاده کنید:

http://getbootstrap.com/css/#forms

برای آیکن فرم ها میتوانید به لیبل padding بدهید و آیکن مربوط را بصورت background-image استفاده کنید

0  تشکر
شنبه ، 1 آگوست 2015     12:57 ب.ظ #

افشین زندی

Subscriber
101 پست8 تاپیک

سلام دوست عزیز

یه عکسی چیزی قرار بدید تا بشه توضیح دقیق تری رو داد

0  تشکر
شنبه ، 1 آگوست 2015     1:25 ب.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

سلام به این شکل میخوام لینک وایکن در کنار هم قرار بگیرند.ایکون از فونت ایکون استفاده کردم اما الان نحوه گذاشتن لینک ها گیر رکردم..ممنون

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
شنبه ، 1 آگوست 2015     1:33 ب.ظ #

افشین زندی

Subscriber
101 پست8 تاپیک

خیلی راحته چیزی که میخواید

کافیه از تگ های مربوط به لیست استفاده کنید. کد html به این صورته

بعد باید li ها رو با استفاده از float یا display: inline-block کنار هم قرار بدید و کلاس آیکن فونت مورد نظرتون رو به تگ i بدید، اگه خواستید خود آیکن فونت ها رو هم به صورت لینک در بیارید میتونید خود تگ i رو هم داخل تگ لینک قرار بدید.

به چند صورت دیگه هم میشه همین حالت رو درست کرد اما راحت ترین کار استفاده از همین تگ های لیست هست. باز اگه مشکلی بود کدی که نوشتید و مربوط به این مورد هست رو جدا کنید و داخل فایل Zip قرار بدید و لینک دانلود رو اینجا بزارید

0  تشکر
شنبه ، 1 آگوست 2015     9:09 ب.ظ #

اسماعیلی حسین

Subscriber
20 پست3 تاپیک

می تونی نوشته و آیکون خودت رو درون تگ <butten> قرار بدی!!!

0  تشکر
یکشنبه ، 2 آگوست 2015     12:38 ق.ظ #

shima arabi

Subscriber
99 پست29 تاپیک

دوست عزیز بطور طبیعی این دو عنصر توی یک دایو کنار هم قرار می گیرن من الان امتحان کردم.

مگر اینکه دایو شما ویژگی خاصی مثل float رو به ارث برده باشه که مانع از چینش طبیعی عناصر دایو بشه

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .