یک نظر در مورد راه اندازی یک سایت

این تاپیک 5 پاسخ و 6 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  omidkhoda ،‏ 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 821 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 28 آگوست 2014     1:18 ب.ظ #

comp101070

Subscriber
13 پست43 تاپیک

با سلام و احترام:

به نظر شما از بین سایت هایی مثل یک سایت دانلود یا سایتهای اشتراک ویدئو یا شبکه های اجتماعی و یا احداث سایت های تبلیغاتی و .... شما به نظر شخصی خودتون کدام را برای یک کسب درآمد مناسب انتخاب می کنید؟

لطفا کمی در این مورد مرا یاری کنید ممنون

1  تشکر
پنجشنبه ، 28 آگوست 2014     7:04 ب.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

من شبکه های اجتماعی رو بهت پیشنهاد میکنم .

0  تشکر
پنجشنبه ، 28 آگوست 2014     7:07 ب.ظ #

ایمان

Subscriber
1 پست0 تاپیک

بستگی به سلیقه و کیفیت کار + دانش فرد داره ، اگر شما تو حوزه تبلیغات خوب کار میکنید خوب سایت تبلیغاتی راه اندازی کنید اگر دوست دارید سایت های اشتراکی داشته باشید خوب اشتراکی کنید ، اگر سایت سرگرمی میخوایید خوب ....

هر سایتی بعد از مدتی درآمد خودشو میتونه در بیاره بستگی به صاحب سایت داره که چطور برنامه ریزی میکنه

مثلا سایت 7لرن چند ساله اینکار رو میکنه الان 20.000 تا یوزر داره چند تا سایت جدید دیدم تاسیس شدن که خیلی روز اومدن بالا

مثل

http://nex1music.com

این مال خودمه

دانلود آهنگ جدید

یا اینکه سایت های آموزشی خیلی زیادی هستن

themer.ir

شما چه زمینه ای رو دوست دارید

0  تشکر
چهار شنبه ، 25 فوریه 2015     2:13 ب.ظ #

sanaz s

Subscriber
1 پست0 تاپیک

شبکه های اجتماعی بهتره

0  تشکر
چهار شنبه ، 8 جولای 2015     3:21 ب.ظ #

Adel

Subscriber
15 پست7 تاپیک

سلام دوست عزیز به نظر من شبکه های اجتماعی با اومدن وایبر و واتس آپ دیگه خیلی نمیتونه بازدید کننده جذب کنه بهترین راه الان سایت های ا»وزشی و موسیقیه مخصوصا اگه بتونی 1 برنامه اندروید هم بهش متصل کنی اینطوری به نظرم بیشتر میشه بازدید کننده جذب کرد موفق و شاد باشی

1  تشکر
سه شنبه ، 5 جولای 2016     11:27 ب.ظ #

omidkhoda

Subscriber
16 پست0 تاپیک

دوست عزیز

طبق پلن کسب و کار و پلن درآمدی که مد نظر دارید باید وبسایت طراحی کنید

شخصا تاسیس وبسایت و بعد فکر کردن راجب چگونگی کسب درآمد از اون رو توصیه نمیکنم

شما باید موارد مشابه رو چک کنی، هم از لحاظ موفقیت و هم نیاط کاربران و هم مشکلات پیش رو

چیزی که لازم میدونم بگم اینه که شبکه ی اجتماعی با وجود مزیت هایی که داره پیاده سازیش توی ایران راحت نیست(از صحبت های مدیر تیم اپلیکیشن بیسفون متوجه شدم)

امیدوارم موفق باشی

Telegram.me/ahvazit

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .