یک مشکل در تکست اریا

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  hossein shokouhi ،‏ 2 سال و 7 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 550 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 3 می 2014     4:21 ب.ظ #

hossein shokouhi

Subscriber
0 پست1 تاپیک

با سلام من یه مشکلی داشتم اونم اینه که وقتی تو شبکه اجتماعی خودم یه چیزی رو مینویسم و میخوام اینتر بزنم و پست را که ارسال میکنم آن اینتر که زده بودم در آنجا نمایش نمیدهد وبه جای آن اسپیس میزنه

میشه راهنمایی کنید که من باشد چکار کنم ممنون میشم کمکم کنید.

این کد سی اس اس مربوط به آن تکست اریا میباشد.

/* editor */
.status-editor {margin:0 0 5px 0;}
#editor-placeholder {display:none;}
.htmlarea {padding:4px 6px; border:1px solid #c2c2c2; box-shadow: 0 0 3px #ccc; background:#fff; margin:0; cursor:text; /*max-height:20em;*/white-space:pre-wrap; word-wrap:break-word; position:relative;}
.htmlarea .textarea-wrap {position:relative;min-height:40px;}
.htmlarea .textarea-highlighter {position:relative; z-index:1; min-height:20px; padding:0 1px 0px; /*height:100%;*/ top:0; left:0; font-size:13px; ;white-space:pre-wrap; line-height:1.24; color:#fff;}
.htmlarea .textarea-highlighter span {background:#e5e5e5; color:#e5e5e5;}
.htmlarea textarea {position:absolute; z-index:2; top:0; left:0; width:100%; height:100%; color:#666; padding:7px 0px; border:none; background:none; cursor:text; overflow:hidden;white-space:pre-wrap; outline:none;word-wrap:break-word; line-height:1.24;}
.comments-editor .htmlarea textarea {font-size:11px;}
.comments-editor .htmlarea .textarea-highlighter {font-size:11px; min-height:17px;}
.htmlarea.focus textarea {color:#000;}
.htmlarea.focus {border:1px solid #7dbef1; box-shadow: 0 0 5px #ccc;}
.htmlarea-ac {position:relative; z-index:10;}
.htmlarea-ac-container {position:absolute; width:70%; z-index:50; left:0; top:0; display:none; background:#fff;}
.htmlarea-ac-container .htmlarea-ac-title {padding:3px 5px;color:#6E6E6E; font-size:11px; border:1px solid #C2C2C2; border-top:none;}
.htmlarea-ac-container ul {list-style:none; margin:0; border:1px solid #C2C2C2; border-top:none;}
.htmlarea-ac-container ul li {border-bottom:1px solid #F5F5F5; cursor:pointer; display:block; width:100%;}
.htmlarea-ac-container ul li.hover {background:#e1e1e1;}
.htmlarea-ac-container ul li.selection {background:#e1e1e1;}
.htmlarea-ac-container ul li img {float:left; margin:2px 5px;}
.htmlarea-ac-container ul li span {float:left; margin:2px 0 0 0;}
.htmlarea-ac-container ul li span strong {background:#E1E1E1;}
.htmlarea-ac-container ul li.hover span strong, .htmlarea-ac-container ul li.selection span strong {background:#fff;}
/*\ editor */

0  تشکر
پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .