یک صفحه html در ایمیل

این تاپیک 2 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محراب ،‏ 2 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 451 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 13 سپتامبر 2014     2:45 ب.ظ #

mina jafari

Subscriber
2 پست6 تاپیک

سلام. خواهش میکنم اگه کسی میتونه مشکلمو حل کنه. میخواستم بدونم اگه بخوام برای کاربرهام ی ایمیل بفرستم که وقتی اون ایمیل رو باز کنه داخلش ی صفحه html که کدهای javascript,css هم داشته باشه باید چیکار کنم؟ چجوری و کجا باید کدهای ی همچین صفحه ای رو وارد کنم؟ مثلا همین ایمیل هایی که برای تایید عضویت از سایتی که داخلش عضو شدیم میاد. بیشترشون ی قالب خاصی شبیه به قالب سایت مرجعشون دارن که اغلب لینک ورود به صفحه خودشون رو هم توی ایمیل میفرستن. میخوام ی چیزی شبیه به این بسازم. اما چجوری نمیدونم کدهارو کجا باید بزارم! اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم کمکم کنه...

0  تشکر
شنبه ، 13 سپتامبر 2014     4:00 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام

اگر برای وردپرس میخواهید ابتدا این پلاگین رو دانلود و نصب کنید و بعد از قسمت تنظیمات افزونه کد های خود رو اضافه کنید ... فکر کنم اگر java رو هم پیوست کنید کار کنه ولی فکر نکنم کار کنه چون سرویس های ایمیل دهی نمیزارن چون براشون خطر امنیتی داره ...

link

موفق باشید ...

1  تشکر
یکشنبه ، 14 سپتامبر 2014     8:42 ب.ظ #

محراب

Subscriber
180 پست52 تاپیک

دوست عزیز

شما برای انجام این کار باید کد ها تون رو توی صفحه ی body ایمیلتون بنویسید این امکان نیست که به شه به ایمیل صفحه ای را وصل کرد البته شاید باشه باید یه امتحان کنید ولی من که انجام دادم کار نکرد و بعد شاید سایز صفحه ی html شما کوچک شود ولی خب زیبا می شود.

اگرچیز دیگری هم بود در خدمتیم

0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .