پیش نیاز ها و زبان های مورد نیاز یک طراحی وب چیست ؟

این تاپیک 3 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  آرمین نادری ،‏ 2 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 5712 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 11 اکتبر 2012     7:48 ب.ظ #

comp101070

Subscriber
13 پست43 تاپیک

با سلام:

برای اینکه یک طراح خوب و حرفه ای وب بشیم غیر از html, css و مثلا php دیگه چه حرفه ای رو باید یاد بگیریم

لطفا اگر میشه به ترتیب اولویت نام ببرید تا بدونم یکی یکی سراغ کدوما برم.

4  تشکر
پنجشنبه ، 11 اکتبر 2012     9:00 ب.ظ #

میلاد حیدری

Contributor
34 پست3 تاپیک

امروزه مهمترین چیز در طراحی وب خلاقیت و سلیقه کاری است ، اگر شما css و html رو بلد باشید ولی خلاقیت نداشته باشید موفق نخواهید بود...

امروز در طراحی jquey و Ajax بسیار بازار داغی دارد ... در ضمن باید یکی از دیتابیس ها را بلد باشید همانند oracle ویا mysql

11  تشکر
جمعه ، 26 اکتبر 2012     10:51 ق.ظ #

milad_01

Subscriber
20 پست0 تاپیک

سلام آقای میلاد حیدری عزیز.

یه سوال داشتم. میشه توضیح بدین css برای چه کاری هست و کاربردش چیه؟ در ضمن فرق بین oracle و mysql رو هم بگین. و پیشنهادتون رو برای یه مبتدی که میخواد تازه شروع کنه هم بگین. من تازه html رو شروع کردم.

9  تشکر
پنجشنبه ، 28 آگوست 2014     7:18 ب.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

سلام دوست عزیز بزار یه مثال برات بزنم یه ساختمان رو تصور کن . html نقش اسکلت ساختمان را در صفحات وب ایفا میکنه css هم نقش نمای ساختمان و کلا چیزایی که به ساختمان شکل میدن رو در صفحات وب ایفا میکنه . حالا کلید های برق رو تصور کن که وقتی میزنی پایین لامپ روشن و خاموش میشه این نقش رو هم javascript در صفحات وب ایفا میکنه . البته من فقط با این سه زبان آشنایی دارم اما باقی زبان های تحت وب هم نقش غیر قابل انکاری در طراحی صفحات وب دارند . موفق باشی

16  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .