یک سوال درباره نصب ویندوز

این تاپیک 3 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Soheil Sadrnejad ،‏ 1 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 843 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 7 می 2014     7:21 ب.ظ #

naani

Subscriber
106 پست60 تاپیک

سلام خدمت اساتید. من از ویندوز xp استفاده میکنم، در هنگام نصب ویندوز قصد دارم مقداری از حجم درایو h رو به درایو c اضاف کنم. میدونم که با این کار فایلهای دو درایو مذکور پاک میشه، با این موضوع مشکلی ندارم، فقط میخواستم بدونم به بقیه درایوها و محتویاتشون آسیبی نمیرسه؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 8 می 2014     9:00 ق.ظ #

شمس اباد

Subscriber
2 پست0 تاپیک

سلام دوست عزیز

ببینید شما موقع نصب ویندوز نباید اینکارو انجام بدید چون فایلهاتون پاک میشه.برای اینکارباید اول موقعی نصب ویندوز درایوی که روش ویندوز نصب هستش رو فرمت کنید(فقط درایوی که ویندوز روش نصب هستش)و بقیه درایوها کاری نداشته باشید.

بعد از اتمام نصب ویندوز یه برنامه  ای هست به نام partition magic که از اینترنت هم میتونید دانلود کنید.این برنامه رو نصب کنید  و سپس اجرا کنید و برید داخل برنامه و از اونجا ظرفیت درایوهاتونو تغییر بدید.احتمالا هیچی هم پاک نمیشه

1  تشکر
پنجشنبه ، 8 می 2014     2:36 ب.ظ #

fareed fareedi

Subscriber
35 پست6 تاپیک

سلام

partition magic دیگه از بورس خارج شده الان هارد ترابایت اومده

قدرتمندتری نرم افزار و کامل ترین paragon هست آموزش کاملا تصویری هم تو وبلاگ طراوت شبنم هست
newfarmer.ir

1  تشکر
شنبه ، 25 جولای 2015     1:21 ق.ظ #

Soheil Sadrnejad

Subscriber
6 پست0 تاپیک

آقا واسه نصب ویندوز ایکس پی که برنامه لازم نداره

شما وقتی داری ویندوز نصب می کنی قبل از نصب ویندوز باید پارتیشن هات رو پاک کنی

همه دروایو ها رو پاک کن و وقتی دوباره داری حدید می سازی حجمش رو وارد کن

(اون عددی که اون بالا می نویسه کل حجم هارده، باید تفسیمش کنی به تعداد درابو هایی که می خوای بسازی)

بعدش هم که روی اولین چارتیشن اینتر می کنی.

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .