یک راهنمایی در جهت استفاده بهتر از ابزارک ها

این تاپیک 13 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  mohammad karimi ،‏ 11 ماه و 2 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 489 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 21 دسامبر 2015     6:46 ب.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

دوستان سلام.خسته نباشید.

من سایتم بخش ابزارکش فعال است سایت من یک سایت خبری است،من میخوام در سایدبار سایتم یک بخش گزیده اخبار راه اندازی کنم برای بخش گزیده اخبارم میخوام اسلایدر ایجاد کنم که بصورت یک اسلایدر باشه ویک دسته خاص را هم بهش اختصاص بدم حالا کار به این ندارم،من در بخش ابزارک وقتی قسمت متن را داخل بخش ابزارک سایدبارم قرار میدادم خب چگونه میتونم سایدباری که انتخاب یا پیدا کردم در این قسمت فعال کنم که بعد از طریق ورد پرس مدیرتش کنم،منظور من این است چگونه یک اسلایدر را اکه انتخاب کردم مثلا یک اسلایدر بوت استرپی دارم خب چگونه این اسلایدر را در بخش ابزارک قرار دهم (کدهای اسلایدر را کجا قرار بدم منظورم هست)باتشکر.

0  تشکر
دوشنبه ، 21 دسامبر 2015     8:33 ب.ظ #

Hooman Lemon

Subscriber
11 پست0 تاپیک

سلام عزیز ، چرا از پلاگین های آماده موجود برای اسلایدر استفاده نمیکنی؟

میتونی از سورس پلاگین های وردپرس اسلایدر های آماده ی زیادی رو پیدا کنی که با یه شورت کد ساده توی ابزارک هات و با استفاده از ابزارک کد HTML صداش کنی که نمایش داده بشه.

1  تشکر
دوشنبه ، 21 دسامبر 2015     10:32 ب.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

خب همین دوست عزیز میتونی در همین جهت کمکم کنی که بتونم این مراحی که سما گفتی انجام بدم مشکل من در پیاده سازی همین مواردی هست که شما فرموید.ممنونم واقعا نیازش دارم قالب سایت من با بوت استریپ است.

0  تشکر
دوشنبه ، 21 دسامبر 2015     11:02 ب.ظ #

Hooman Lemon

Subscriber
11 پست0 تاپیک

مجددا سلام

دوست من موضوع ساده اي هستش ! شما از داشبورد وردپرستون به قسمت افزونه ها و نصب افزونه بريد/ در فيلد جستجوي افزونه كليد واژه "slider" رو جستجو كنيد و افزونه اي كه بيشترين امتياز رو توسط كاربران گرفته رو نصب كنيد و اگر كمي انگليسي بلد باشيد مابقي كار با افزونه ساده هستش!

اگر توي اين زمينه مشكل داشتي توي گوگل يه جستجو كن با كليد واژه "نصب افزونه وردپرس" و "افزونه اسلايدر وردپرس فارسي" قطعا به جواب ميرسي!

اگر به html مسلط هستي ميتوني با كلاس "carousel" اقدام به ساخت اسلايدر اختصاصي توسط كتاب خانه بوت استرپ بكني.

بازم اگر توضيحاتم واضح نبود سوال كن جواب ميدم! موفق باشي

1  تشکر
دوشنبه ، 21 دسامبر 2015     11:14 ب.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

سلام عزیز؛خب آقا هومن من الان با افزونه ها میتونم این کار را انجام دهم بعد بیام شورتکدش در قسمت ابزارک های سايتم در قسمت که من میخوام برای ابزارک که ساختم در سمت سلیدربار بار سمت راست قرار دهم شورتکد را درسته؟حالا من در سايتم از همین اسلایدر خود بوت استریپ استفاده کردم اگر بخوام یعنی هدف من اینه که میخوام از همین اسلایدر بوت استریپ استفاده کنم نمیدونم کدهاشو کجا قرار دهم کدهای htmlکه کار کنه من دوتا بخش ابزارک برای سايتم فعال کردم سلیدربار سمت راست وچپ.ممنون.

0  تشکر
دوشنبه ، 21 دسامبر 2015     11:26 ب.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

میتونم کدهای اچ تی امل اسلایدر را در یک فایل پی اچ پی تحت عنوان اسلایدر قرار دهم با وبعد با دستور requireیا includeپی اچ پی در قسمت ابزارک های سايتم فراخوانی اش کنم کار میکنه اینجوری

0  تشکر
دوشنبه ، 21 دسامبر 2015     11:27 ب.ظ #

Hooman Lemon

Subscriber
11 پست0 تاپیک

اگر منظورت اينه كه از يك اسلايدر در ٢ جا استفاده كني مثلا يكي در زير هدر سايت و ديگري در سايدبار كه بايد كد هاي همون اسلايدر رو پيدا كني و در سايدباري كه ميخواي اسلايدر قرار بگيره ابزارك كدهاي html رو ايجاد كني كه اين ابزارك از ابزارك هاي پيشفرض وردپرس هستش و كد هاي اسلايدر مورد نظر رو درون اون ابزارك قرار بدي و ذخيره كني!

0  تشکر
دوشنبه ، 21 دسامبر 2015     11:34 ب.ظ #

Hooman Lemon

Subscriber
11 پست0 تاپیک

اگر از php هم اطلاع داري ميتوني با تابع header اينكارو انجام بدي! نياز به require نيستش! ولي با اينكار لقمه رو دور سر خودت ميپيچوني!

كدهاي html  اسلايدر مورد نظر رو در فيلد ابزارك html ذخيره كني تمومه!

0  تشکر
دوشنبه ، 21 دسامبر 2015     11:38 ب.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

من به این جهت ميگم که الان من کدهارا کپی درون ابزارک اصلا دیگه نمیشه یک تغییر دادمن میخوام مدیریتش کنم وکویریشو بزنم که بتونم در ورد پرس مدیریتش کنم بهمین جهت ميگم قرار دهم بعد فراخوانی کنم....

0  تشکر
دوشنبه ، 21 دسامبر 2015     11:48 ب.ظ #

Hooman Lemon

Subscriber
11 پست0 تاپیک

پس ظاهرا من موضوع رو كاملا اشتباه متوجه شدم! شما قصد داريد ويجتي براي اسليدر بصورت اختصاصي درنظر بگيريد درسته؟

اگر منظور اينه كه موضوع كاملا متفاوت خواهد بود و شما نياز داريد كه فايل slider.php رو ويرايش بفرماييد

سپس در فايل ايندكس يا سايدبار توسط تابع include فرخواني بفرماييد

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 14 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .