یه مشکل اساسی در محل قرارگیری سایدبار

این تاپیک 6 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 4 سال و 1 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1221 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 15 اکتبر 2012     10:18 ب.ظ #

میلاد منفرد

Subscriber
15 پست12 تاپیک

با سلام دوستان من باز به یه مشکل برخوردم ممنون اگه راهنمایی کنین نمیدونم چطوری بپرسم ولی امیدوارم بفهمین چی میگم
من سایتم را دو ستونه کردم حالا با قرار گیری پست و سایدبارهای چپ و راست مشکل دارم مثلا اول پست را  قرار میدم بعد میخوام مثلا سایدبار راست رو قرار بدم میاد زیر پست قرار میگیره میخوام بیاد روبروی پست ولی نمیشه خودم یه مشتی دستکاری کردم که فعلا درسته ولی باز مثلا یه سایدبار دیگه اضافه کنم دوباره میریزه بهم لطفا هرچه زودتر راهنمایی کنین ممنون.
در ضمن کدها رو قرار دادم ببینین کلا چه مشکلی داره که اینطوریه چطوری مثلا وقتی یه سایدبار ایجاد بکنیم نیاد زیر یه المنت دیگه بیاد کنارش ممنون.
http://persian-singers.rozup.ir/code2.zip.html

0  تشکر
دوشنبه ، 15 اکتبر 2012     11:22 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام .

شما حتما از 3 تا div برای پست ها و دو سایدبار استفاده کردید . برای هر سه باید مشخصه float رو تعیین کنید و شدیدا حواستون باشه که مجموع عرض ساید بار ها و محل پست ها از دربرگیرنده ی اونها بیشتر نباشه .

مثلا اگر عرض سایدبار ها رو 200 و پست ها رو 500 گذاشتید عرض div در برگیرنده این سه باید حداقل 900 پیکسل باشه که بهتره به خاطر فاصله بین سایدبار ها و پستها اونو بیشتر هم بگیرید . مثلا 1000 پیکسل !

0  تشکر
دوشنبه ، 15 اکتبر 2012     11:46 ب.ظ #

میلاد منفرد

Subscriber
15 پست12 تاپیک

ببخشید ولی من نفهمیدم باید چکار کنم؟ شما کدا رو با دریم ویوور یه نگاهی بنداز کجا فلوت بدم به راست یا چپ من فلوت میدم ولی قالب خرابتر میشه چکار کنم؟اگه میشه یه نگاهی به قالب بندازین.

0  تشکر
دوشنبه ، 15 اکتبر 2012     11:51 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

لینک کد خرابه عزیز .

سایدبار چپ و پست رو فلوت left بدید و سایدبار راست رو right . 

اینجا رو ببین : css_float

0  تشکر
سه شنبه ، 16 اکتبر 2012     12:23 ق.ظ #

میلاد منفرد

Subscriber
15 پست12 تاپیک

آقای آوند همین کارو میکنم بازم درست نمیشه کدها رو درست کردم لطفا یه بررسی کنید.

http://s1.picofile.com/file/7528665692/code2.zip.html

0  تشکر
سه شنبه ، 16 اکتبر 2012     9:28 ق.ظ #

میلاد منفرد

Subscriber
15 پست12 تاپیک

آقای آوند چی شد کدها رو دیدی؟

0  تشکر
سه شنبه ، 16 اکتبر 2012     1:43 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

فقط نمایشش رو دیدم .

من توی کروم ورژن 22 که باز کردم مشکلی نداشت که !

ضمنا توصیه میکنم یه باکس یا طرحی که ساختار قالب رو از قبل طراحی کرده باشه پیدا کن و روی اون مانور بده . البته اگر آشنایی کاملی با html و CSS نداری .

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .