یه سوال راجب کانال تلگرام سون لرن

این تاپیک 5 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد علیزاده ،‏ 2 ماه و 1 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 167 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 30 سپتامبر 2016     11:37 ق.ظ #

محمد علیزاده

Subscriber
12 پست5 تاپیک

سلام خدمت اساتیدمحترم و بقیه دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه
خواستم بدونم ایا سون لرن کانالی نداره برای اینکه
همه اعضا اونجا باشیم مشکلات همدیگرو رفع کنیم
و بیشتر با هم دیگه اشنا بشیم
چون همیشه که به سیستم دسترسی نداریم
اگه اینجور کانالی باشه  خیلی خوب میشه
پیشاپیش بابت پاسخ شما ممنون.

0  تشکر
جمعه ، 30 سپتامبر 2016     12:26 ب.ظ #

it,one

Subscriber
99 پست46 تاپیک

کانال واسه اطلاع رسانی داره

ولی گروهی واسه مشکلات نداره !

شما یه ایمیل ب اقای اوند بزنید و ازشوون درخاست کنید که یک گروه تلگرام واسه مشکلات درست کنند

گرچه بعید میدونم قبول کنند چون انجمن توی وب سایت موجود هست

ولی اگه گروه توی تلگرام باشه به نظر من خیلی بهتره !..

0  تشکر
جمعه ، 30 سپتامبر 2016     5:06 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

این که چیز سختی نیس ، یکی از بروبچ گروه بزنه (البته private) لینکشو بزاره همین جا یواش یواش همه میان گروه ، چیز جالبی از آب در میاد!

2  تشکر
جمعه ، 30 سپتامبر 2016     8:26 ب.ظ #

مهدی ایرانی

Subscriber
1 پست0 تاپیک

سلام .

به نطر من تو گروه امکان داره فیلم دوره های آموزشی بین کاربرا تبادل بشه و اینطوری زحمات مدرسین پایمال میشه .

هر چند خیلی از دوستان و کاربران به حق کپی رایت فیلم ها پای بند هستند ولی متاسفانه همیشه افرادی پیدا میشن که این حقوق رو پایمال می کنن.

به نظر من همین انجمن موجود جواب گوی تمامی نیاز کاربرها هستش.

0  تشکر
جمعه ، 30 سپتامبر 2016     11:03 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

شاید این طور که میگید بشه ولی ... دوست عزیز همین الانش هم کاربرا هستن  ... من خودم با خیلی ها ارتباط دارم ولی منسجم نیستند الان من بخوام درباره ی دوره ی اندروید و مدرس و اینکه چی ها درس داده میشه بپرسم باید 10 روز صبر کنم اونجا سریع تر به نتیجه می رسم ... در ثانی فردی بخواد شلوغ کنه منتظر نمی مونه میاد توی همین انجمن تاپیک میزنه آماده ی معاوضه ی فیلم های آموزشی در تلگرام هستم اینم آیدی! موضوع دیگه اینکه این جا واسه نوشتن کد ها و سوال های بسیار تخصصی خیلی خوبه واسه سوالای ساده که نه ... الان من بخوام در باره ی یه افزونه ی ساده ی وردپرسی سوال کنم که واقعا نمی صرفه تاپیک بزنم بهتره این خورده حرفا اونجا  گفته شه.
البته این نظر شخصی من بود و نظر هر کس قابل احترامه.

2  تشکر
جمعه ، 30 سپتامبر 2016     11:38 ب.ظ #

محمد علیزاده

Subscriber
12 پست5 تاپیک

به قول این داداشمون مهران   اگه کسی به خواد  اموزشارو به دیگران بده  که همینجوریشم میتونه   گفتم یه کانالی باشه برای اشنایی بیشتر با همدیگه و رفع مشکلات که پیش میاد دیگه اینقد تاپیک اضافه هم نمیخواد در ضمن اونجا سریعتر به پاسخ میرسیم  به نظر من که یه کانالی باشه خوب میشه .

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .