یه سوال درمورد سایتم در گوگل که خیلی ذهنم رو مخدوش کرده

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد مهدی اکرمی ،‏ 1 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 448 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 26 آگوست 2015     9:50 ب.ظ #

Ahmad

Subscriber
29 پست5 تاپیک

دوستان اول از همه بگم حتی یک درصد هم فکر نکنین که میخوام تبلیغ کنم یا ورودی گوگل رو زیاد کنم یا همچین فکر های دیگه ای

البته میدونم اونایی که دردم رو میفهمن به هیچ عنوان همچین فکرایی نمیکنن

لطفا هرکی سوالم رو میدونه جواب بده لطفا از شما خواهش میکنم اسپم و یا جواب های نامربوط نفرستین

من یه سایت دارم که ادرسش رو در زیر مینویسم

www.fars4pic.ir
با این آدرس

که تایتلش هم هست

فارس فور پیک - عکس های پس زمینه ی دسک تاپ

حالا سوال اصلی من اینجاست که البته بگم خیلی ذهنم رو محخدوش کرده و خیلی در این مورد عصبیم نمیدونم هم چیکار کنم

اگر در گوگل کلمه \"فارس فور پیک\" رو جستجو کنین هزارتا سایت میاد با این عنوان که تایتل من رو سایتشون هست و یا بعضی هاشون ادرس سایت من زیر دامنشون هست

همشون هم اینجوری و میدونم که در ایندکس سایت من در گوگل خیلی تاثیر منفی میزاره

ولی بیشتر سایت ها رو جستجو میکنم اینجوری نیستن

مثلا همین سایت سون لرن همین کلمه رو تو گوگل جستجو کنی فقط سایت سون لرن میاد ولی سایت من رو جستجو کنی هزار سایت و زیر دامنه میاد

دوستا چرا اینجوریه لطفا اگر میشه کمک کنین

0  تشکر
چهار شنبه ، 26 آگوست 2015     11:00 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام دوس عزیز

نگران این چیزا نباشید . شما اگر سایتتون رو بروز نگه دارید و کاربر جذب کنید و همچنین یه قالب که سئو شده باشه داشته باشید میتونید همه این سایت ها رو بدون نگرانی زیر پا بزارید . چرا که خود گوگل اینقدر هوشمند هست که فرق بین سایت اصلی و جعلی رو بفهمه .

شما برو سایتت رو در google webmaster ثبت کن و بعد بشین مطالب سئو رو بخون و روی سئو قالبت کار کن . اگر خوب رو سایتت کار کنی صرف 1 ماه خود به خود مطالب سایتت به جای این سایت ها تو نتایج جستجو میاد .

در ضمن برو تو شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک توئیتر گوگل+ و ... ثبت نام کن و اسم صفحه های اجتماعیت رو همون عنوان سایتت بزار . چون این شبکه ها سئو بالایی دارن با زدن عنوان سایتت تو گوگل این شبکه ها تو نتایج جستجو میان + سایت خودت که خیلی تو سئو تاثیر داره .

موفق باشید ... :)

2  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .