یه سری مشکل در قالبی که دارم طراحی میکنم؟؟!!

این تاپیک 16 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد اسفندیاری ،‏ 2 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1239 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 19 می 2014     1:32 ب.ظ #

دوستار علم

Subscriber
25 پست14 تاپیک

سلام دوستان

http://2.topmihan.ir

در سایت فوق مشکلات زیر هستش ممنون میشم کمک کنید

1- در هر سه منو که داخل سایت ایجاد شده متن ( نام منو ها ) از لحاظ عمود در وسط قرار نگرفته ، هرچقدر هم با لاین هیت بقولی بازی بازی کردم ولی باز هم درست نشد

2- در منو menur بالا سمت راست ، فونت فمیلی دادم ولی همچنان فونت پیش فرض هستش ( لطفا فایل css هم ببینید بعد پاسخ بدهید)

3- میخوام بخش search رو خوشگل کنمش

یعنی بدین صورت که اون کلمه جست و جو اون کنار نوشته نشه ، اون کادر سرچ که سفیده اولا به اندازه موقعیت سرچ در بیاد ، دوما رنگ دلخواه بدمش

فعلا همینا

0  تشکر
دوشنبه ، 19 می 2014     3:44 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

سلام دوست عزیز برای مشکل اول باید در فایل CSS و در قسمت (#menu li a) خاصیت padding را تغییر دهید :

padding:0px 5px 5px 5px;

2  تشکر
دوشنبه ، 19 می 2014     4:38 ب.ظ #

دوستار علم

Subscriber
25 پست14 تاپیک

دوست عزیز

مورد اول رو حل کردم

مورد دوم هنوز پابرجاست

و مورد سوم مقداری درست شد ولی وقتی داخل کادر سرچ کلیک میشه یه کادر تقریبا زرد رنگ میادش که نمیخوام بیاد هرچی گشتم پیداش نکردم

ممنون میشه راهنمایی بفرمایید

0  تشکر
دوشنبه ، 19 می 2014     6:27 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

سلام مجدد دوست عزیز......برای مشکل اون خط زرده ، باید بگم که اون outline هست.....برای از بین بردنش باید در فایل CSS بری در قسمت (input#mod-search-searchword) کد زیر را اضافه کنی..(outline:0;)....مشکل حل خواهد شد....در مورد مشکل دوم هم هرجا که نگاه کردم ندیدم که از font-family استفاده کرده باشی.....ولی اگه بخای کل سایتت یه فونت داشته باشه می تونی این کارو انجام بدی:

مشکل دیگه ای بود در خدمتم.....یا علی

3  تشکر
دوشنبه ، 19 می 2014     6:59 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

سلام دوست عزیز

احتمالا شما تو طراحی قالبتون از position استفاده نکردین؟این کار باعث میشه بعدا به مشکل بربخورید.

0  تشکر
دوشنبه ، 19 می 2014     7:11 ب.ظ #

دوستار علم

Subscriber
25 پست14 تاپیک

دوست عزیز بخش سرچ هم درست شد

واسه فونت هم الان بخش آخرین ارسال ها ( همین تیترش منظورمه) رو فونت  khodkar گذاشتم ، با اینکه این فونت رو به داخل هاست آوردم و کدش هم در css نوشتم ولی تغییر نمیکنه

ممنون از پاسخ های قبلیتون و خوشحال میشم در این مورد هم منو کمک کنید

حق یارتان

0  تشکر
دوشنبه ، 19 می 2014     7:12 ب.ظ #

دوستار علم

Subscriber
25 پست14 تاپیک

[quote=26371]سلام دوست عزیز احتمالا شما تو طراحی قالبتون از position استفاده نکردین؟این کار باعث میشه بعدا به مشکل بربخورید. [/quote]

دوست عزیز بعضی بخش ها پوزیشن لازم داره

مثل منو بالا که باید پوزیشن فیکس بگیره

0  تشکر
دوشنبه ، 19 می 2014     7:47 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

[quote=26373]

سید علی نقل قول:
سلام دوست عزیز احتمالا شما تو طراحی قالبتون از position استفاده نکردین؟این کار باعث میشه بعدا به مشکل بربخورید.

دوست عزیز بعضی بخش ها پوزیشن لازم داره مثل منو بالا که باید پوزیشن فیکس بگیره [/quote]

اره ولی من یه چیزی که دیدم این بود که با تغییر زوم اندازه اون عناصر تغییر می کرد و الان که فکر میکنم میبینم از درصد در width استفاده کردین.هیمن بود تعجب کردم چون معمولا از درصد استفاده نمیشه.

0  تشکر
دوشنبه ، 19 می 2014     7:49 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

همه ی فونت ها با اضافه کردن css و تعریف منبع برای فونت نمایش داده نمیشن.

0  تشکر
دوشنبه ، 19 می 2014     7:56 ب.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

فونتهاتون توی فایرفاکس و اپرا و IE هیچ مشکلی نداره.

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 17 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .