یه انتقاد درمورد طراحی قالب سون لرن

این تاپیک 14 پاسخ و 8 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  meyti pugo ،‏ 3 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1312 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 14 آگوست 2013     3:50 ب.ظ #

علی امینی

Author
VIP
146 پست50 تاپیک

با سلام

همونطور که از عنوان تایپیک معلومه یه انتقادی درمورد طراحی قالب سون لرن داشتم!

هدر یا لوگو در یه سایت به نظرم از واجباته، که قالب سون لرن فاقد اونه!

اگه برای اولین بار باشه که وارد سون لرن بشید نه هدری تو صفحه هست که بشه بقهمی تو سایت سون لرنی نه لوگویی!

شاید قضیه همونه که میگن کوزه گر از کوزه شکسته آب میخوره!!!

درست نمیگم؟؟؟

2  تشکر
چهار شنبه ، 14 آگوست 2013     4:16 ب.ظ #

محمد امین واحدی نیا

Subscriber
136 پست13 تاپیک

به نظر من یکمی هم نوار بالای صفحه شلوغه

0  تشکر
چهار شنبه ، 14 آگوست 2013     5:01 ب.ظ #

farvimgh

Subscriber
12 پست1 تاپیک

از نظر من رنگ بندی وب فوق العاده است و طراحیش هم بدک نیست ولی نوآوری نداره که اگه نوآوری داشت بهتر بود!!!

0  تشکر
چهار شنبه ، 14 آگوست 2013     5:06 ب.ظ #

elham.e

Subscriber
91 پست10 تاپیک

به نظره من اینکه سایتیه که رنگ بندیش جوریه که ادم از بودن در اون خسته نمیشه خیلی خوبه

ولی من از این قسمتش که وقتی کلیک میکین بعضی وقتا به این سایت های تبلیغاتی ارسال!! میشی خیلی اعصابم خورد میشه

4  تشکر
چهار شنبه ، 14 آگوست 2013     5:12 ب.ظ #

علی امینی

Author
VIP
146 پست50 تاپیک

[quote=14468]به نظره من اینکه سایتیه که رنگ بندیش جوریه که ادم از بودن در اون خسته نمیشه خیلی خوبه ولی من از این قسمتش که وقتی کلیک میکین بعضی وقتا به این سایت های تبلیغاتی ارسال!! میشی خیلی اعصابم خورد میشه [/quote]

فقط که شما اعصابتون از این کلیک خورد نمیشه منم یکی از همونام :-)

3  تشکر
چهار شنبه ، 14 آگوست 2013     7:18 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

[quote=14469]

به نظره من اینکه سایتیه که رنگ بندیش جوریه که ادم از بودن در اون خسته نمیشه خیلی خوبه ولی من از این قسمتش که وقتی کلیک میکین بعضی وقتا به این سایت های تبلیغاتی ارسال!! میشی خیلی اعصابم خورد میشه

فقط که شما اعصابتون از این کلیک خورد نمیشه منم یکی از همونام :-) [/quote]

سلام

لطفا اعصابتون خورد نشه عزیزان سایت 7agahi که بعضی مواقع با کلیک به اونجا ارجاع داده میشین زیر مجموعه 7learn هست یعنی مال خودمونه و چون  چند ماهیه راه اندازی شده و برای معرفی اون به کاربران شما بعضی مواقع با کلیک روی لینک ها به اون منتقل میشید...

0  تشکر
چهار شنبه ، 14 آگوست 2013     7:20 ب.ظ #

elham.e

Subscriber
91 پست10 تاپیک

بله اقای صالحی

حق با شماست

ولی جاتون خالی صبحی هدایت میشدیم به یک سایت هاستینگ!!

کلا ادم میره تو آنپاس!

نه اون آنپاس هاااا آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآنپاس!

2  تشکر
چهار شنبه ، 14 آگوست 2013     7:22 ب.ظ #

علی امینی

Author
VIP
146 پست50 تاپیک

[quote=14478]

علی امینی نقل قول:

elham.e نقل قول:
به نظره من اینکه سایتیه که رنگ بندیش جوریه که ادم از بودن در اون خسته نمیشه خیلی خوبه ولی من از این قسمتش که وقتی کلیک میکین بعضی وقتا به این سایت های تبلیغاتی ارسال!! میشی خیلی اعصابم خورد میشه

فقط که شما اعصابتون از این کلیک خورد نمیشه منم یکی از همونام

سلام لطفا اعصابتون خورد نشه عزیزان سایت 7agahi که بعضی مواقع با کلیک به اونجا ارجاع داده میشین زیر مجموعه 7learn هست یعنی مال خودمونه و چون چند ماهیه راه اندازی شده و برای معرفی اون به کاربران شما بعضی مواقع با کلیک روی لینک ها به اون منتقل میشید... [/quote]

اگه قراره معرفی بشه به نظرم برای هر ای پی یک بار باز بشه خیلی بهتره ؛چون اگه هر دفعه باز بشه کاربر شرطی میشه و حتی اگه کارشم به هفت آگهی افتاد سریع تب رو میبنده :-) !!!!

1  تشکر
چهار شنبه ، 14 آگوست 2013     7:26 ب.ظ #

elham.e

Subscriber
91 پست10 تاپیک

من از اونجایی که میدونم مدیران سایت ادم باجنبه ای هستن میگمااااااااا

به نظر من همون بنری که بالای سایت هست برای معرفیش کافی هس

1  تشکر
چهار شنبه ، 14 آگوست 2013     7:48 ب.ظ #

elham.e

Subscriber
91 پست10 تاپیک

البته من اینا رو گفتم به عنوان انتقاد

ولی از حق نگذریم من واقعا دوست دارم الان که فضاش محیا شده از همه مدیران سایت سون لرن به خصوص اقای محمدی تشکر کنم

روزه اولی که من اومدم تو این سایت واقعا میتونم بگم هیچی طراحی سایت بلد نبودم الانم ادعا نمیکنم بلدم هااا

ولی واقعا برخورد خوب و دلسوزانه و بهتره بگم استادانه ایشون باعث شد که وقعا برای یادگیری طراحی سایت وقت بذارم واقعا بعضی وقتا وقتی جواب سوالای ادمو میدن و ادم میفهمه بعدا که چقد ریز به ریز برای فهم یه مطلب به شما کمک کرده

من نه اهل ان قلت آوردنم ، نه قیف و قپی میام نه لغز میخونم ! ولی الان واقعا جاش بود که ازشون تشکر کنم از اقای صالحی هم به خاطر اموزش های خوب جی کوئری و از اقای دریس هم به خاطر اموزشی های خوب سی اس اس شون تشکر میکنم برای بقیه مدیرا هم بنده سعادت نداشتم اموزش هاشونو پیگیری کنم ولی در کل از همه و کلا از بچه های بالا (اقای اوند) هم تشکر میکنم

1  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 15 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .